[1GB RAM=HM2014811, 2GB RAM=HM2014813]
 #227661  od nypoon
 před 8 lety
Redmi 2 ziskalo oficialnu podporu pre CM 13, pre vsetky verzie.

Zoznam nightlies Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Changelogs Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Cely navod Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Naposledy upravil(a) nypoon dne 05 Říj 2016, 13:17, celkem upraveno 1 x.
mirec.bundzak, gage, Spasik a 1 ostatní se to líbí
 #235122  od novakmi
 před 7 lety
Tuto verzi používám a zatím si nemohu vynachválit. Používám telefon k běžným účelům, takže nemohu ověřit že vše 100% chodí (OK: kamera, gps, 2xSIM, SD karta, Wi-FI, LTE v Praze, ...). Mám HM2014813 (2GB), zatím jediný problém, který jsem našel je že nefunguje rychlá dlaždice na zapnutí svítilny (nahrazeno aplikaci baterka). Fotoaparát v této verzi (snap camera od CM) je vynikající. Každý den jsou nové NIGHTLY aktualizace. Většinou aktualizuji jednou a 14 dni (předtím radši TWRP backup) a vše OK.

Instaloval jsem podle návodu
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

s tím, že předtím jsem udělal root v MIUI 7.0.12.0 podle Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť a TWRP recovery nainstaloval přes flashify.

Pokud máte někdo nějaké další zkušenosti, napište. Za mě je to velmi dobra a stabilní ROM, Android 6.0.1
 #235297  od Ducati
 před 7 lety
Zdarec, mám zkušenost s CM 11 a 12 a nebyla tam aplikace na FM rádio. Platí to pořád? Díky.
 #235326  od jarek72
 před 7 lety
Mam taky 2014813 a svitilna mi funguje kdyz ji spustim z rychleho nastaveni. Ani jsem nezaznamenal ze by mi to nekdy neslo. Docela casto aktualizuji. Ted mi prijde nejlepsi sestaveni cm-13.0-20160624 a k tomu jsem si dal kernel bk-250616-jerrica a vse funguje super vc. probuzeni poklepanim, je to asi jedina verze jadra kde se mi telefon nerestartuje a vse funguje.
 #235427  od Gorole
 před 7 lety
A nepapá to moc baterku to probuzení poklepáním?
 #235488  od nypoon
 před 7 lety
Vdaka za postrehy! Je baterka aspon porovnatelna s miui, resp. o kolko horsia? Momentalne tam mam LP, isiel niekto podla toho navodu pre navrat na kitkat, neboli s tym problemy? Vdaka
 #235781  od Duddits
 před 7 lety
Po dvou dnech používání velká spokojenost. Nenašel jsem žádný bug, vše funguje, včetně tlačítka svítilny a je to svižné :) Subjektivně možná trochu větší spotřeba baterie, jestli ano, ne o moc. Jediné, co bych vytknul, je absence nastavení SMS tónu na každou SIM extra, ale aspoň to jde u vyzvánění, narozdíl od MIUI8. MIUI se mi moc líbí a vyhovuje, ale po vydání verze 8 je to katastrofa, downgradovat se mi nechce. Dokud to nevyladí, zůstanu u této ROMky. Flashoval jsem přímo z LP, od 24.6. je to vyřešeno.
 #235791  od Ligin
 před 7 lety
Já nakonec musel přejít na CM13 dnes. Neslo mi aktualizovat na 5.1 pak samozřejmě ani na MIUI8. Vyvrcholilo to včera když mi tel. komplet klekl, jedna apka pod druhé začala padat a nakonec se kousnul celý systém. Po restartu vůbec nenabehl. První dojmy jsou rozporuplné protože jsem pres rok používal MIUI7 a vice méně jsem byl spokojen, ale asi jde pouze o zvyk a než si vše prispusobim své potřebě

Odesláno z mého 2014813 pomocí Tapatalk
 #235797  od Drobec33
 před 7 lety
Skusal som dnes hodit tuto rom, ale bezuspesne. Mam redmi2 2014813 (tak je aj pod baterkou). Avsak ked som dal instalovat v twrp tak mi vyhodilo chybu, ze je len pre 201481... a tento telefon je wt86047. Viete mi poradit co s tym?

Odoslané z 2014813 pomocou Tapatalku
 #235896  od jarek72
 před 7 lety
Tak jak jsem byl nadsen z kernelu bk-250616-jerrica tak uz jsem ho musel dat pryc. telefon se nabijel max. do 70 procent.
Pokud jde o spotrebu nevsiml jsem si nevsiml ze by baterka mizela vic kdyz jsem mel probozeni poklepanim.
 #235950  od nypoon
 před 7 lety
Tak som sa rozhodol ze konecne flashnem CM13, ked mi to telefon nedovolil. Zjavne pise sice ze je pre vsetky varianty 20148XX, ale pre wt88047 a moje zariadenie je 2014813, ale wt86047 ???
Aky je teda vobec rozdiel medzi nimi? Ako to obist, ak sa da, prosim?
 #235960  od nypoon
 před 7 lety
Tak momentalne mam MIUIv7 s TWRP odtial z fora, ale to by nemal byt problem vsak? CM som stiahol z odkazu a tam je wt88, ine verzie som nenasiel. Mas nieco inak?

EDIT: prikladam screenshot Obrázek
 #235981  od gisbern
 před 7 lety
Ahoj, může sem někdo dát srozumitelný návod na instalaci CM13 na Redmi 2 2014813 ?
teď mám MIUI 8 (5.1 ) a TWRP 3.0.0.2, TWRP jsem instaloval přes fastboot režim v PC, nemám zkušenosti z flashify, proto se ptám, jinak pak stačí ten postup z :

So here for everyone else who wants Lollipop Bootloader for HM2014813 (Redmi 2 Prime). I have uploaded it to Google Drive:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Just follow the steps mentioned:
1) Flash Rom
2) Flash Gapps
3) Flash LP13.zip

díky za odpovědi, nerozumím tomuhle : Ekstract zip by me replace firmware-update from rom to zip and commpres again to zip......... co je nad tím návodem...nerad bych si zkur.....telefon :o)
 #236017  od Drobec33
 před 7 lety
Mas ten isty problem ako som mal ja. Musis tam flashnut twrp z odkazu (verzia 3.0.2.0) a potom to uz pojde. Ja som to twrp flashoval cez pc. Potom wipe podla navodu a instalovanie rom a google gaps. Ten subor lp.zip som neinstaloval.

Odoslané z 2014813 pomocou Tapatalku
 #236099  od gisbern
 před 7 lety
Hm, tak jsem to dnes zkusil a při instalaci v TWRP 3.0.2.0 asi po 10 vteřinách failed, stejně jako je screen o kousek výše...co je špatně ?Wipe jsem udělal jenom cache a dalvik...

aha, moje blbost, už jsem to četl znova a pořádně, musí se udělat wipe i system a data...
 #236306  od Duddits
 před 7 lety
Dnešní changelog:

[TelephonyProvider]: Add Channel 60 support (android_packages_providers_TelephonyProvider)
[CellBroadcast Alerts] : Enable CMAS Test alerts (android_packages_providers_TelephonyProvider)
Fix Mms failures due to wrong numeric (android_packages_providers_TelephonyProvider)
Merge regional apns to telephony db (android_packages_providers_TelephonyProvider)
TelephonyProvider: Add CDMA call forwarding/waiting function (android_packages_providers_TelephonyProvider)
Bluetooth : Handle SQL memory situation during OPP. (android_packages_apps_Settings)
Grey out PIN1 enable/disable option when SUB is not ready (android_packages_apps_Settings)
Update OperatorInfo in Simstatus settings for correct subid (android_packages_apps_Settings)
Fix mcc-mnc population issue in apn editor (android_packages_apps_Settings)
Don't start auto scan if screen recovers from frozen state (android_packages_apps_Settings)
Wi-Fi: Do not display the not scanned saved networks forever (android_packages_apps_Settings)
IMS: Set Wifi calling preference to Wifi preferred by default (android_packages_apps_Settings)
Fix to enable data for non-dds sub. (android_packages_apps_Settings)
Telephony(MSIM): Fix ANR on SIM deactivation (android_packages_apps_Settings)
Add intent to send STK app name (android_packages_apps_Stk)
Send slotId in message for OP_STOP_TONE (android_packages_apps_Stk)
MSIM: Add MSIM support for language selection event. (android_packages_apps_Stk)
Fix the notification cancel during SIM refresh. (android_packages_apps_Stk)
Do not go Fullscreen in StkInputAcvtivity. (android_packages_apps_Stk)
Fix duplicate detection for ETWS primary and secondary notifications. (android_packages_apps_CellBroadcastReceiver)
Regional: Support Channel 60 switch in CellBroadcast (android_packages_apps_CellBroadcastReceiver)
Add Msim support for Service State intent in CB receiver (android_packages_apps_CellBroadcastReceiver)
Use of SubId inplace of SlotId in CellBroadcastReceiver (android_packages_apps_CellBroadcastReceiver)
Added permission READ_PRIVILEGED_PHONE_STATE. (android_packages_apps_Dialer)
Fix to incall screen for incoming call (android_packages_apps_InCallUI)
Add rtl support to GlowPadView (android_packages_apps_InCallUI)
Fix display 'null' for geocoder location (android_packages_apps_InCallUI)
IMS-VT: Fix for auto fullscreen issue during UI rotation. (android_packages_apps_InCallUI)
Don't use global variable in libnetutils. (android_system_core)
Copy the ETB dumps and maps file to /data/core (android_system_core)
healthd: Support new PD and USB Type C types (android_system_core)
Set APM mode property for RIL to access. (android_packages_services_Telephony)
IMS-VT: Conf: Propagate call extras to UI. (android_packages_services_Telephony)
SEEK: Change security check for getAtrUsingSubId (android_packages_services_Telephony)
Add "FDN service is not available" toast message (android_packages_services_Telephony)
Mms: Fix SMS is not sent in ECBM unless click send again (android_packages_services_Telephony)
Fix updating FDN using uri without subId issue (android_packages_services_Telephony)
Fix sound output from headset when switching speaker to BT (android_packages_services_Telecomm)
Fix disabled merge button on conference failure. (android_packages_services_Telecomm)
Fix a bug where conference call does not automatically resume. (android_packages_services_Telecomm)
Remove TONE_SUPERVISORY_CH (android_packages_services_Telecomm)
Fix to prevent NPE (android_packages_services_Telecomm)
DO NOT MERGE - Restrict ability to add call based on device provision status (android_packages_services_Telecomm)
gsmsst: Protect against "null" string literals (android_frameworks_opt_telephony)
Add channel 60 Cellboradcast support. (android_frameworks_opt_telephony)
Fix ADN records loading removing EFEXT1 dependency. (android_frameworks_opt_telephony)
FR29338: Read SIM Contacts from EF-ADN if EF-PBR read failed. (android_frameworks_opt_telephony)
Check subid when querying network selection (android_frameworks_opt_telephony)
Revert "updateSpnDisplay: When PLMN values are same for before & after SIM loading in." (android_frameworks_opt_telephony)
Telephony: Config values for other languages (android_frameworks_opt_telephony)
Do not set "gsm.operator.idpstring" per phoneId (android_frameworks_opt_telephony)
MSIM: Fix ECBM dialog issue in G+C (android_frameworks_opt_telephony)
Setup data on new APNs only when APN changes (android_frameworks_opt_telephony)
IMS: Fix null pointer exception for call forwarding (android_frameworks_opt_telephony)
IMS: Exit ECBM before dialing a pending non-emergency MO call (android_frameworks_opt_telephony)
Telephony: CDMA: allow MT SMS when in ECBM (android_frameworks_opt_telephony)
Send shutdown command to modem (android_frameworks_opt_telephony)
Fix default data reset issue on device powerup (android_frameworks_opt_telephony)
Add the slot id when broadcasting card state to STK app. (android_frameworks_opt_telephony)
Fix DDS switch issues for CDMA and IWLAN scenarios. (android_frameworks_opt_telephony)
IMS: Fix phone app crash at setOutgoingCallerIdDisplay(). (android_frameworks_opt_telephony)
MSIM: Use SIM specific subId for setMccMnc (android_frameworks_opt_telephony)
Finer grained character boundaries in computing SMS fragment lengths (android_frameworks_opt_telephony)
Parse the record number from byte to int (android_frameworks_opt_telephony)
Fix ims pdn request issue (android_frameworks_opt_telephony)
Fix to avoid unnecessary PS attach. (android_frameworks_opt_telephony)
Fix Dds switch issue for wifi and IWLAN scenarios (android_frameworks_opt_telephony)
Use EVS codec for HD if carrier supports it. (android_frameworks_opt_telephony)
Notify disconnect on phone dispose (android_frameworks_opt_telephony)
Fix to resolve data call issue for sim hot swap case (android_frameworks_opt_telephony)
Fix ims pdn issue on non dds sub on iwlan (android_frameworks_opt_telephony)
Fix emergency ims pdn setup issue (android_frameworks_opt_telephony)
Telephony: Reduce back to back same APN activation delay. (android_frameworks_opt_telephony)
Set additional info for LaunchBrowser error case. (android_frameworks_opt_telephony)
MSIM: Send FINISH request on flex map START fail (android_frameworks_opt_telephony)
dct: Sync with upstream (android_frameworks_opt_telephony)
TelephonyProvider: Add CDMA call forwarding/waiting function (android_frameworks_opt_telephony)
Add config to show HD icon on EVS codec. (android_frameworks_base)
MSIM: Restrict data activity change to listeners with matching subId (android_frameworks_base)
Remove TONE_SUPERVISORY_CH (android_frameworks_base)
Ignore IMS type APN when notify data connection (android_frameworks_base)
combo bug when location reported by providers do not come with extras (android_frameworks_base)
Wifi: Make maximum selective channel scans and interval configurable (android_frameworks_base)
WifiDisplayController: Fix p2p disconnect before rtsp teardown completes (android_frameworks_base)
Bluetooth: Access mediaplayerlist in synchronized way (android_frameworks_base)
Encapsulate the unbindService with try catch block (android_frameworks_base)
Add absent sim info to locked screen text (android_frameworks_base)
BT: Set persiste Bluetooth State during enable timeout case (android_frameworks_base)
Avoid potential NPE when tearing down LLS (android_packages_screensavers_Basic)
libc: Fix invalid offset warning with Clang (android_bionic)
Do not depend on host bits to get the right size to write. (android_bionic)
cmsdk: Update README. (cm_platform_sdk)
Remove identifier that causes warnings under OpenJDK 8 compiler (android_packages_apps_Messaging)
Remove identifier that causes warnings under OpenJDK 8 compiler (android_frameworks_opt_telephony)
Remove use of '_' variable name (android_frameworks_base)
cmsdk: Create brokerablecmsystemservice concept. (cm_platform_sdk)
cmsdk: Factor CMSystemServiceHelper to common. (cm_platform_sdk)

Makaj na tom hezky ;D
plaz se to líbí
 #242424  od Methiu
 před 7 lety
ahoj .. nainstaloval jsem nejnovejsi CM prez twrp (z 6.7.21.), bezel bez problemu, bohuzel jsem posleze asi nahral spatne gapps a telefon po najeti do systemu prestaval reagovat pri prihlasovani ke google uctu. .. chtel jsem teda znova prehrat ROM a nemohl jsem se uz dostat do TWRP. Tudis projizdeni fora a instalace chinese rom ve fastboot a nakonec flash twrp pac jsem mel problem s updatem na cz miui.
a) instalce CM mi odebere TWRP z telefonu ? ( kdysi se mi huawei y300 se takhle nechoval)
b) jak naleznu spravne gapps ?

dik za radu O0
 #242442  od Duddits
 před 7 lety
a) neodebere
b) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Platform: ARM, Android: 6.0 a vyber si balíček, který ti vyhovuje, já mám např. micro

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť tady jsou ROMky ke stažení a changelogy. Klobouk dolů, kolik toho za jeden den udělají a odladí ;)

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat