[Staršie týždňové verzie]
 #234944  od jackbrno
 před 7 lety
Zdravím jako čerstvý uživatel Redmi 3. Zatím můžu jen chválit, narazil jsem jen na pár maličkostí. Např. vždy po restartu mi píše, že SIM není aktivována (přesná hláška je: "Znovu aktivovat seznam volání") a pro aktivaci bude odeslána mezinárodní SMS. Můžu to potvrdit nebo zrušit, ale nevidím žádný rozdíl, tel. funguje tak i tak, tak bych se té hlášky rád zbavil. Má někdo nějaký tip? A ještě jedna maličkost, nedá se otevřít seznam naposledy spuštěných aplikací, ať nastavím jeho spuštění přes podržení "home" a nebo standardně levou klávesou (okamžité i přidržení). Tel. pouze zavibruje, ale nic se nezobrazí. Přitom vím jistě, že to včera fungovalo :-) A nemám pocit, že bych se hrabal v nějakém hlubším nastavení, jen jsem si zkoušel to přehodit z levé klávesy na přidržení "home", jak jsem zvyklý a fungovalo to. Dnes už ne a nevím proč :-) Dík.
 #235079  od VMach3
 před 7 lety
Ne, není. Pro MiPad 2 není stabilní verze CZ/SK, pouze týdenní.
 #235377  od ingbrzy
 před 7 lety
Nie... uz len MIUI 8...
 #235407  od tgm666
 před 7 lety
Zdravím přítomné. Koupil jsem Redmi 3 a na telefonu je aktuálně MIUI LM ROM multilang77 stabilní 77.1.3.0(LHPCNCK) , telefon má uzamknutý bootloader a aplikace Aktualizace mi píše, že není dostupná nová verze. Je možné telefon aktualizovat na xiaomi.eu_multi_ido_V7.3.1.0.LHPCNDD_v7-5.1.zip , přes aplikaci Aktualizace s uzamknutým bootloaderem, nebo je nutno nejprve bootloader odemknout a nainstalovat recovery?
 #235410  od ingbrzy
 před 7 lety
nahrat original ROM, odomknut BL a potom nasu ROM...
 #235632  od VMach3
 před 7 lety
fosiczka píše:Stáhnul jsem TWRP z odkazu v prvním příspěvku, pro HM2014813
Nainstaluj 3.0.2, používám na wt86047 (HM2014813) bez problémů.
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
fosiczka se to líbí
 #236061  od TomMiga
 před 7 lety
Mám problém. Nefunguje mi otisk. Když chci do nastavení otisků tak se tam nedostanou a hlásí mi to chybu. Xiaomi Redmi Note 3, miui 8.
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
java.lang.RuntimeException: Unable to resume activity {com.android.settings/com.android.settings.SubSettings}: java.lang.NullPointerException: Attempt to invoke interface method 'boolean com.fingerprints.service.IFingerprintService.open(com.fingerprints.service.IFingerprintClient)' on a null object reference
	at android.app.ActivityThread.performResumeActivity(ActivityThread.java)
	at android.app.ActivityThread.handleResumeActivity(ActivityThread.java)
	at android.app.ActivityThread.handleLaunchActivity(ActivityThread.java)
	at android.app.ActivityThread.access$800(ActivityThread.java)
	at android.app.ActivityThread$H.handleMessage(ActivityThread.java)
	at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java)
	at android.os.Looper.loop(Looper.java)
	at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java)
	at java.lang.reflect.Method.invoke(Native Method)
	at java.lang.reflect.Method.invoke(Method.java:372)
	at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java)
	at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java)
Caused by: java.lang.NullPointerException: Attempt to invoke interface method 'boolean com.fingerprints.service.IFingerprintService.open(com.fingerprints.service.IFingerprintClient)' on a null object reference
	at com.fingerprints.service.FingerprintManager.<init>(FingerprintManager.java)
	at com.fingerprints.service.FingerprintManager.open(FingerprintManager.java)
	at android.app.fingerprint.FingerprintFPCImpl.getIds(FingerprintFPCImpl.java)
	at android.app.fingerprint.FingerprintDelegate.getIds(FingerprintDelegate.java)
	at com.android.settings.cA.dI(FingerprintHelper.java)
	at com.android.settings.MiuiSecurityCommonSettings$MiuiSecurityCommonSettingsFragment.fl(MiuiSecurityCommonSettings.java)
	at com.android.settings.MiuiSecurityCommonSettings$MiuiSecurityCommonSettingsFragment.fi(MiuiSecurityCommonSettings.java)
	at com.android.settings.MiuiSecurityCommonSettings$MiuiSecurityCommonSettingsFragment.onResume(MiuiSecurityCommonSettings.java)
	at android.app.Fragment.performResume(Fragment.java)
	at android.app.FragmentManagerImpl.moveToState(FragmentManager.java)
	at android.app.FragmentManagerImpl.moveToState(FragmentManager.java)
	at android.app.FragmentManagerImpl.moveToState(FragmentManager.java)
	at android.app.FragmentManagerImpl.dispatchResume(FragmentManager.java)
	at android.app.Activity.performResume(Activity.java)
	... 12 more
 #236071  od ingbrzy
 před 7 lety
jimmy7CZ píše:Zdravím, netušíte náhodou, kdy by zhruba mohla vyjít MIUI8 stable?
Děkuji
August..
jimmy7CZ se to líbí
 #236336  od colombo1973
 před 7 lety
Ahojte, tak ja som vyskusal cez spojenie particii zo 4.4 prejst na 6.0 podla navodov. Nainstaloval som na Mi4 verziu MIUIv7.5.2.0. Uplne v pohode. Uz ten den som zistil, ze mi telefon cca 4x restartoval, robi, to aj 2. den. Je to dost blbe, lebo zijem v tom, ze som online a nakoniec sa mi ludia nedovolaju. GPS funguje vcelku dobre. Tiez sa mi ale zda, ze nejako rychlejsie oproti MIUIv.7.1.3.0 mi vybija baterku, aj ked nemam navigaciu a gps zapnute. Mate niekto podobne skusenosti? vratit sa na nejaku nizsiu stable verziu, ci cakat za stable 8? Vdaka
 #236483  od dido25
 před 7 lety
colombo1973 píše:Ahojte, tak ja som vyskusal cez spojenie particii zo 4.4 prejst na 6.0 podla navodov. Nainstaloval som na Mi4 verziu MIUIv7.5.2.0. Uplne v pohode. Uz ten den som zistil, ze mi telefon cca 4x restartoval, robi, to aj 2. den. Je to dost blbe, lebo zijem v tom, ze som online a nakoniec sa mi ludia nedovolaju. GPS funguje vcelku dobre. Tiez sa mi ale zda, ze nejako rychlejsie oproti MIUIv.7.1.3.0 mi vybija baterku, aj ked nemam navigaciu a gps zapnute. Mate niekto podobne skusenosti? vratit sa na nejaku nizsiu stable verziu, ci cakat za stable 8? Vdaka
U mňa tiež problém s reštartmi, aj keď mám tyždennú verziu MIUI 8 6.6.30 OFFICIAL CZ SK. Ten istý problém aj u kamoša... A to som si myslel, že problém môže byť v tom, že nemám satble verziu. Takže chyba bude niekdeinde
 #236489  od VMach3
 před 7 lety
Bootloader se nezamkne a není potřeba dělat factory reset, stále se jedná o MIUI 7.
 #236529  od Alcest
 před 7 lety
Ahoj, chcem sa opytat, ze ak budem prechadzat zo stable 7.5 rom na miui 8 stable (predpokladam ze v auguste), bude treba robit zalohu, factory reset a wipe a neviem co este, aby tam neostali nejake zbytky zo starej rom, ci to bude bezproblemove? Mate uz zhruba predstavu aky bude postup? dakujem!
 #236544  od VMach3
 před 7 lety
Postup bude stejný jako při přechodu u týdenních verzí z v7 na v8. Factory reset není nutný, přesto doporučený.
 #236554  od Alcest
 před 7 lety
VMach3 píše:Postup bude stejný jako při přechodu u týdenních verzí z v7 na v8. Factory reset není nutný, přesto doporučený.
Vdaka za odpoved, avsak ja pouzivam vzdy len stable verzie a teda neviem, ze aky je tam prechod z dev rom na v8. Aj som to tu hladal, avsak beznadejne. Ak by sa dalo, pridodili by ste to do FAQ? Vdaka
  • 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 61

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat