[1GB RAM=HM2014811, 2GB RAM=HM2014813]
 #178514  od RaZzeR
 před 8 lety
Nezkoušel někdo Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť a Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť? Který je dle vás kvalitnější? Oba se tváří, že jsou bez bugů (nebo jsem se o nich alespoň nedočetl).
 #178771  od Indicavia
 před 8 lety
Jirka Šnajdr píše:Tak ještě jeden malej dotaz. Zatim spokojenost s CM, akorat nevim proč, ale když v nastaveni fotaku dam ukladat na SD, tak se fotky nezobrazí. Jinak karta s tel. normalne spolupracuje. Pokud fotim a ukladam do int. pameti, tak je vse Ok.
Pouzij SDFix. Mělo by to šlapat.

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

BTW, přestal jsem tuto verzi CM od zhaoweiliew používat, protože neobsahuje power off alarm a navíc ten budík se stal nevyzpytatelným a už 2x mě nevzbudil. Začal zvonit až když jsem zapnul tlačítken on/off displej.
 #179966  od steron
 před 8 lety
Tak přátelé, včera jsem nahrál přes CWM recovery Cyanogenmod11S (11S-20150802-OFFICIAL-REDMI2ONEPLUS).
A co myslíte? Hned první den dnes ráno mi nezazvonil. Začal zvonit až poté, co jsem tlačítkem odemkl obrazovku. Samozřejmě jsem před samotnou instalací provedl wipe data/factory reset, wipe cache a wipe dalvik cache a pro jistotu zformátoval SD kartu (Samsung 32GB).
Verze jádra je koukám nyní 3.10.28-ge8b595a, builder@wcc-miui-ota-bd25 #1, Thu Jun 25 5:37:47 CST 2015. Znamená to snad, že v telefonu zůstalo něco z MIUI? Doufal jsem, že budu mít konečně pokoj. Vše jsem dělal kvůli budíku. Jinak s CyanogenMod11S je telefon svižnější. Ach jo.
 #180054  od Jirka Šnajdr
 před 8 lety
steron píše:Tak přátelé, včera jsem nahrál přes CWM recovery Cyanogenmod11S (11S-20150802-OFFICIAL-REDMI2ONEPLUS).
A co myslíte? Hned první den dnes ráno mi nezazvonil. Začal zvonit až poté, co jsem tlačítkem odemkl obrazovku. Samozřejmě jsem před samotnou instalací provedl wipe data/factory reset, wipe cache a wipe dalvik cache a pro jistotu zformátoval SD kartu (Samsung 32GB).
Verze jádra je koukám nyní 3.10.28-ge8b595a, builder@wcc-miui-ota-bd25 #1, Thu Jun 25 5:37:47 CST 2015. Znamená to snad, že v telefonu zůstalo něco z MIUI? Doufal jsem, že budu mít konečně pokoj. Vše jsem dělal kvůli budíku. Jinak s CyanogenMod11S je telefon svižnější. Ach jo.
Tak tak, romka dobrá, ale ten budík je pro mě dulezitej, takze asi nejakej bug a tím pádem pro mě nepoužitelné >:(
 #180082  od RaZzeR
 před 8 lety
Zkusím se tedy zeptat ještě jinak - je k dispozici již nějaký odzkoušený CyanogenMod, který funguje na 100 % (či má jen zanedbatelné chyby) nebo všechny dosud vydané trpí nějakýma zásadníma bugama, který znemožňují běžný používání telefonu?
 #180131  od steron
 před 8 lety
CM11S šel do hajan. Nahrál jsem teď CrDroid a zatím funguje dobře. Chlubí se tím, že je to nejstabilnější ROM. Je to jen upravená ROM Cyanogenmodu11. Budík zatím funguje, ale na MIUI zlobil nepravidelně, takže počkám tak týden. Poslední ROM je asi zde
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
a v changelogu se píše alarm fixed... tak uvidíme.
RaZzeR se to líbí
 #180889  od steron
 před 8 lety
pherynk píše:Prosím o vysvětlení, co je to interní úložiště telefonu, kam mám zkopírovat ROM? Děkuji a jestli mohu poprosit, jakým software ji mohu zkopírovat. Pořád se mi upgrade nedaří.
Úložiště telefonu je jakýsi hardisk, neboli vnitřní SD karta. Nejde vyndat. V průzkumníku telefonu je většinou označena jako sdcard0 (nebo jen 0). Téměř všechny telefony mají k tomu navíc ještě vyndavací SD kartu a průzkumník je označuje jako sdcard1.
Pokud chceš flashnout nvou ROM do telefonu, nahrává se na tu vyndavací SD kartu a to do "rootu", to znamená ne do žádného adresáře. Stačí kartu vyjmout z telefonu a např. pokud máš v počítači čtečku karet, tak ji ve Windows zkopírovat z PC na kartu. Další možnost je připojit mobil k PC kabelem.
 #181237  od pherynk
 před 8 lety
Mám problém, nemám na telefonu kde povolit root, v aplikaci bezpečnost tlačítko není. Mám android verzi MIUI_JHCCNBD24.0, což je 4.3.JLS36C. V aplikaci Povolení tlačítko je ale je zašedlé. Co s tím? Děkuji.
 #181238  od pherynk
 před 8 lety
Mám problém, nemám na telefonu kde povolit root, v aplikaci bezpečnost tlačítko není. Mám android verzi MIUI_JHCCNBD24.0, což je 4.3.JLS36C. V aplikaci Povolení tlačítko je ale je zašedlé. Co s tím? Děkuji.
 #181240  od pherynk
 před 8 lety
Mám problém, nemám na telefonu kde povolit root, v aplikaci bezpečnost tlačítko není. Mám android verzi MIUI_JHCCNBD24.0, což je 4.3.JLS36C. V aplikaci Povolení tlačítko je ale je zašedlé. Co s tím? Děkuji.
 #181243  od pajinek
 před 8 lety
A proč se nezeptáš ve vlákně ke svému telefonu? Evidentně nemáš Redmi 2 a už vůbec Cyanogen Mod... Takže máš snad tedy Redmi 1S s prehistorickou verzí MIUI z května 2014?
Edit: tady to máš:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

A ještě dodatek...
pherynk píše:Prosím o vysvětlení, co je to interní úložiště telefonu, kam mám zkopírovat ROM? Děkuji a jestli mohu poprosit, jakým software ji mohu zkopírovat. Pořád se mi upgrade nedaří.
co je interní úložiště, už ti bylo zodpovězeno, hlavně se nesnaž do telefonu narvat Cyanogen z prvního odkazu tohoto vlákna, jsi opravdu ve vlákně k jinému telefonu. Ty máš, alespoň podle toho, co jsi tu napsal, Redmi 1S WCDMA, pro tento telefon je hlavní vlákno tady:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Tam najdeš návody, co a jak.
 #181284  od davfiala
 před 8 lety
RaZzeR píše:Chtěl jsem dnes nahodit 4.4 CrDroid, ale vypadá to, že se vyplatí rovnou počkat na doladění CM12.1. Co říkáte?
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Mám ho teď, verze od kumajaya není dle mě žádná hitparáda. Baterka letí dolů jak kámen, časté blackscreeny(i vícekrát než 10x za den), displej se rozsvítí po 3s od zmáčknutí tlačítka... Jinak je to docela dobrá ROMka, ale počkal bych si raději až zhaoweilew fixne foťák na té své.
RaZzeR, Posix se to líbí
 #181386  od steron
 před 8 lety
davfiala píše:
RaZzeR píše:Chtěl jsem dnes nahodit 4.4 CrDroid, ale vypadá to, že se vyplatí rovnou počkat na doladění CM12.1. Co říkáte?
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Mám ho teď, verze od kumajaya není dle mě žádná hitparáda. Baterka letí dolů jak kámen, časté blackscreeny(i vícekrát než 10x za den), displej se rozsvítí po 3s od zmáčknutí tlačítka... Jinak je to docela dobrá ROMka, ale počkal bych si raději až zhaoweilew fixne foťák na té své.
Tak po týdenním testování zhodnocuji CrDroid:
Zpočátku velká spokojenost, jednodušší ovládání, veškeré nastavení je v jednom menu, jak to bývá standardně u androidů. Deaktivoval jsem původní kalendář a internetový prohlížeč a dohrál ty od googlu. Spravovat kontakty v aplikaci Lidé a volat s ní bylo neúnosné, dohrál jsem aplikaci True Phone Dialer & Contacts, která si lépe rozumí s 2 sim a je přehledná.
Taky původní aplikace SMS a MMS není příliš vhodná pro obyčejné SMS. Kromě toho při psaní textů nelze vypnout slovník, kterej tam věčně kontroluje váš text a opravuje ho. Jinak SD karta je normálně dostupná, telefon je rootlý, svižný a systém nepadá. Po čase jsem ale zjistil pár velkých nedostatků: Během některých hovorů mi vazbil reproduktor a to tak, že to bylo nahlas slyšet. Volal jsem normálně, bez použití hlasitého odposlechu. Taky se mi asi 3x stalo, že telefon zvonil, přitom zůstal zhaslý displej a po jeho otevření se vůbec neobjevila nabídka k přijmutí nebo odmítnutí hovoru. Nakonec jsem musel stáhnout lištu a tam ve spuštěných aplikacích našel spuštěný dialer a teprve po přepnutí na něj se dal hovor přijmout. Co se týče foťáku, tak mám pocit, že hůře ostří. A co mě nejvíc dožralo, že mi dokonce i jednou nezazvonil budík. To je věc, kvůli které jsem přecházel na CrDroid. Takže já jsem zklamán a obávám se, aby chyba budíku nebyla záležitostí samotného telefonu.
RaZzeR se to líbí

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat