[Staršie týždňové verzie]
 #229199  od fitom
 před 8 lety
btw preco pre redmi3 mame ako stable pisanu " V7.3.1.0.LHPCNDD" ale na Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť je posledna stable "V7.3.2.0.LHPCNDD" ? (7.3.1.0 tam ani nie je)
je to len preklep tu a v mene .zip suboru? Lebo poslednu stable co som daval tak 7.2.7.0 sedelo cislovanie...tak som trochu confused
 #229204  od Milan1
 před 8 lety
Dockaj casu, ako husa klasu ;) Nieje to preklep.

7.3.1.0 bola davno pred uvedenim cinskej 7.3.2.0. Vycucli si ju asi z malicka, kedze nebola na oficialnej stranke na prislusnej podstranke. Lokalizovana 7.3.2.0 bude, ked bude.
lisak148893 se to líbí
 #229644  od ingbrzy
 před 8 lety
nie...
 #229732  od fitom
 před 8 lety
ingbrzy píše:nie...
preco? je to problem prerobit fastboot romku narozdiel od normalnej?
Pytam sa preto ze ja som to tiez riesil, keby boli fastboot romky pre redmi3 (aspon nejaka verzia, nemusi byt pre kazdy release ofc) tak by sli flashovat aj bez odomknuteho BL...novy ludia by usetrili ~2tyzdne cakania.

btw dik za redmi3 7.3.2.0 , vidim ze uz je up, stahujem [SMILING FACE WITH SMILING EYES]

btw2 nechapem preco tupy IE a jeho smartscreen filter (ano pouzivam IE :) ) reportuje vsetky rom fajly ako unsafe , vzdy im tam kliknem a nareportujem to ako safe ale evidentne maju na salame...
 #229735  od ingbrzy
 před 8 lety
akukolvek novsiu ROM ako 7.1.x uz cez EDL na Redmi 3 bez odomknuteho BL nenahras... skoncis v bootloop...
 #229758  od fitom
 před 8 lety
neviem co je EDL (download mode?) ale ja som takto na este locknuty BL daval cn 7.2.7.0 a vsetko v pohode
tak teda teraz si ma trochu vystresoval, to som mal asi stastie? fuu :)
 #229761  od ingbrzy
 před 8 lety
Čínsku môžeš.. Upravenú ROM už nie...

~Tapatalk Mi5~
 #229772  od ingbrzy
 před 8 lety
Nie, naše nástroje budeme optimalizovať už len pre MIUI 8... takže ďalšia stable bude MIUI 8...
VMach3, holyjan3, szachara a 1 ostatní se to líbí
 #230172  od Graddy
 před 8 lety
Mam problem po update môjho Redmi 3 Pro z 7.3.1.0 na 7.3.2.0 mi prestali ist appky od googlu youtube obchod play mi pise chyba overenie totožnosti, skusal som mazat vsetkym appkam chache, nepomohlo

Odoslané z Redmi 3
 #230215  od marioch
 před 8 lety
Mám tento telefón Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť. Mal SJ jazyk, ale po aktualizáciii na verziu 7.2.5.0 tam už nie je. Akú verziu CZ/SK si tam mám ? Vopred ďakujem za rady.stiahnuť
 #230223  od warpcore5
 před 8 lety
u verzie 7.3 nainštalovanej na R3pro som cca 2 hodiny nastavoval nefungujúce zistovanie polohy u počasia cez sieť mobilného operátora, preliezol som celé forum, zapínal a vypínal všetko možné, výsledok stále rovnaký...aplikácia počasie nebola schopná nájsť moju polohu. Zaujimavé na tom všetkom je...že nejaká random apka z google play to zvládla takmer okamžite....nestretol ste sa niekto s podobným problémom ?
 #230302  od Graddy
 před 8 lety
frouzman píše:Přesně tohle mi dělala moje Redmi 3 a tak jsem tam dal 7.3.1.0 a je po problému. Nějaká chyba v té ROM.
Uz som na to prisiel treba spraviť cez TWRP vmauat cache a dalvik

Odoslané z Redmi 3
 #230309  od warpcore5
 před 8 lety
dnes mi pre zmenu prestal fungovat google play..chyba identity...taze som to cez twrp zmazal a nastavil nanovo....zatial funguje vestko ok...ale je to cca hodina po vymaze a opatovnom nastaveni....nechapem, ale dufam ze to uz bude OK.

Odoslané z Redmi 3 pomocou Tapatalku
 #230336  od Hardison
 před 8 lety
Jedna vec ma inac prekvapila na tejto STABLE verzii, ktoru som mal na mojom telefone asi 1,5 dna. V7.3.2.0.LHOCNDD neponukala na vyber slovencinu ani krajinu Slovensko (mal som ju vsak stiahnutu podla navodu en.miui tak neviem ci to bolo v tom). Ale ja mam radsej tie tyzdenne, ked su tam funkcie a vsetko komplet prelozene :)
 #230339  od VMach3
 před 8 lety
No, jestliže si stahoval čínskou rom z en.miui.com tak je samozřejmé že neobsahovala slovenčinu.
 #230345  od Lenovak
 před 8 lety
fatal_144 píše:Xiaomi je v skutocnosti predrazena (s)hracka s napodobenym dizajnom Iphonu. V podstate Vam predali vykonny SHIT, ktory nakoniec neni ani tak vykonny. Dnes (a aj v minulosti) by ste za cenu Xiaomi telefonu dostali rovnako dobry, alebo aj lepsi telefon od mnohych inych znaciek...

Dostal som svoju Mi4 ako firemny takze mi to je nastastie jedno, ale viem ze ako telefon je viac menej nepouzitelny vzhladom nato, ze dost blbne aj stable verzia (nezvoni telefon, v noci sa vypina sam od seba, pyta si pin kod kedy sa mu zachce, signal operatora zmizne kedy sa mu zachce - tym padom marne cakate na hovor alebo sms, prvu sekundu hovoru vas na druhej strane nepocuju atd. atd. ). Telefon je z ciny takze su dve moznosti jeho nespravnej (ne)funkcnosti. Bud je telefon na houby od zaciatku (co ine cakat od cinanov) alebo je na houby SK/CZ stable ROM, ktory som nanho nahodil... Vlastne jedina vec koli comu ho este nosim hodeny v batohu, je fotak. Fotky su docela fajn (ak je dobre pocasie).

Uz len to, ze sa ťin ťanom nechce nahodit taku zakladnu vec ako je sifrovanie telefonu ("obdivujem" ludi, ktory idu na internet banking a pouzivaju ine apky bez sifrovania) a vyvinut poriadne STABLE ROM o niecom svedci. Lollipop mal byt na Mi4 uz davno a stale sa nie a nie dockat. Po mojej skusenosti odporucam kupovat hocico ine, len nie Xiaomi. Je to hracka pre nadsencov do telefonov alebo testerov. A riesenia typu urob FACTORY RESET ????... to neni riesenie. Navyse funguje na 50%, kde sa jedna vec opravi a dalsich 5 poserie. Mal som telefony, ktore nepotrebovali reset ani za 5 rokov a islo na nich vsetko co som potreboval (nie, niesom pouzivatel jedinej aplikacie facebooku). To su moje dojmy z pouzivania Xiaomi Mi4 telefonu pre buducich potencionalnych zakaznikov, ktorych by zlakala "super" cena.

Urcite ale nechcem znevazovat alebo kritizovat pracu tunajsich adminov a ludi ktori sa staraju o MIUI forum. Ich praca je super. Otazka je, ci neminaju svoj cas na nieco, co mozno nikdy nebude poriadne fungovat.
Já se jenom divím a divím. Fén mám více než rok. Vše maká jak má. Používám T verze a telefon nefungoval jak měl cca ve 3 případech. Pokud nechci stále přeinstalovat a mazat Dalvik a Cache, tak si nechám stabilní verzi a už do toho prsty nestrkám! Za mne max.spokojenost, až na absenci LTE 800MHz

Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
  • 1
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 61

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat