[Staršie týždňové verzie]
 #259065  od rdjircany
 před 7 lety
Alcest píše: To by zaujimalo veru aj mna, aj ked som nasiel changelog z cinskej rom, ale sa mi proste nechce verit, ze to by bola pravda, pretoze tam su len dve veci uvedene a aj to uuuuuplne zanedbatelne. Ak to je ozaj vsetko, naco clovek caka nejaky ten mesiac, tak to je na pistol! A ked si to porovnam s changelogom opat z cinskej rom, ale na redmi 3s, tak tam je zmien skoro na jednu celu A4!
Ahoj, mohl bys sem prosim dat odkaz na ten changelog z cinske rom (8.0.x.0 pro redmi 3 pro)? Diky predem..
 #259140  od j.jusko
 před 7 lety
DildoGripak píše:Dik o tomto viem. Mal som vsak záujem o 3x3 alebo 4x4 ako bolo na 7cke miui. Tu v 8cke to asi nieje

Odoslané z Redmi 3 pomocou Tapatalku
Xposed modul xmiuObrázek

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
 #259392  od Tomas132
 před 7 lety
ahoj, mam prave kupeny xiaomi max 64gb, mam v nom MIUI8.0 Stable 8.0.3.0(MBDCNDG) a nemam tu SK/CZ, kupil som ho v alze a na krabicke mam nalepku ze to ma oficialnu CZ/SK distribuciu, no mam tu len 3x nejake haky baky a raz anglictinu v jazykoch. Mam tu nejake cinske aplikacie a nemam market ale nejaky Mi app store. To je uz druhy co nema slovencinu, predtym som mal jeden a mal slovencinu, zas ho mam ist vratit? Dakujem.
 #259465  od marmarko
 před 7 lety
Heeeh. Tomas132, normalne si ma pobavil. Na prvej strane mas navod ako na to, ako tam dostat tunajsiu rom a tym padom sk jazyk. Nic nevracaj, nik to za teba nesprav musis sam.
 #259469  od RomanKresne
 před 7 lety
Zdar, som tu novy dnes mi prisiel moj Xiaomi z Ciny a prekvapivo mam tam asi cesku Romku ale staru verziu 7,3,8,0 global stabilna. Myslite ze mozem normalne cez updater aktualizovat na 8 a vyssie alebo budem musiet odomknut bootloader atd?
 #259473  od marmarko
 před 7 lety
RomanKresne píše:Zdar, som tu novy dnes mi prisiel moj Xiaomi z Ciny a prekvapivo mam tam asi cesku Romku ale staru verziu 7,3,8,0 global stabilna. Myslite ze mozem normalne cez updater aktualizovat na 8 a vyssie alebo budem musiet odomknut bootloader atd?
Ak chces mat globalnu, tak cez ota sa aktualizuje, ak chces mat tunajsiu musis odomknut.
 #259474  od marmarko
 před 7 lety
marmarko píše:Heeeh. Tomas132, normalne si ma pobavil. Na prvej strane mas navod ako na to, ako tam dostat tunajsiu rom a tym padom sk jazyk. Nic nevracaj, nik to za teba nesprav musis sam.
A preco ai to vlastne vracal? A este ked si teda 2x menil.
Nie neprides o zaruku, nemas dôvod.
 #259477  od Tomas132
 před 7 lety
a podrobnejsi navod ako to spravit tu nieje? taky pre blbsich myslim [GRINNING FACE WITH SMILING EYES] som tu niekde klikol odomykanie bootloadera co ani neviem co to je a same hakybaky vyskocili na mna
 #259478  od RomanKresne
 před 7 lety
marmarko píše:
RomanKresne píše:Zdar, som tu novy dnes mi prisiel moj Xiaomi z Ciny a prekvapivo mam tam asi cesku Romku ale staru verziu 7,3,8,0 global stabilna. Myslite ze mozem normalne cez updater aktualizovat na 8 a vyssie alebo budem musiet odomknut bootloader atd?
Ak chces mat globalnu, tak cez ota sa aktualizuje, ak chces mat tunajsiu musis odomknut.
Cez OTA mi neukazuje ziadnu aktualizaciu ako je to mozne? [GRINNING FACE WITH SMILING EYES] + som stiahol z official website romku ktoru mi nechce cez update aktualizovat, iba mi restartuje telefon a telefon sa po cca 10minutach zapne s takou samou verziou
 #259535  od Juhelak
 před 7 lety
Ahojte, mam na R3S stabilni 8.0.10 CZ SK a zjistil jsem, ze v kontaktech na prave strane, kde jsou pismena pro rychly vyber lze vybrat pouze do pismene R, dale po Z to nejde. Kdyz tam kliknu, tak kurzor skoci max. Na R.
Mate to nekdo take tak?
Jinak romka frci dobre, zatim jsem spokojen.
 #259723  od Pjetro1012
 před 7 lety
j.jusko píše:
DildoGripak píše:Dik o tomto viem. Mal som vsak záujem o 3x3 alebo 4x4 ako bolo na 7cke miui. Tu v 8cke to asi nieje

Odoslané z Redmi 3 pomocou Tapatalku
Xposed modul xmiuObrázek

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
Kterou verzi Xposed má prosím stáhnout pro Redmi Note 3 MTK, Android 5.0.2, MIUI 8, 6.10.20 týdenní.
Prosím odkaz. Díky moc
 #259848  od JimBeem
 před 7 lety
Juhelak píše:Ahojte, mam na R3S stabilni 8.0.10 CZ SK a zjistil jsem, ze v kontaktech na prave strane, kde jsou pismena pro rychly vyber lze vybrat pouze do pismene R, dale po Z to nejde. Kdyz tam kliknu, tak kurzor skoci max. Na R.
Mate to nekdo take tak?
Jinak romka frci dobre, zatim jsem spokojen.
Ahoj, tak jsem na to hodil oko a dělá mi to taky :( Jde to po "S" a na konci až znak "#".
Stejná stabil rom, foun R3S LTE B20
 #259856  od Juhelak
 před 7 lety
@JimBeem: Hm, takže asi chyba ROMky. Dik za prověření.

Nevite někdo kde a jak je možné reportovat bugy?
A v souvislosti s verzí MIUI 8 bych měl dotaz zda se dá někde načasovat vypnutí dat (např. přes noc kvůli úspoře baterie)? V MIUI 5 to možné bylo, ale tady jsem to nenašel.
 #259978  od XDlolCZ
 před 7 lety
Dobrý den, mám problém s aktualizací. Jedu na globální(stable) ROMce a dnes ráno mi vyskočilo upozornění, že je dostupná nová verze a tak jsem klasicky v aplikaci aktualizace dal stáhnout a aktualizaci a po stažení jsem dal restartovat a aktualizovat zařízení... ovšem telefon se dostal do fáze jakési instalace aktualizace kde běží dole lišta která se pokaždé načte ani ne do 1/4 a pak se zařízení opět restartuje a načítá si tu svou 1/4 znovu (Nad lištou je napsáno: "Updating MIUI, don't reboot the device" Už to takhle udělal nespočetně krát a běží mi to tady asi 2 hodiny ... Nevíte si s tím někdo rady ? Jsem absolutně neznalý těchto věcí a nerad bych si telefon poškodil ... :/ mám Xiaomi Redmi Note 4 :o
 #259982  od halofon
 před 7 lety
Ahoj,

rad by som si dal do fonu miui 8 sk, ale mam redmi note 3 a nasiel som v poznamkach ze pre redmi note 3g MTK treba robit zvacsenie particie.
Je redmi note 3 a redmi note 3g mtk rozdielny typ? ako to zistim?

Pre cisty redmi note 3 netreba robit tie cary mary s aprtition?
 #259987  od Pjetro1012
 před 7 lety
Redmi Note 3 s MTK procesorem se jmenuje Hennessy. Takže ti stačí odemknout Bootloader, nahrát TWRP a pak už můžeš flash této CZ/SK ROM.
 #260065  od aLCaPONe
 před 7 lety
Ak sa nemylim, tak pre RN 3 PRO je vonku nova verzia stable romky Version: V8.0.4.0.LHOCNDG (MIUI8) Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Bude aj tato verzia prelozena do tunajsej rom? Nakolko ta sucastna 8.0.1.0 ma bug na viberi [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
 #260127  od pajinek
 před 7 lety
@Juhelak - pokud si pamatuju, tak na Redmi 1S taky tato chyba v kontaktech po pismeno R byla už asi v MIUI 6, v 7 taky, v 8 nevím, nezkoušel jsem. Někdo asi před rokem tady na fóru psal, že to snad v Global rom není. Takže pro mne nic nového, navíc tento způsob hledání kontaktů nepoužívám.
Edit: tady jsem něco dohledal:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 63

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat