[Staršie týždňové verzie]
 #230349  od Hardison
 před 8 lety
VMach3 píše:No, jestliže si stahoval čínskou rom z en.miui.com tak je samozřejmé že neobsahovala slovenčinu.
A preco na en.miui.com chyba slovencina v stable ROM? V tejto na MIUIOS.cz je?
 #230352  od Tomlima79
 před 8 lety
Hardison píše:
VMach3 píše:No, jestliže si stahoval čínskou rom z en.miui.com tak je samozřejmé že neobsahovala slovenčinu.
A preco na en.miui.com chyba slovencina v stable ROM? V tejto na MIUIOS.cz je?
Nejspíš proto že to je rom pro Čínu. Proč myslíš že to ingbrzy překládá?

Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
 #230353  od VMach3
 před 8 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Kreny se to líbí
 #230385  od Axident
 před 8 lety
Graddy píše:Mam problem po update môjho Redmi 3 Pro z 7.3.1.0 na 7.3.2.0 mi prestali ist appky od googlu youtube obchod play mi pise chyba overenie totožnosti, skusal som mazat vsetkym appkam chache, nepomohlo

Odoslané z Redmi 3
Na mém Redmi3 dnes instalovaná 7.3.2 funguje bez jakýchkoliv chybových hlášek a nefunkčností. I Google aplikace i GPS. Spotřeba a zahřívání též úplně v pohodě.
 #230390  od Axident
 před 8 lety
Lenovak píše:
fatal_144 píše:Xiaomi je v skutocnosti predrazena (s)hracka s napodobenym dizajnom Iphonu. V podstate Vam predali vykonny SHIT, ktory nakoniec neni ani tak vykonny. Dnes (a aj v minulosti) by ste za cenu Xiaomi telefonu dostali rovnako dobry, alebo aj lepsi telefon od mnohych inych znaciek...

Dostal som svoju Mi4 ako firemny takze mi to je nastastie jedno, ale viem ze ako telefon je viac menej nepouzitelny vzhladom nato, ze dost blbne aj stable verzia (nezvoni telefon, v noci sa vypina sam od seba, pyta si pin kod kedy sa mu zachce, signal operatora zmizne kedy sa mu zachce - tym padom marne cakate na hovor alebo sms, prvu sekundu hovoru vas na druhej strane nepocuju atd. atd. ). Telefon je z ciny takze su dve moznosti jeho nespravnej (ne)funkcnosti. Bud je telefon na houby od zaciatku (co ine cakat od cinanov) alebo je na houby SK/CZ stable ROM, ktory som nanho nahodil... Vlastne jedina vec koli comu ho este nosim hodeny v batohu, je fotak. Fotky su docela fajn (ak je dobre pocasie).

Uz len to, ze sa ťin ťanom nechce nahodit taku zakladnu vec ako je sifrovanie telefonu ("obdivujem" ludi, ktory idu na internet banking a pouzivaju ine apky bez sifrovania) a vyvinut poriadne STABLE ROM o niecom svedci. Lollipop mal byt na Mi4 uz davno a stale sa nie a nie dockat. Po mojej skusenosti odporucam kupovat hocico ine, len nie Xiaomi. Je to hracka pre nadsencov do telefonov alebo testerov. A riesenia typu urob FACTORY RESET ????... to neni riesenie. Navyse funguje na 50%, kde sa jedna vec opravi a dalsich 5 poserie. Mal som telefony, ktore nepotrebovali reset ani za 5 rokov a islo na nich vsetko co som potreboval (nie, niesom pouzivatel jedinej aplikacie facebooku). To su moje dojmy z pouzivania Xiaomi Mi4 telefonu pre buducich potencionalnych zakaznikov, ktorych by zlakala "super" cena.

Urcite ale nechcem znevazovat alebo kritizovat pracu tunajsich adminov a ludi ktori sa staraju o MIUI forum. Ich praca je super. Otazka je, ci neminaju svoj cas na nieco, co mozno nikdy nebude poriadne fungovat.
Já se jenom divím a divím. Fén mám více než rok. Vše maká jak má. Používám T verze a telefon nefungoval jak měl cca ve 3 případech. Pokud nechci stále přeinstalovat a mazat Dalvik a Cache, tak si nechám stabilní verzi a už do toho prsty nestrkám! Za mne max.spokojenost, až na absenci LTE 800MHz

Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
:) Dovolil bych si troufale krutě nesouhlasit a přidat vlastní dojmy po 14ti dnech. Nemyslím, že bych byl úplný laik. Android telefony mám od verze 1.5, ve všech telefonech jsem se hrabal a přehrával ROM a považuji se za uživatele, co má dost konkrétní kritéria. Xiaomi jsem si vybral nakonec trochu ze zoufalství, když jsem asi po třech nocích strávených na netu zkoumáním nabídek rezignoval a přestal hledat jehlu v kupce sena (v daných cenových relacích se podobají osazení všech founů jak vejci vejci) a řekl si, že, halt, zkusím překousnout MIUI, což pro mě byla hlavní překážka.
Po rozbalení Redmi3 se nedostavilo trochu očekávané nadšení a áchání, natož láska na první pohled, dokonce jsem měl trochu pocit navoněné bídy! Už ale asi po třech dnech, kdy jsem si ho ozkoušel, ohmatal a zvykl si na MIUI, nemohu říci křivé slovo a příště se asi podívám po téže značce :) Z maximální části je to ovšem díky práci místních obětavců a jejich eu lokalizací, protože s čínskou ROM bych asi s telefonem seknul po pár hodinách :)
Kompaktní rozměr, příjemné tělo akorát do ruky, na pětipalec celkem malé, poctivé zpracování, blesková GPS a svižný systém. Zmatený jsem z foťáku, který někdy vypotí až překvapivě dobrou fotku, jindy ale zase podprůměrnou a audio výstup do sluchátek není úplně špatný, ale ani vynikající. Suma sumárum jsem ale VELICE spokojen a už bych neměnil :)
 #230404  od Marty_Mark
 před 8 lety
@Axident: můžu jen souhlasit, já si xiaomi vybral kvůli Miui a také kvůli poměru výkon/cena. Předtím jsem měl iPhone a hledal jsem něco s podobně jednoduchým rozhraním. Od Xiaomi jsem už měl Rm 1S a teď mám Rm Note 1S. S telefony jsem velmi spokojený a myslím, že u konkurence by za tuto cenu člověk nenašel stejně vybaveny telefon.

Odesláno z mého HM NOTE 1S pomocí Tapatalk
Axident se to líbí
 #230409  od warpcore5
 před 8 lety
7.3.2.0 urobeny 2 x wipe, aplikacia pocasie ani za boha nie je schopna urcit polohu podla gsm siete ani wifi...co stym ? Cakam kedy sa prida opat google play s tou svojou chybou overenia identity a naozaj ma klepne.

Odoslané z Redmi 3 pomocou Tapatalku
 #230411  od Marty_Mark
 před 8 lety
warpcore5 píše:7.3.2.0 urobeny 2 x wipe, aplikacia pocasie ani za boha nie je schopna urcit polohu podla gsm siete ani wifi...co stym ? Cakam kedy sa prida opat google play s tou svojou chybou overenia identity a naozaj ma klepne.

Odoslané z Redmi 3 pomocou Tapatalku
Zkus jinou app na vyhledávání polohy zda ti funguje GPS, popřípadě zkontroluj nastavení vyhledávání zda je na vysoké přesnosti.

Odesláno z mého HM NOTE 1S pomocí Tapatalk
 #230420  od warpcore5
 před 8 lety
ina aplikacia so zistenim polohy problem nema....a samozrejme hcem aby si aplikacie ako pocasie riesili svoju polohu cez mobilnu siet a zaroven by som rad vyuzival predinstalovanu apku..uz len koli baterii nebudem predsa na pocasie pouzivat gps...aby som odpovedal na otazku....pri zapnutom gps si aplikacia pocasie bez problemov urci polohu....bez gps...ani tuk

Odoslané z Redmi 3 pomocou Tapatalku
 #230433  od Marty_Mark
 před 8 lety
warpcore5 píše:ina aplikacia so zistenim polohy problem nema....a samozrejme hcem aby si aplikacie ako pocasie riesili svoju polohu cez mobilnu siet a zaroven by som rad vyuzival predinstalovanu apku..uz len koli baterii nebudem predsa na pocasie pouzivat gps...aby som odpovedal na otazku....pri zapnutom gps si aplikacia pocasie bez problemov urci polohu....bez gps...ani tuk

Odoslané z Redmi 3 pomocou Tapatalku
Je pravda, že přes data počasí nenajde polohu, ale jsem v budově tak je možná stíněné. A co zkusit aby si to našlo polohu dle GPS a pak už jen aktualizovat počasí přes data?

Odesláno z mého HM NOTE 1S pomocí Tapatalk
 #230438  od warpcore5
 před 8 lety
mozno by to chcelo len na 100 % potvrdit ze je to proste bug tejto romky a ja presuniem svoj zaujem k inej aplikacii...prip. inej romke. Len tak malo mi staci, vazne :-)

Odoslané z Redmi 3 pomocou Tapatalku
 #230454  od warpcore5
 před 8 lety
takze cca 1 den po wipe ...nefunguje lokakalizacia cez gsm a co je horsie...google play opat vyzaduje overenie totoznosti. Uz na to nemam nervy a ani cas. Moze mi tu niekto potvrdit, ze ak naistalujem starsiu stable, tak sa tymto problemom vyhnem ?
Rom 7.3.2.0

Odoslané z Redmi 3 pomocou Tapatalku
Naposledy upravil(a) warpcore5 dne 31 Kvě 2016, 15:25, celkem upraveno 1 x.
 #230457  od warpcore5
 před 8 lety
frouzman píše:Hmm a když jsem ti to říkal tak jsi neposlouchal.P sál jsem že jsem kvůli tomu samému dal 7.3.1.0 a OK
tvoju radu som zaregistroval....skor by ma zaujimalo ci sme len dvaja, ci som totalne neschopny alebo je vazne nieco zle v tej poslednej romke, stve ma to a zaroven ma to velmi zaujima.

Odoslané z Redmi 3 pomocou Tapatalku
 #230471  od warpcore5
 před 8 lety
Preinštalované na 7.3.1.0. Počasie nedokáže určiť polohu, zároveň som vyskúšal poslať spravu s polohou cez viber...po 5 sekundách odosielania viber zahlási, že nemôže určiť polohu...pozeral som oprávnenia, viber ho čo sa týka polohy samozrejme má. Po zmene jazyka na angličtinu a následnom reštarte, určovanie polohy funguje. Mám obavy dokedy. Naozaj už mi došli nápady, poradí niekto ?

Odoslané z Redmi 3 pomocou Tapatalku
 #230510  od Axident
 před 8 lety
warpcore5 píše:Preinštalované na 7.3.1.0. Počasie nedokáže určiť polohu, zároveň som vyskúšal poslať spravu s polohou cez viber...po 5 sekundách odosielania viber zahlási, že nemôže určiť polohu...pozeral som oprávnenia, viber ho čo sa týka polohy samozrejme má. Po zmene jazyka na angličtinu a následnom reštarte, určovanie polohy funguje. Mám obavy dokedy. Naozaj už mi došli nápady, poradí niekto ?

Odoslané z Redmi 3 pomocou Tapatalku
Znovu jsem teď venku zkusil na redmi3 7.3.2 GPS, abych nekecal - okamžitě se zafixovalo, během tří sekund, jen na GPS, bez dat. Tak nevím, kde by mohl být problém, normálně bych sázel na hardwarový problém s GPS anténou, ale když ti to s angličtinou funguje? Tsss...
 #230523  od warpcore5
 před 8 lety
Axident píše:
warpcore5 píše:Preinštalované na 7.3.1.0. Počasie nedokáže určiť polohu, zároveň som vyskúšal poslať spravu s polohou cez viber...po 5 sekundách odosielania viber zahlási, že nemôže určiť polohu...pozeral som oprávnenia, viber ho čo sa týka polohy samozrejme má. Po zmene jazyka na angličtinu a následnom reštarte, určovanie polohy funguje. Mám obavy dokedy. Naozaj už mi došli nápady, poradí niekto ?

Odoslané z Redmi 3 pomocou Tapatalku
Znovu jsem teď venku zkusil na redmi3 7.3.2 GPS, abych nekecal - okamžitě se zafixovalo, během tří sekund, jen na GPS, bez dat. Tak nevím, kde by mohl být problém, normálně bych sázel na hardwarový problém s GPS anténou, ale když ti to s angličtinou funguje? Tsss...
Z gps ako takym problem nie je. Či už je to 7.3.2.0 alebo 7.3.1.0 ak ho zapnem, okamžite poloha naskočí. Problem robí iba určovanie polohy cez gsm(wifi) a keď sa k tomu pridá ten problém s identitou google play...tak mi 7.3.2.0 zobrala rok života. Zatiaľ, po nainštalovaní 7.3.1.0, prehodenie jazyka eng, reštarte a následnom vrátení do SK, všetko funguje. Nie som odborník, a určite tunajším borcom nesiaham ani po členky, ale nemôže byť táto chyba nejak uzko spätá so slovenskou lokalizaciou ?? ...chytám sa aj stebla trávy ...kým som čakal na unlock, bol som na čínskej dev romke, jazyk angličtina a všetko slapalo týždeň ako víno.

Odoslané z Redmi 3 pomocou Tapatalku
 #230530  od Axident
 před 8 lety
Graddy píše:Mam problem po update môjho Redmi 3 Pro z 7.3.1.0 na 7.3.2.0 mi prestali ist appky od googlu youtube obchod play mi pise chyba overenie totožnosti, skusal som mazat vsetkym appkam chache, nepomohlo

Odoslané z Redmi 3
Tak jsem to zakřiknul. Už mi taky hlasi na redmi3 Play chybu prihlaseni :(
 #230547  od Axident
 před 8 lety
Vyčistil jsem cache a dalvik, Play pak nabehla uvodni stranka, ale aplikace nenacetl, uz jen tocici se kolecko, budu muset nejakou jiniu verzi ROM, jeste zkusim nainstalovat jine gapps.
 #230548  od Axident
 před 8 lety
Chci stahnout starsi stable, co znamenaji v odkazu na starsi verze ty privlastky kenzo, leo, libra, ido...? A jak poznam, ze to je pro Redmi 3, neni to jedniznacene, ta soucasna ma ido. Doporucite nejakou predchozi stable nebo i dev, ktera slape bez problemu?
 #230550  od VMach3
 před 8 lety
Jedná se o oznámení jednotlivých modelů telefonů Xiaomi.
Redmi 3 / Redmi 3 PRO = ido.
To znamená že pro tvůj telefon jsou určeny pouze rom obsahující v názvu ido
 #230556  od Axident
 před 8 lety
VMach3 píše:Jedná se o oznámení jednotlivých modelů telefonů Xiaomi.
Redmi 3 / Redmi 3 PRO = ido.
To znamená že pro tvůj telefon jsou určeny pouze rom obsahující v názvu ido
Diky.
 #230567  od Ushaaak
 před 8 lety
Ushaaak píše:Mám ještě dotaz. Když jsemměl MIUI v5, nebyl problém bezdrátově projektovat fotky na TV Sony, stačilo jen stisknout tlačítko prezentace a hned se to pustilo. Teď se nic dít nezačne (MIUI v7.x Armani). Televizi v telefonu vidím a televize vidí telefon. Vzájemně se však z nějakého důvodu nepropojí:(.Poradí mi někdo?
Opravdu nikdo nevíte? Neměli jste podobný problém??? Funkci jsem hojně využíval. Docela dost mi chybí :'(
 #230569  od Marty_Mark
 před 8 lety
Ushaaak píše:
Ushaaak píše:Mám ještě dotaz. Když jsemměl MIUI v5, nebyl problém bezdrátově projektovat fotky na TV Sony, stačilo jen stisknout tlačítko prezentace a hned se to pustilo. Teď se nic dít nezačne (MIUI v7.x Armani). Televizi v telefonu vidím a televize vidí telefon. Vzájemně se však z nějakého důvodu nepropojí:(.Poradí mi někdo?
Opravdu nikdo nevíte? Neměli jste podobný problém??? Funkci jsem hojně využíval. Docela dost mi chybí :'(
Zkus se podívat jestli máš zapnuté nastavení WiFi display. Mě to jinak funguje když u fotky kliknu na ikonku sdílení vpravo nahoře.

Odesláno z mého HM NOTE 1S pomocí Tapatalk
  • 1
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • 61

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat