[virgo]
 #142114  od zboril
 před 9 lety
Kdy bude k dostání na xiaomiforsale.com Xiaomi MiNote v barvě černé? Děkuji.
Zdenek
 #142120  od jenicekk
 před 9 lety
Až ho xiaomi vyrobí, a sám mám stejný názor jako comby. Xfs by vám jej velmi rádo prodalo ale xiaomi neposkytlo žádné informace jestli vůbec černou verzi začnou vyrábět.

Odesláno z Minote 64GB
 #142130  od Kupr
 před 9 lety
Kvůli MiNote v černé barvě jsem se více začal zajímat o MIUI vůbec, zde jsem postupně zjistil, že čekáním na černý bych mohl strávit život v čekárně, přes úvahu nad Bamboo Edition se přiblížil k bílému, od včera jsem majitelem a nelituji - je to nádherný kousek. Ale aby to člověk zjistil, musí ho držet v ruce :-)
 #142200  od jenicekk
 před 9 lety
Nádherný je to ano, ale to sem si říkal i o bílé mi4 do té doby než sem si sehnal černou :( černý note prostě bude aspoň pro mě opět dokonalý... A je mi jasné že se vyrobí zase jen pár kousků a ukoristit ho bude jen o štěstí.
Btw bude se dát prý sehnat bamboo kryt separe, takze aspoň na to se těším.
Odesláno z Minote 64GB
 #142203  od strom
 před 9 lety
Pro mne bude mít černý Mi Note význam pouze s bambusovým krytem, pak ho vezmu rád, pokud někdy bude.
Skleněný černý kryt nechci a radši zvolím bílý. Jsem úchyl na patlance, nesnáším je a displej čistim dost často. Z toho černého skleněného krytu bych asi přišel o zdraví.
 #142297  od Kupr
 před 9 lety
V každém případě je mrzuté, že si člověk nemůže vybrat barvu a čekání na černou je velmi nejistá sázka do loterie, tohle Xiaomi nezvládá.... Úchyl na patlance jsem taky, v každém kusu oblečení mám spešl hadřík a leštím [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
 #142792  od edkis
 před 9 lety
Neviem ci sa to uz niekto pytal ale zaujima ma ci MiNote umoznuje pracu v landscape rezime ako iPhone 6 plus. Teda ci sa home screen vcetne appiek preklopi pri polohe telefonu na sirku.
 #143240  od alanko007
 před 9 lety
Ja momentálne čakám na 16gb biely, o pár hodín by som ho mal mať v rukách, kupoval som z ibuygou. Mne osobne sa ten biely páči viac než čierny a tomu bambusu vôbec neviem prísť na chuť :D Predtým som mal čiernu Mi3, ktorá mi padla z vrecka na zem, priamo displejom na keramickú dlažbu a totálne sa rozflákala :(
 #143267  od edkis
 před 9 lety
alanko007 píše:Ja momentálne čakám na 16gb biely, o pár hodín by som ho mal mať v rukách, kupoval som z ibuygou. Mne osobne sa ten biely páči viac než čierny a tomu bambusu vôbec neviem prísť na chuť :D Predtým som mal čiernu Mi3, ktorá mi padla z vrecka na zem, priamo displejom na keramickú dlažbu a totálne sa rozflákala :(
Daj nam hned vediet ako sa Ti pozdava. Inak len pre zaujimavost preco si sa rozhodol prave pre ibuygou a nie xiaomiforsale kedze na xfs je lacnejsi o cca 20eur + nie je riziko cla ?
 #143572  od zboril
 před 9 lety
Tak už je na světě růžová-Pink, ohlásil ibuygou.com. Nevím jaké barvy ještě Xiaomi
vymyslí. Možná, že to bude duhová a někdy snad i ta černá. Xiaomi je nevyspytatelná.
 #143641  od alanko007
 před 9 lety
Tak mobil prišiel v poriadku, žiadny fake, je to originál, zabalený bol dobre, objednával som to z ich európskeho skladu v Španielsku, prišiel za 5 kalendárnych dní odo dňa odoslania, čiže som neplatil clo ani nič. Z Číny stojí shipping u nich 20€, zo Španielska 40€, takže si myslím, že sa neoplatí riskovať to clo, aj keď ibuygou ponúka službu, kde garantuje, že nebudete platiť clo pri odoslaní z Číny, ale s ňou to vychádzalo ešte drahšie než zo Španielska. Počas celého procesu nákupu so mnou ibuygou komunikovalo, hoci skomolenou angličtinou, ale zodpovedali mi na všetky moje otázky a splnili všetky moje požiadavky, takže určite odporúčam kupovať od nich.

O Xiamiforsale som čítal na nete, že sa u nich nedávno vyskytli nejaké fake kusy a na ibuygou som dostal tu odporúčanie, tak preto som kupoval od nich.

Vzhľad
Mobil vyzerá úplne skvelo, tá biela farba s lesklým skleneným povrchom mu rozhodne sadne. Trochu som sa bál veľkosti, ale drží sa v ruke super (mám síce veľké ruky), v recenziách som čítal, že sklenený povrch spôsobuje šmýkanie v ruke aj na povrchu, avšak ja to vôbec neregistrujem, rozhodne nie do takej miery, ako to opisujú v niektorých recenziách. Práve naopak mám pocit, že sa v ruke šmýka menej než môj predošlý Mi3, ktorý mal iba brúsený kov. Ten celosklenený finish si fakt pochvaľujem, je to sklo, ktoré sa len tak ľahko nedoškrabe (skúšal som :D) a odtlačky prstov sú rozhodne menej viditeľné než keby šlo o čiernu farbu. Navyše dodáva mobilu výrazný prémiový feeling.
Taktiež ma prekvapil aký je tenký. Z fotiek a videí sa mi zdal byť príliš hrubý, ale v skutočnosti je ozaj tenký, čomu však dopomáhajú tie ohnuté strany. Celkovo je dizajnovo fakt skvelo prevedený a rozhodne padá v tomto aspekte do kategórie flagship modelov.

Display
Po prvom zapnutí, ktoré prebehlo bleskovou rýchlosťou som bol ohúrený farebnou škálou, ostrosťou a pozorovacími uhlami displeja. Jednoducho úžasné. V nastaveniach možno zmeniť farby na teplejšie a studenšie a v studenších farbách mi príde ešte výraznejší, pri maximálnom jase vypaľuje oči :D

Výkon
Tu moc nie je o čom hovoriť, je tak rýchly, ako sa očakáva. Inštalácia CZ/SK MIUI OS bola blesková, Mi Note ho nainštaloval v priebehu sekúnd, pričom Mi3 bola signifikantne pomalšia. Prechody sú plynulé, 3GB RAM je vánok čerstvého vzduchu oproti 2GB na Mi3, čo bolo pre mňa dosť obmedzujúce, keďže potrebujem mať neustále zapnutých pomerne veľa aplikácií.

Fotoaparát
Tak ako sa píše v recenziách, foťák je super, keď si stiahnete ešte nejaký iný app (napr. Better Camera) tak sa s ním viete naozaj vyhrať a fotiť skvelé fotky. Možnosť natáčať 4K video je čerešnička na torte. Predná, tzv. "selfie" kamera má taktiež nadpriemerné schopnosti.

Baterka
Zatiaľ som nemal moc možnosť vyskúšať akú má tento kúsok umenia výdrž, ale počas posledných 24 hodín mi zo 100% ostalo 95%, ale to som s ním takmer nič nerobil a skoro všetko som mal vypnuté. Na základe recenzií však očakávam opäť nadpriemerný výsledok.

Takže toľko predbežné pocity z nového Xiaomi Mi Note, za 440€ (+40€ doprava) čo som dal za 16GB verziu je to rozhodne jeden z najlepších mobilov, aké si môžete momentálne kúpiť. Skvelý dizajn, obrovský výkon, super foťák, cena, MIUI OS atď. robia z tohto mobilu veľmi silnú konkurenciu veľkým značkám ako Apple, či Samsung a po predošlej skvelej skúsenosti s Mi3 vidieť, že v Xiaomi vedia čo robia a sú na dobrej ceste.
 #143714  od jenicekk
 před 9 lety
Na xiaomiforsalecom že jsou fake kusy, a kde si to cetl prosmite? Vše tam je originál. A doprava je 3 éčka místo 40 jako z IBY.

Odesláno z Minote 64GB
 #143724  od Kupr
 před 9 lety
Nákup z xiaoimiforsale.com mohu potvrdit jako bezproblémový a bleskový do 24 hodin. Oproti IBy s úsporou 37 éček přesně jak říká jenicekk :-)
 #144619  od Intruder
 před 9 lety
Co říkáte na tento prodej a cenu, šla by tam nahrát čeština ?

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Tady je levnější !

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #144637  od Kupr
 před 9 lety
Čeština tam nahrát jde, vše potřebné najdeš zde na webu. O něco později než na ibuygou bude určitě i na xiaomiforsale, kde i s dopravou vyjde na cirka 12300,-. Na ibuygou je si potřeba připočítat ještě cirka 40 euro za dopravu.
 #144641  od Intruder
 před 9 lety
Jsem v tom začátečník, počkal bych si na xiaomiforsale, prosím Tě nevíš jak je to s celním řízením a DPH ?!
Z Ibugou ten telefon vychází dneska na 11757,18 + doprava,ale objenat ještě nejde je to zašedlé !
Diky za brzkou odpověď !
 #144643  od jenicekk
 před 9 lety
Bamboo edition za 10 700 czk + nevim kolik je posta 80 nebo 100 kc. Vic platit nebudes. Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #144660  od Intruder
 před 9 lety
Takže to nejde přes tu pražskou celní poštu 120, protože když jsem kupoval něco z Číny a bylo to nad 22 Euro, tak vždy začla buzerace s poštou 120 Praha !A i když jsem prokázal, že zboží nemá hodnotu 22 Euro, zaplatil jsem po doručení 99 Kč za celní řízení, je to bordel !
 #144753  od Kupr
 před 9 lety
Na xiaomiforsale zaplatíš jen a jen cenu, kterou vidíš na webu, plus 80 Kč poštovné pokud zaplatíš přes net, pokud dobírkou dopravci, je poštovné 100 Kč. Toť vše.
 #151752  od zboril
 před 9 lety
Jde u Xiaomi MI Note zvětšit ikony na ploše?
 #155629  od teecko
 před 9 lety
Chcem sa opytat s akou verziou miui vam prisiel minote zo xiaomiforsale? S tunajsou uz prelozenou, ci nejakou cinskou?

Za aky cas od objednavky vam bol doruceny na Slovensko?
dik
 #155642  od jenicekk
 před 9 lety
Xfs používá ve všech telefonech naší ROM, to je součást spolupráce.

Odesláno z Minote 64GB

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat