[aries]
 #103791  od roman.martini
 před 9 lety
Ještě se zeptám jak to máš u MOKEE s budíkem, když vypneš telefon?

Dříve mi to fungovalo tak, že když byl vypnutý telefon tak se minutu před zvoněním budíku nastartoval telefon a potom budík začal zvonit a čekalo to na zadání PINu SIMkarty.
Jenže nyní mi to tak u MOKEE + MI2S 32GB nefunguje. Když zapnu telefon pouze se dozvím, že jsem zmeškal budík, což je celkem špatné.

Když jsem měl MIUI tak to se také telefon sám zapnul předem a potom zvonil.
Syn má THL5000 a také mu telefon startuje když má zvonit budík.
 #104340  od janaltom
 před 9 lety
Tohle jsem nekde uz cetl, Mokee s tim ma problemy a nejen Mokee, proto jsem mobil s Cm nikdy na noc nevypinal, kdyz uz tak profilem vypnu wifi, bt, data, nebo telefonni cast a ztlumim zvuky, ale fyzicky nikdy vypnout :-(
 #104736  od roman.martini
 před 9 lety
roman.martini píše: Nicméně u Mokee mám problém že do verze 8.10.2014 jsem mohl instaloval i OTA rozdílové aktualizace, ale nyní mi to při instalaci rozdílů vždy skončí errorem, ale když stáhnu plnou verzi tak aktualizace je v pořádku.
Tak jsem tomu přišel na kloub:
1) stáhnout rozdílovou aktualizaci
2) neprovést instalaci, pouze provést restart
3) při restartu držet VOL UP vstoupit do RECOVERY
4) vstoupit do adresáře MKupdater a vybrat tu staženou rozdílovou aktualizace
a nyní ji nainstalovat. šup a je hotovo :-)
 #104943  od teldah
 před 9 lety
Ahoj
Jdou zmenit ikony smajliku ve zpravach sms?
Mam xperia klávesnici a tam jsou pekne obrazky.
Ale v sms jsou ty zelene flicky :-(
 #109338  od TristanTzara
 před 9 lety
Poradí někdo s instalací gapps do mokee? Zkoušel jsem tam nainstalovat ty z odkazu v diskusi o CM 11, ale po jejich instalaci nefunguje klávesnice.
Co s tím?
 #109339  od roman.martini
 před 9 lety
GAPS si stáhneš přímo v telefonu, teď to nemám nainstalovaný, ale je to Nastavení, Mooke cetrum a tam jsou tří lišty. Prostřední je aktualizace rom a levá tam se dá stáhnout a nainstalovat GAPS
 #109344  od TristanTzara
 před 9 lety
Díky, ale mně to nejde. Ta levá lišta je správce doplňků a tam mi to píše, že nemám žádné doplňky, které bych mohl spravovat. Ani tam není žádná vyhledávací lišta, nic. Nevím no ...
 #109643  od teldah
 před 9 lety
ahoj nasel jsem tuto Rom
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Mozna nebude špatná.
Zajímá mě jestli z ní můžu použít kernel na Mokee rom.
Něco píšou ale angličtina neni ma silná stránka.
dekuji za odpověď
 #113787  od vixiv
 před 9 lety
po case jsem nahodil opet mokee a musim rict, ze jsem spokojen hlavne s vydrzi baterky pri zapnutem display, v porovnani c cm11, vyrazne delsi, obrovska spokojenost, vsem doporucuji, mam posledni release

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
 #113814  od mysak85
 před 9 lety
Take jsem dnes nahodil zpet mokee, ale trosku mne stve ze se neda deaktivovat na zamknute strance delsi podrzeni tlacitka spousti a take nefunguje doplnek pro nahravani hovoru, sice hovor nahraje, ale druha strana neni slyset.
Nejake rady?
 #114021  od vixiv
 před 9 lety
po updatu se mi stalo, ze nektere aplikace se ukoncuji s hlaskou aplikace prestala pracovat, napr. novy sygic, ma nekdo zkusenosti a poradi, zkousim wjpe cache particion, ale pada stale, hlavne kdyz se prepinam mezi aplikacema

Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat