[1GB RAM=HM2014811, 2GB RAM=HM2014813]
 #258692  od Redwhiter
 před 7 lety
Dobrý den, chtěl bych se vás zeptat, jak mám postupovat, když si chci aktualizovat svůj telefon. Když jsem mobil zakoupil, nainstaloval jsem si stable verzi 6.6.1.0 (KHJCNCF). Od té doby (něco přes rok) mi několikrát vyskočilo oznámení o aktualizaci systému. Udělal jsem to jednou, ale mobil přestal fungovat, když jsem chtěl volat, nebo něco takového. Prostě jsem musel znovu udělat tovární nastavení a vše přeinstalovat. Teď bych se chtěl zeptat, zda má cenu si aktualizovat současný systém na nový, nebo dál ignorovat ty nové oznámení. Nechci přijít o všechno na telefonu a znovu si ho přestavovat do obrazu svého se mi taky nechce. Pokud máte teda nějaké jednoduché řešení aktualizovat telefon. Budu rád za každou připomínku.

Díky za odpověďi

PS: Jediný problém na této aktualizaci je, že mi občas nefunguje správně jack (Někdy se nenačte; když ho mám připojený a dívám se na video, tak samovolně pauzuje, zvyšuje, snižuje hlasitost apod.). S tím ale dokážu žít.
PSS: Díval jsem se i na jiná témata ohledně aktualizace, ale většinou se jednalo o jiné nebo stable verze.
 #259716  od rasto9966
 před 7 lety
Tak neviem prve co ma vzdy zaujimalo je moznost obnovy zariadenia presne pre taketo pripady, a kedze nemas twrp tak jedina moznost je pouzit zalohovanie do cloudu na micloud alebo druha moznost je pouzit v nastaveniach lokalnu zalohu a tu si potom skopirovat pre istotu do pocitaca a mat ju tam pre pripad zlyhania system a z nej potom obnovyt telefon do stavu z obdobia vytvorenia tejto zalohy...
 #259742  od Redwhiter
 před 7 lety
Ok, udělal jsem si teda lokální zálohu a stáhl jsem si jí do PC. Můžu si teda teď zkusit stáhnout tu novou aktualizaci bez toho aniž bych musel udělat tovární nastavení? A pokud se to nějak pose*e, jak zpátky nahodím tu zálohu? Aby mi nezůstal mobil, se kterým nic neudělám :D

Díky ;)
 #259743  od mirotaso
 před 7 lety
nainstaluj si twrp... zalohu urobis tam... ak budes robit sktualizaciu z KK 4.4 na LP 5.1 tak sa zrejme factory resetu nevyhnes, naopak odporucam...

pozri tu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #260841  od Redwhiter
 před 7 lety
Hmm, super. Postupoval jsem podle tohoto návodu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť a skončilo to tak, že mi to u posledního kroku napsalo, že nemám ověřené zařízení. Přitom jsem byl přihlášený na stejný účet jak v telefonu, tak v aplikaci, kterou jsem stáhl. Tak jsem znova zapnul telefon, zkontroloval jsem, zda jsem přihlášený a teď se mi chce mobil samovolně restartovat, ale jen se zobrazí oranžová obrazovka, kde je nějaká animace. Ta po chvíli skončí a zůstane jen zaplý černý displej.

EDIT: Tak jsem udělal totální wipe, nahrál aktualizaci, která mi tam skočila, tak uvidím jak to pojede.

EDIT2: Po zapojení microSD karty problém znovu nastal. Takže bude zřejmě chyba tam. Nemáte s tím nějaké zkušenosti? Zatím ji mám bokem a zřejmě ji budu muset zformátovat.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat