[Staršie týždňové verzie]
 #170510  od Kubajdí
 před 8 lety
Ahoj, mám Mi3 64g a nějak jsem moc nepochopil návod na přejítí na stabilní verzi. Bylo mi možné mi to zkusit vysvětlit nějak pro méně zdatné...

Stabilní verzi jsem si již stáhl do pc...

Předem díky za odpověď a radu :-)
 #170597  od KoumiCZ
 před 8 lety
Vše máš v prvním příspěvku tohoto vlákna ;)
Kubajdí se to líbí
 #170734  od vyrobca
 před 8 lety
Tomasino píše:Ingbrzy SOS, mdnsd už i na stable 6.1.0, předchozí ok. Dnes zase 3 hodiny běžící proces, telefon teplý jak vařič a baterka ko. Je to nahlášené a je šance že se toho někdy zbavíme nebo dior zamrzne na květnových aktualizacích?
odstranenie mdnsd:
Nastavenie - Aplikacie - UniPlay Service - zakazat a ukoncit + restart telefonu
 #170810  od pablo285
 před 8 lety
Nahodil som na moju 2014813 poslednu stable verziu 6.6.1.0, spravil som aj factory reset.
Vsetko slape ako ma az na jednu drobnost - v recent apps sa zobrazuju len ikonky a prepnutie na nahlady aplikacii nefunguje. Vie niekto poradit?
 #170815  od BlueSeven
 před 8 lety
vyrobca píše: odstranenie mdnsd:
Nastavenie - Aplikacie - UniPlay Service - zakazat a ukoncit + restart telefonu
To jsem na svém founu neviděl nikdy spuštěné, asi proto, že nehraji "fuc... " hry. Mám nainstalované jenom šachy a ty to evidentně nespouští :-)

Odesláno z mého YOGA Tablet 2-1050L pomocí Tapatalk
 #171336  od Luigiano
 před 8 lety
Takovej trochu asi velkej problém. Hodil jsem si do telefonu Miui 6 z oficiálního webu. Instalace doběhne do 98% a pak nahlásí chybu. To samo by takovej problém nebyl jak to, že při restartu mi svítí jen MI a tím to končí, dál se to nedostane. Někdo pls nějako radu?
 #171339  od ingbrzy
 před 8 lety
Co si instaloval a ktory telefon?

~Tapatalk~
 #171380  od KoumiCZ
 před 8 lety
MiFlash
 #171416  od hemendex
 před 8 lety
Este tu sa spytam... Mam stable verziu pre Redmi 2 2GB, vsetko okej, ale aplikacia ČSFD (CS filmova databaze) mi po spusteni padne. Urobil som factory reset a pre istotu aj v aplikaciach som dal vymazat data aplikacie a stale po spusteni "bohuzial prestane pracovat", na starom Redmi 1S to ide v pohode a aj ludom, co maju na Redmi 2 tyzdenne verzie, je mozne, ze stable verzia ma nejaky bug, ktory to sposobuje?
 #171454  od Luigiano
 před 8 lety
KoumiCZ píše:MiFlash

Tak se mi to podařilo flashnout na tu miui 6 ale jen bez české podpory :-/ nepředpokládám, že by byl nějakej samostatnej language pack...
 #171572  od Tomasino
 před 8 lety
vyrobca píše:
Tomasino píše:Ingbrzy SOS, mdnsd už i na stable 6.1.0, předchozí ok. Dnes zase 3 hodiny běžící proces, telefon teplý jak vařič a baterka ko. Je to nahlášené a je šance že se toho někdy zbavíme nebo dior zamrzne na květnových aktualizacích?
odstranenie mdnsd:
Nastavenie - Aplikacie - UniPlay Service - zakazat a ukoncit + restart telefonu
Stihl jsem mezitím přejít na poslední funkční 5.5.22, zkusil jsem teda v pátek poslední 5.7.31, počkal jsem jestli je chyba i zde, hned v sobotu ráno se mdnsd spustil, pak jsem zakázal ten uniplay a už tři dny OK. Zdá se že problém vyřešen. Moc díky.
 #171801  od fatal_144
 před 8 lety
OCH BOZE, oni to myslia fakt vazne... :o :o :o

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

MIUI 6 uplne dodrbana, fatalne bugy vsade kde kliknes a oni idu na svetlo sveta s novym MIUI 7 [SMILING FACE WITH SMILING EYES] Si robia srandu nie...
 #171847  od prokji
 před 8 lety
Nehledě na to, že na své Mi3 jsem za rok používání žádné fatální bugy nepostřehl,přesto, že používám developer ROM a aktualizuji každý pátek. A ty drobné potíže, provázející/logicky/ vývoj jsem vždy vyřešil za pár minut alternativní aplikaci- většinou jsem se ale ukvapil, protože oprava funkční/z hlediska poslání telefonu/chyby byla v řádu hodin vydáním opravné verze. A pokud v některé verzi nefunguje nějaká hra, či nelze stahovat témata apod.- tak to se nezlob, ale to fatální opravdu,ale opravdu není!!! Spíš zpytuj svědomí, zda skutečně zacházíš se svým systémem korektně!
ingbrzy, paradise11, Funman se to líbí
 #171898  od fatal_144
 před 8 lety
prokji píše:Nehledě na to, že na své Mi3 jsem za rok používání žádné fatální bugy nepostřehl,přesto, že používám developer ROM a aktualizuji každý pátek. A ty drobné potíže, provázející/logicky/ vývoj jsem vždy vyřešil za pár minut alternativní aplikaci- většinou jsem se ale ukvapil, protože oprava funkční/z hlediska poslání telefonu/chyby byla v řádu hodin vydáním opravné verze. A pokud v některé verzi nefunguje nějaká hra, či nelze stahovat témata apod.- tak to se nezlob, ale to fatální opravdu,ale opravdu není!!! Spíš zpytuj svědomí, zda skutečně zacházíš se svým systémem korektně!
Bugov som nasiel 20+ (nasiel by som aj viac ak by som si dal zalezat) Tie co ma najviac srali som vypisal aj tu: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť resp. cast z nich. Tak 2 z nich mi pomohol vyriesit ingbrzy zaco mu samozrejme dakujem.
Niektore sa Vam mozno budu zdat ze je to skor featura nez bug no podla mna je nieco co je user oriented a on to nemoze zmenit alebo upravit proste BUG.

S mobilom zachadzam viac nez dobre a hry alebo podivne aplikacie na nom nehram a nespustam. Nemam 14 rokov aby som sa hral na telefone. :)

Tu je chyba proste v samotnom MIUI je proste tak prepchata ficurami. Inac by sa tu ludia tolko nestazovali, ze im stale nieco nefunguje. Pochopim ak pouzivaju DEV verziu, ale v STABLE aby boli take masaker chyby tak to uz je dost na uvazenie. Jak som pisal uz minule, ako QA tester som uz v rukach mal vela zariadeni a jednoznacne odporucam kupit nieco co ma cisty AOSP. Osobne odporucam Nexus, Motorolu alebo proste hocico ine kde niesu systemy so zbytocnymi hovadinami.

Zaujimave je ze po tom, co som dal do telefonu AOSP 5.1.1 od IVANA tak vsetko mi funguje bez jedinej chybicky. OK, dobre, jeden bug sa predsalen nasiel - Mobilne data sa nezapnu cca 1x z 10 pokusov, ale staci dat telefon do modu lietadlo a potom spat a data v mobile sa zapnu bez problemu. Niekto kto fici na datach nonstop, alebo ich nepouziva vobec, to ani nepociti...
 #171911  od prokji
 před 8 lety
Tak v tom případě se vyjadřuješ zbytečně expresivně a máš zjevně poněkud přehnané nároky na TELEFON, byť chytrý.,.
 #171918  od fatal_144
 před 8 lety
prokji píše:Tak v tom případě se vyjadřuješ zbytečně expresivně a máš zjevně poněkud přehnané nároky na TELEFON, byť chytrý.,.Obrázek
Ani nie ze mam prehnane naroky, len proste stable verzia by mala byt o tom, ze to fakt funguje dobre, hoci aj tam urcite najdete nejaky zaludny bug. Tie su vsade, pretoze ziadny OS nie je dokonaly.

Staci vydat jednu poriadnu stable verziu kazdeho pol roka alebo raz za rok, nez kazdy druhy mesiac a nedotiahnutu. Mozno je moj telefon akurat nejak posahany, ale to sa mi nezda. Mi3 mi pridu viac "prisposobene" pre MIUI.

Je na ludoch ci sa im kupa Xiaomi telefonu za tie peniaze oplati. Ako som pisal - Telefon dobry, ale OS je na prd. Niekedy je menej viac, ako sa vravi. Kazdy ma ine naroky na telefon a to uz nebudem rozvadzat temu ohladom toho, ze v telefone su 8 jadrove procesory a 4GB RAM co je z mojho pohladu uplne chore a zbytocne. Marketing, ale svoj ucel plni takze sa ide dalej.

Viem, ze obcas sa vyjadrujem trosku expresivne, ale to uz musi byt fakt velmi zle, aby som tak zacal rozpravat a MIUI ma k tomu donutilo hehe :) - Si predstav, ze cakas dolezity hovor a intuitivne vytiahnes mobil z vrecka a tam na teba cumi obrazovka s PIN kodom (cize telefon je bez signalu) A to sa stane kedykolvek tak 2x za den. Kazdopadne mi ochvilu dorazi dalsia varka 10 telefonov tak asi presedlam na inu znacku. Len zo zaujmu. Mozno sa potom budem stazovat na inom fore ;) :D

Na MIUI 7 som zvedavy aj ja, tak uvidime co to bude.
 #172047  od Setit
 před 8 lety
Zdravím,
bylo by možné vyhodit changelog pro Redmi2-2GB ve verzi 6.6.2.0? Koukal jsem do sekce, ale zatím jsem ho neobjevil :-) Předem děkuji.
 #172125  od Vachyx
 před 8 lety
Zdravím, chtěl bych se zeptat, po aktualizaci na stable verzi V6.6.4.0. mi v aplikaci Témata zmizela možnost nastavení MIX, nevíte co s tím? Díky za rady
 #172209  od PajaPoky
 před 8 lety
To je tak stabilní verze, že mi teď nejde s telefonem vůbec nic, ani si nemůžu stáhnout nazpět poslední aktualizaci [DISAPPOINTED FACE]
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 61

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat