[1GB RAM=HM2014811, 2GB RAM=HM2014813]
 #251641  od RedBaron
 před 7 lety
Aha, já právě zkusil nějakou tu z kraje září a ono mi to začalo dělat, tak jsem se vrátil přes TWRP k červnový a ta běhá jak víno, netrápí mě tam vůbec nic. Zkusím tuhle poslední a jak škobrtne, dám tam zpátky červnový build.
 #251680  od Duddits
 před 7 lety
Klidně zkus, aktualizoval jsem i na 20160920 a vše je ok. GPS zaměřuje během pár sekund a spotřeba baterie v normálu ;) Konečně...
 #252905  od jarek72
 před 7 lety
Ja jsem take spojokojen se spotrebou u nejnovejsich sestveni vlastne vse funguje jak ma , jediny co me stve ze kdyz chci volat pres vestevneho voip klienta tak se telefon restartuje ne vzdy ale casto.
 #253605  od jarek72
 před 7 lety
Chyba nebyla asi v cm13 ale nejakej modul v xposed mi to delal vypnul jsem asi 3 a od te doby vse ok .
 #255421  od Posix
 před 7 lety
Jaký bezproblémový kernel aktuálně používáte?

Nenávidím náhodně restarty které jsem měl u RR s premaca kernelem

@mobil
 #256021  od Mangalica
 před 7 lety
Náhodné restarty zažívám. Netuším proč, ale zažíval jsem je i na původním MIUI. momentálně mám CM13 z 20.9. ... jádro blackhawk
 #256024  od Duddits
 před 7 lety
Já jedu na téhle Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť , aktualizuju pořád, nikdy žádný restart a cca od 20.9. vyřešen problém se spotřebou baterie, nenarazil jsem na žádný bug. Maximální spokojenost.
 #256246  od Ducati
 před 7 lety
plaz píše:vsak telefon restartuj a kralik je kaput, ne?
Bohužel ne. Zůstalo mě tam viset logo "mi" a když se snažím něco s tím udělat např. volume - a power, tak naskočí králík a nic se dál neděje... Nereaguje na nic a telefon jde vypnout jen vyndáním baterky...
 #256248  od plaz
 před 7 lety
tak zkus pomoci kralika nahrat twrp a pak prez twrp nahrat rom
 #256261  od Ducati
 před 7 lety
plaz píše:tak zkus pomoci kralika nahrat twrp a pak prez twrp nahrat rom
Právě, když tam dostanu toho králíka, tak králík svítí a nic jiného s tím už nic neudělám a musím vytáhnout baterku, aby se telefon vůbec vypnul. Do tohoto problému jsem se dostal, když jsem (po rootu) pomocí Flashify nahrál CyanogenMod Recovery odtud: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť .... Večer si k tomu musím sednout a pokusit se vyhledat nějaké řešení. CM13 jsem chtěl hlavně kvůli GPS, která na MIUI8 vypadává...
 #256262  od plaz
 před 7 lety
kdyz tam mas kralika a pichnes to do complu a prez prikazovej radek tam nahrajes trwp tak to nejde? ja se trochu desim toho jak se tady dost pise ze u redmi 2 rady odchazi pameti
 #256359  od Posix
 před 7 lety
A do recovery se nedostaneš? Tedy přes volume nahotu + volume dolů + power ?(možná jsou ty volume naopak teď nevím)

@mobil
 #256701  od jarek72
 před 7 lety
nainstaloval jsem si 20161013 a mam problem s rootem , sice xposed funguje ale aplikace se tvari ze root neni.
 #256760  od plaz
 před 7 lety
taky jsem zrovna pred chvilkou nainstaloval tutu verzi a zaclo mi blbnout titanium backup
 #256954  od Duddits
 před 7 lety
Ufff, to je dobře. Už jsem si pro sichr odzálohoval 20161012, kdyby se to táhlo déle [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #256986  od plaz
 před 7 lety
ja uz se na aktualizovani asi vykaslu, minule kdyz jsem aktualizoval tak tam byl problem s vybijenim, ted je problem s rootem, najdu funkcni stabilni verzi a prdim na to
 #256995  od Duddits
 před 7 lety
S tím vybíjením to trvalo skoro měsíc, než to odstranili. Jinak od 20.9. je to super. Aktualizuju hned jak vyjde nový build.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat