[virgo]
 #165662  od P3js3k
 před 8 lety
Mám dotaz ohledně ovládání hudby v propojení s autem Škoda Octavia autoradio Bolero.

Vše se mi spáruje (telefon, seznam hovorů, kontakty) akorát mi nejde ovládat hudba. Jde spustit a paznout, ale nejde přepínat písničky dopředu nebo dozadu což mi na minulém Samsungu šlo.

Navíc se nezobrazují název písniček, autora, alba atd. což mi taky na Samsungu fungovalo.

Máte někdo nějaký nápad.

P.S.: Zkoušel jsem i jiný přehrávač než je defaultní , ale stejný problém ...

Díky za radu
 #165841  od schimanski
 před 8 lety
Měl jsem to podobně na Boleru v Superbu. Ale verze z minulého týdne opravila alespoň přeskakování písniček. Nicméně na Amundsenu v Seatu funguje vše korektně. Myslím, že by nám pomohl flash firmwaru na Bolero. Mám ho už 3 roky. Amundsen je z loňska.

Send from my mobile device
P3js3k se to líbí
 #166046  od P3js3k
 před 8 lety
Mám poslední verzi miui a přepínání písniček mi nejde.
Navíc jsem si všiml že místo operátora tmobilecz píše číslo 23000.
Dále nenačte fotky kontaktů.

Tak nevím kde je chyba jestli v miui os a mém novém mi note nebo v autě které je půl roků staré.
 #166379  od schimanski
 před 8 lety
Note mam 14 dni a vše facha jak má. Až budu za 14 dni doma, mrknu co mám za firmware v Boleru. Zkus to u někoho jiného v koncernové autě.

Send from my mobile device
 #168739  od acc06
 před 8 lety
Mám Octavii koupenou teď 07/15 a ten stejný problém. Připojí se, funguje a za 20 sekund naskočí na tel hlaška o pádu, vše funguje dal jen když neodkliknu chybovou hlášku o pádu na přístroji pryč. Pokud odkliknu tak HF, hudba vše se odpojí za 10 sekund spojí a to stejné nepomohlo zatím nic. Vyřešil někdo nějak něčím ?Dík
 #168740  od ingbrzy
 před 8 lety
Povol odosielanie hlasenia o chybe v Nastavenia - Zabezpečenie - Odoslat zaznam o chybe..
Ked spadne na buduce, daj Odoslat MIUI - menu - kopirovat - a daj sem ten log...
Diky

~Tapatalk~
 #169867  od P3js3k
 před 8 lety
Někdo nějaký nápad proč mi to nejde na miui a na Samsungu to šlo v pohodě. Spousta věcí nejde přepínat písničky, není název písničky, nezobrazuje se název operátora t-mobilecz pouze číslo 23001, nestáhlo to ani fotky kontaktů. Zvláštní u tak perfektního software jako je miui mě to sere. Zkoušel jsem i telefon LG nexus 5 a vše funguje jak má.

Díky za radu a pomoc
 #169872  od nachti
 před 8 lety
Mohu jen potvrdit, že MIUI mi taky místo názvu operátora v autě zobrazovalo jen nějaké číslo. Po přechodu na AOSP je vše v pořádku.
 #170147  od nachti
 před 8 lety
Určitě šlo. Jenže to by se Číňani museli přestat zabývat blbostma typu úspory a měření spotřebovaných dat.... například a začít svou ROM pořádně testovat. Zkus to reportovat jako bug.
 #170943  od P3js3k
 před 8 lety
Zkoušel jsem. Pročetl jsem spoustu příspěvků ale na můj problém jsem nenarazil. Všichni si stěžují na vypadávání BT při připojení. Takový problém já neregistruji. A nechce se mi kvůli tomu instalovat jiný systém ... snad se to někdy lepší a bude to fungovat.
 #172555  od P3js3k
 před 8 lety
Tak s posledním update 15.8.6 se najednou všechno zlepšilo a přepínání písniček funguje takže maximální spokojenost. Vivat china ...
 #179480  od kajuscv
 před 8 lety
V době přechodu na MIUI 7 jsem měl tel. v reklamaci. Do reklamace jsem měl MIUI 6 a po nastartovaní auta mi v radiu pioneer automaticky pokracovala hudba a proste mi fungovalo bluetooth audio. V MIUI 7 mi nejde vubec bluetooth audio, pouze handsfree. Zároveň mi na služebním parotu nejde přijímat a pokládat hovor klávesama na handsfree, ale pouze v telefonu .......... Nějaký nápad, než se pokusím o downgrade na MIUI 6 ?
Díky.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat