[ferrari]
 #170560  od fosiczka
 před 8 lety
přiklánim se k vyčkání na 6.6.0 :-)
 #170568  od chovi
 před 8 lety
IvanPO píše:...asi preto ze Mi4i nemaju vobec v ponuke.
fosiczka píše:Tak jak je na tom 6.6.3.0? Dejte vědět jak to šlape jestli můžu aktualizovat :-)

můžu aktualizovat rovnou na 6.6.3 nebo musim nejdřív na 6.6.1?
Mozes rovno na V6.6.3.0
a potom daj vediet ako to ide ;)
ja radsej este pockam, aj ked ani 5.5.0 nieje bez chyby. Vkladam nadeje do 6.6.0
telefon mam v podstate druhy den a rovno som ho aktualizoval na 6.6.3.0 ked prisiel... co ja viem co k tomu povedat. ta baterka je asi nic moc telefon sice dost zmykam ale dva dni by mi nevydrzal cele urcite... teraz ho mam asi hodinu v ruke a 10% je prec
Naposledy upravil(a) chovi dne 29 Čer 2015, 11:41, celkem upraveno 1 x.
 #170570  od chovi
 před 8 lety
ludia prosim vas ake mate nastavenia fotoaparatu? lebo ked robim napr fotku z balkonu, kde nie su ziadne blizke objekty tak je to dost zalostne a cele uplne neostre, nablizko to foti fajn
dakujem
 #170584  od fblack
 před 8 lety
Žádné speciální nastavení, fotí dobře jak předměty v dálce i vepředu. Podobné problémy jsem již řešil na Redmi Note 4G a nakonec to bylo na reklamaci. Zkus nahrát video. To bylo také neostré. otázkou je co je pro Tebe "uplne neostre".
 #170585  od fblack
 před 8 lety
Felipe píše:Tak verze V6.6.3.0 je rozhodně lepší než V6.6.1.0, ale zázrak to není. Na EN foru skoro všichni novou verzi 6.6.6.0 chválí. V podstatě z toho plyne, že dokud nebudou pravidelné týdení aktualizace a nebudou se vychytávat mouchy, tak to nikdy nebude ono. :D
Potvrzuji, že verze 6.6.3.0 je rozhodně lepší než ty předchozí (autostart aplikací, plovoucí notifikace). Co se týká baterie, tak mi to přijde stejné jako u předchozí, vydrží dva dny (což je dost relativní, záleží jak kdo telefon používá). Ingbrzy týdenní aktualizace potvrdil, takže nejspíš budou, otázkou je kdy. Tak mi to připadá, že je to telefon spíše pro Indii, kde byl i představen a začal se prodávat nejdříve tam a tak se k tomu přistupuje i ohledně ROM. Na verzi 6.6.3. mám ale problém když volám a hovor skončí zůstane zhaslá obrazovka a já nevím jestli je hovor ukončen, musím telefon zapnout, abych se přesvědčil. Nejde podle mne o ten problém se senzorem, tam zůstal hovor viset a nešlo s tím nic dělat.
 #170586  od chovi
 před 8 lety
fblack píše:Žádné speciální nastavení, fotí dobře jak předměty v dálce i vepředu. Podobné problémy jsem již řešil na Redmi Note 4G a nakonec to bylo na reklamaci. Zkus nahrát video. To bylo také neostré. otázkou je co je pro Tebe "uplne neostre".
foti to takto
Přílohy
IMG_20150729_123441_AO_HDR.jpg
IMG_20150729_123441_AO_HDR.jpg (2.04 MiB) Zobrazeno 1017 x
 #170587  od fblack
 před 8 lety
chovi píše:
fblack píše:Žádné speciální nastavení, fotí dobře jak předměty v dálce i vepředu. Podobné problémy jsem již řešil na Redmi Note 4G a nakonec to bylo na reklamaci. Zkus nahrát video. To bylo také neostré. otázkou je co je pro Tebe "uplne neostre".
foti to takto
Obrázek
U mne takto

Odesláno z mého Mi 4i pomocí Tapatalk
chovi se to líbí
 #170589  od fblack
 před 8 lety
Ta fotka je trochu degradovaná, tapatalk si to upravil po svém, ve skutečnosti je ostřejší, nefotil jsem v HDR
 #170590  od chovi
 před 8 lety
mne sa zda ze moje predosle Redmi 1S fotilo lepsie rovnaku scenu... tak neviem ci s tym nieco je alebo nie...
 #170591  od fosiczka
 před 8 lety
chovi píše:
fblack píše:Žádné speciální nastavení, fotí dobře jak předměty v dálce i vepředu. Podobné problémy jsem již řešil na Redmi Note 4G a nakonec to bylo na reklamaci. Zkus nahrát video. To bylo také neostré. otázkou je co je pro Tebe "uplne neostre".
foti to takto
ta fotka nevypadá dobře, vypadá jako kdyby jsi fotil přes sklo...
 #170592  od fblack
 před 8 lety
No fotil jsem přes sklo

Odesláno z mého Mi 4i pomocí Tapatalk
 #170593  od chovi
 před 8 lety
moze to byt systemom ktory tam mam 6.6.3.0? asi by nemalo vsak a neinstaloval som manualne, len som dal aktualizaciu cez telefon

ja vidim ten problem pri zaostrovani, nevie to proste zaostrit vobec
 #170633  od chovi
 před 8 lety
pridavam este dalsiu fotku... zaostroval som na objekty v pozadi, napriek tomu ta fotka vyzera tak ako vyzera ...
Přílohy
IMG_20150729_164722.jpg
IMG_20150729_164722.jpg (3.09 MiB) Zobrazeno 987 x
 #170642  od jenicekk
 před 8 lety
Dít mas zaostřeny ty kvítka vepředu

Odesláno z mého MI NOTE Pro pomocí Tapatalk
 #170644  od chovi
 před 8 lety
ved o to prave ide, ze aj ked si zaostrujem veci vzadu, tak sa tvari ze ich zaostri a pritom zaostruje nieco uplne ine... na fotke vyssie mozes vidiet ako to je ked v popredi nic nemam a zaostrujem objekty v dialke
 #170676  od jenicekk
 před 8 lety
A manualne to ostří?

Odesláno z mého MI NOTE Pro pomocí Tapatalk
 #170679  od chovi
 před 8 lety
ani manualne, ani automaticky to nevie zaostrit vzdialenejsie objekty, vid foto :
Přílohy
IMG_20150729_154808.jpg
IMG_20150729_154808.jpg (2.73 MiB) Zobrazeno 1006 x
IMG_20150729_154855_AO_HDR.jpg
IMG_20150729_154855_AO_HDR.jpg (2.39 MiB) Zobrazeno 1006 x
 #170684  od Felipe
 před 8 lety
Teď jsem zkousel fotit jak na Mi3 tak i Mi4i... Mi3 má odladěný foťák díky pravielným aktualizacím. Tam problém není. I v auto režimu zaostří to co potřebuješ. U Mi4i pokud fotíš na automat a máš před sebou třeba parapet, tak ti nic nepomůže. Zaostří ti prostě tu nejbližší věc. Tedy parapet. Pokud dáš manuální režim, vše necháš na auto a ostření dáš z auto na nekonečno, tak je vše ostré. Fotka pěkná ostrá.
chovi se to líbí
 #170685  od ingbrzy
 před 8 lety
a mas nastavene ostrenie dotykom..?
chovi se to líbí
 #170689  od chovi
 před 8 lety
takuto moznost som nikde nenasiel ani nevidel, ale standardne mi to reaguje na ostrenie dotykom ked si manualne zaostrujem veci ktore fotim na blizko ... normalne mi to zaostri, aj sa mi tam zobrazi ten kruh s ktorym si menim svetlost. nemoze to byt sposobene softwerom? ja som odbalil telefon (z XFS), dal rovno aktualizaciu a mal som tam cz/sk MIUI, ale nerobil som factory reset, to som sa tu docital az neskor... aj by som to preinstaloval, ale uz hadam vydrzim na dalsi update lebo aj baterka je na tejto stable 6.3.3.0 zalostna
 #170690  od chovi
 před 8 lety
Felipe píše:Teď jsem zkousel fotit jak na Mi3 tak i Mi4i... Mi3 má odladěný foťák díky pravielným aktualizacím. Tam problém není. I v auto režimu zaostří to co potřebuješ. U Mi4i pokud fotíš na automat a máš před sebou třeba parapet, tak ti nic nepomůže. Zaostří ti prostě tu nejbližší věc. Tedy parapet. Pokud dáš manuální režim, vše necháš na auto a ostření dáš z auto na nekonečno, tak je vše ostré. Fotka pěkná ostrá.
ja som skusal aj fotenie s ostrenim na hodnote nekonecno... myslim ze to je ta fotka s autami... ani jedna fotka ktoru som pridal nie je fotena cez sklo (okno)
 #170889  od chovi
 před 8 lety
po downgrade na 6.5.5.0 su fotky vyrazne ostrejsie. takze 6.6.3.0 nikomu neodporucam :) uz funguje aj ostrenie pozadia aj ked su objekty vpredu :)) dakujem za pomoc
Přílohy
IMG_20150731_093709_HDR.jpg
IMG_20150731_093709_HDR.jpg (4.22 MiB) Zobrazeno 939 x
IMG_20150731_093744_HDR.jpg
IMG_20150731_093744_HDR.jpg (4.32 MiB) Zobrazeno 939 x
 #171009  od fosiczka
 před 8 lety
tak už máme i týdenní verze, nějaké postřehy? 8)
 #171066  od Felipe
 před 8 lety
fosiczka píše:tak už máme i týdenní verze, nějaké postřehy? 8)
Mám jí v telefonu. Instalace trvala asi 5 minut, ale nejspíš způsobené přechodem ze stabilní veze na týdení. Co šlo, tak jsem spustil, zkusil a vše zatím OK. Uvidíme co výdrž baterie. Ale pokud budou už vycházet týdení aktualizace, tak se na všem dá zapracovat.... :D
 #171083  od Felipe
 před 8 lety
Přes noc (8 hodin), kdy mám telefon připojej na wifi a jinak je v klidu, byl úbytek baterie 3%... Žádný buzení ze spánku a podbné věci. Lepší stav než stabilní verze 6.5.0... Vypadá to slibně. 8)
IvanPO se to líbí
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 24

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat