[Staršie týždňové verzie]
 #158674  od mirbac
 před 9 lety
kulin píše:
mirbac píše:Čau. Já jsem si telefon nekoupil jen na telefonování a SMS ale i na hraní.
Můj problém je takový ze mám problém s neustálým vypadávání nebo přepínáním sítě.
Nastavit jen 2G nebo 3G není řešení. Někde 3G nemám.... Štve mne ze i když sedim na jednom místě tak mne neustále (i když je signál dost silný)přeskakují H+, H, E. Vždy vypadne signál a odpojí od netu. Je to sice taková blbost ale štve mne to.
Proto prosím o pomoc. Čím to může byt? Děje se to i někomu jinému? Mám snad pokazeny telefon? Zkoušel jsem hoooodne týdenních verzí ale bez rozdílu. Proto jsem přešel na stable ale bezvýsledně-((( prosím pomoc opravdu mne to jako jediná věc na těmto telefonu štve.
MI3W
To bude spis operatorem. Od doby co jsme presli k vodnikoj to taky hopsa

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
Operátorem to nebude. Vzal jsem telefon mojej a vše ok. Dal jsem si její SIM do svojého telefonu a problém stejný. Myslím že je chyba v telefonu nebo softu-(((
 #158685  od emill225
 před 9 lety
Tak problem s vypadkom siete vyrieseny (aspon u mna), u ziadne zadavanie PIN... Staci si stiahnut developer verziu 5.4.10 ako sa pise tu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #158700  od majklnajt
 před 9 lety
mirbac píše:
kulin píše:
mirbac píše:Čau. Já jsem si telefon nekoupil jen na telefonování a SMS ale i na hraní.
Můj problém je takový ze mám problém s neustálým vypadávání nebo přepínáním sítě.
Nastavit jen 2G nebo 3G není řešení. Někde 3G nemám.... Štve mne ze i když sedim na jednom místě tak mne neustále (i když je signál dost silný)přeskakují H+, H, E. Vždy vypadne signál a odpojí od netu. Je to sice taková blbost ale štve mne to.
Proto prosím o pomoc. Čím to může byt? Děje se to i někomu jinému? Mám snad pokazeny telefon? Zkoušel jsem hoooodne týdenních verzí ale bez rozdílu. Proto jsem přešel na stable ale bezvýsledně-((( prosím pomoc opravdu mne to jako jediná věc na těmto telefonu štve.
MI3W
To bude spis operatorem. Od doby co jsme presli k vodnikoj to taky hopsa

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
Operátorem to nebude. Vzal jsem telefon mojej a vše ok. Dal jsem si její SIM do svojého telefonu a problém stejný. Myslím že je chyba v telefonu nebo softu-(((


mam rovnaky problem na mi3 a vsimol som si ze signal vypadava iba z prechodu z H na pomalsie E...zatial som neprisiel na to ako to opravit
 #159409  od Rekja
 před 9 lety
k těm "výpadkům sítě":
Mě nastaly potíže se signálem až po přechodu z v5 (měl jsem tam dlouho 4.4.27) na v6, kdy do té chvíle vše OK. Mohu prohlásit, že cca to po měsíci (!) používání a pokusů jak z toho ven, nepomohl ani pokus s přechodem na tuto Stable. O víkendu tam zkusím asi dostat zpátky do v5, ale jestli to pomůže, nevím. Stable jsem tam dal z 5.3.27 (v6) ale stále je to špatné. Jsem obchodník a telefon, který se nedá použít ke svému primárnímu určení (telefonování) je mi k ničemu.
Protože mám ještě rezervu staršího přístroje se SIM stejného operátora, můžu říct, že signálem, ani operátorem to nebude. Mi3W navíc s přehledem často detekuje plnou sílu signálu na stupnici jako by se nechumelilo(!), přesto se buď nedá hovor uskutečnit vůbec, nebo je komunikace nesrozumitelná. A k tomu se tyhle stavy neustále mění. Podotýkám, že všechny instalace ROM v6 proběhly včetně všech možných kroků (Recovery a pod.) s cílem dát telefon do "čistého" stavu (víc už to snad ani nešlo).
Jedno výše popsané řešení (?) v instalaci jiné verze ROM je ovšem pro Mi2. Řešil a vyřešil to někdo s úspěchem u Mi3W ?
díky
 #159455  od Pape
 před 9 lety
Bud jsem uplný debil, ale opravdu už nemohu najít odkaz na jakoukoli verzi pro Red Rice (hongmi).
Začínám mít z tohoto fora dost nepřehledný pocit.
 #159456  od mirbac
 před 9 lety
Ma někdo problém s výpadkem sítě i na V5? Už mne to taky napadlo. Stable verze tu není takže zkusim asi poslední týdenní.
 #160282  od ViteK
 před 9 lety
Ahoj IngBrzy,chci se te zeptat ,zdali bude prelozena i novejsi Stable ver.6.5.2.0 pro Note 4g Dior.Dekuji za odpoved
 #160285  od ingbrzy
 před 9 lety
Bude.. Ale az po tomto peknom víkende.. :-)

~Tapatalk~
 #160391  od ingbrzy
 před 9 lety
A nie je?

~Tapatalk~
 #160431  od BlueSeven
 před 9 lety
ingbrzy píše:A nie je?

~Tapatalk~
Kolega se zřejmě ptá na Stable když už jsme v tomto vlákně Obrázek

Odesláno z mého YOGA Tablet 2-1050L
 #160433  od ingbrzy
 před 9 lety
Ajo.. Tapatalk.. :-)

Tak bude, este nie je..

~Tapatalk~
 #160468  od pbuva
 před 9 lety
Tak uz koukam prvni kousek nove stable nahozenej, tak to mozna bude pro Mi3 uz dnes? I zitra je to furt super :)

Mel bych dotaz, stylem pokus omyl zjisteno ze unroot s pouhym nahrazenim apk puvodniho ze scriptu pro cinskou verz tim z ceske verze ineni spravna cesta, co jeste musim udelat? Ra bych si udelal jen 2 drovnosti a pak unroot se zachovanim moznosti OTA.
 #161749  od limpbizkit
 před 9 lety
mirbac píše:Ma někdo problém s výpadkem sítě i na V5? Už mne to taky napadlo. Stable verze tu není takže zkusim asi poslední týdenní.
občas problémy s vypadávaním signalu pozorujem asi mesiac ešte na V5 (4.3.14), najmä počas hovoru je zvuk v mikrofone taký plechový a menej zrozumiteľný
 #161911  od penik
 před 9 lety
Jak fungují OTA aktualizace?
Tady na serveru vidím pro dior verzi 6.5.4.0. Updater v telefonu nic nenajde. Když dám stáhnout aktualizaci v telefonu v Updateru, tak mi stáhne 6.5.1.0.

To mám novou stable verzi nahrávat ručně? (doufám, že je stable, potřebuji fungovat)
 #161912  od ingbrzy
 před 9 lety
ak si si telefon rootol, OTA nedostanes...
 #161913  od penik
 před 9 lety
telefon jsem nerootnul. A jelikož používám stable verzi, tak dle popisu očekávám, že jsem o něj přišel. Nic dalšího jsem neprováděl.
 #161916  od ingbrzy
 před 9 lety
ok.. pre dior som zatial OTA na poslednu verziu nenahraval... takze mozes manualne....
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 61

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat