[1GB RAM=HM2014811, 2GB RAM=HM2014813]
 #183839  od Fallirini
 před 8 lety
Dobrý den,
vlastním nově Xiaomi Redmi 2 a vše je bezva až na jeden drobný problém. Při výpadku signálu telefonní sítě dochází k výpadku sim karty a jsem požádán o zadání nového pinu. Jedná se o poměrně nepříjemný problém a stává se, že pokud si nevšimnu tak zkrátka nejsem vůbec dostupný dlouhou dobu. Má někdo podobný problém? Našel někdo řešení? Případně budu muset reklamovat....

Díky s pozdravem F
 #183996  od Fallirini
 před 8 lety
Hmm tohle mi připadá jako docela zásadní problém, fakt jsem čekal, že už to někdo řešil(výrobce) a hlavně vyřešil ??? . Vypnutí sim jsem udělal no, ale princip takového řešení je velice dobře popsán v příspěvku nade mnou.
 #184004  od sodekcz
 před 8 lety
bohužel, momentálně není jiná cesta než si vybrat mezi zabezpečením SIMkarty nebo automatickým připojením do sítě.

(Kupodivu neznám mnoho lidí, kteří používají PIN. Ale to je vedlejší, fungovat by to mělo)
 #184022  od Halali
 před 8 lety
No tak někteří zaměstnavatelé to vyžadují. :-( Ale jinak. Ono to nechce opětné zadání PINu při každé ztrátě signálu, ale jen někdy. Možná to má co do činění s předáváním signálu mezi BTS. Nějaké zkušenosti s jiným operátorem než O2 a jeho virtuály?
 #184030  od lerak
 před 8 lety
Myslím že se to už řešilo ale nevím na kterém postu a byl to volný slot pro simku která tam špatně držela a ta se odpojovala aspoň mu to tak zdělil v opravně aspoň cosi vzpomínám. Já bych zkusil druhou simku jestli to dělá i na té a pak reklamace nebo oprava.
 #184047  od Setit
 před 8 lety
Na Redmi mi to dělá taky, vypnul jsem PIN a v případě výpadku v nastavení zapnu a vypnu SIM. Operátor T-Mobile, což s tím samozřejmě nesouvisí. Řekl bych, že problém bude jen v tom, že mají xiaomi slabší signál a auto-reconnect nefunguje tak jak by měl. Zatím jsem žádné řešení neviděl.

Odesláno z Redmi 2-2GB přes Tapatalk
 #197684  od luckinno
 před 8 lety
mne robí presne to isté, ale keď som dal SIMku do druhého slotu tiež to spravilo párkrát a potom to prestalo asi na deň a pol....a teraz som si vymenil SIM kartu a zatial to urobilo len raz...tak uvidíme.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat