[aries]
 #136864  od Limpax
 před 9 lety
Mužů se zeptat zda na cm 12 funguje GPS? Sice mi zafixuje GPS satelity, ale nenajde pozici.. Doufám, že to není hw chyba.

Edit: Stáhnul jsem faster GPS, nastavil českou republiku a čas prvního fixu 18 sekund.
 #136893  od Ex:Jhon Doe
 před 9 lety
Já bych doporučil CM11.
Paradoxně jsem do telefonu s Androidem hlavně kvůli Miui 5. Jak ale Xiaomi k-u-r-v-í ten systém, to je jen k vzteku. Alternativy naštěstí jsou.

Na CM byl ale nějaký problém se zvukem, který byl způsobený Google play services. Gapps nepoužívám, tak nevím, jestli problém trvá nebo ne.
Naposledy upravil(a) Ex:Jhon Doe dne 06 Bře 2015, 14:33, celkem upraveno 1 x.
 #136894  od honzas17
 před 9 lety
Mě se fixuje od 5s po 20s, záleží jak se mu chce. V zásadě kdykoliv potřebuji gps rychle, tak trvá i minutu a naopak, kdyż to nespěchá, fixne se hned. :D

Odesláno z mého MI 2 pomocí Tapatalk
 #137788  od hopp
 před 9 lety
Ako je to teda s GApps ?
tieto Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť gapps-lp-20150222-signed.zip nemaju obchod
a tieto Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť pa_gapps-modular-pico-5.0.1-20150307-signed.zip nenainstalujem kvoli nedostatku miesta.
 #137809  od hopp
 před 9 lety
V adresari Core\required\priv-app su
  • GoogleBackupTransport
    GoogleFeedback
    GoogleLoginService
    GoogleOneTimeInitializer
    GooglePartnerSetup
    GoogleServicesFramework
    Phonesky
tipujem, ze vsetky pre fungovanie google play treba.

V adresari GMSCore su foldre 0, 4, 6, 8. Kazdy z nich ma PrebuiltGmsCore.apk, co netusim, co je, ale asi to treba tiez.
Nic ine sa z pa_gapps-modular-pico-5.0.1-20150307-signed.zip vyhodit neda.
Alebo sa mylim ?
Naposledy upravil(a) hopp dne 14 Bře 2015, 14:47, celkem upraveno 1 x.
 #139580  od hopp
 před 9 lety
hopp píše:pa_gapps-modular-pico-5.0.1-20150307-signed - Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Tak som sa na to vykaslal a nahodil CM 11. Tam mi gapps idu. Sice som to musel spravit na 2x, lebo prvykrat mi v CM nesiel mikrofon pri telefonovani. Ale druhykrat to nabehlo.
 #141861  od Limpax
 před 9 lety
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Je to mokee 5.0.2 založena na cm 12 od michy a prý by měl být opraven bug s voláním. Zkuste někdo :)

EDIT: Tak jsem nahodil tu mokee a můžu potvrdit, že mi přijde ještě lepší jak CM. Na rozdíl od CM funguje nahrávání videí, rychlost mi přijde taky lepší, ale to může byt pouze dojem. :) Bug s telefonováním otestuji.
EDIT 2: Volání prozatím bez bugu. :)
 #141981  od Bucci
 před 9 lety
mam 2 dotazy jedu na cm12 0322 a v poho, jen linky na novější pa gapps mi nejedou, na xda je to uzavřený, má někdo full? refoemároval jsem paeririon systému a mam tam 1 GB místa, takže v pohodě, system2 mam 1 MB a nepoužívám


spíš bycg se chtěl ale domoci chování jako nexus, mít společnou partition pro data a app nebo na úkor dat zvětšit app partition ze 4GB na aspoň 7GB


32GB je stejnak moc, a navíc můžu ukládat na cloud.... pomůže mi v tom někdo?
 #141986  od davfiala
 před 9 lety
Jestli si pamatuješ ten skrip na repartition, tak můžeš upravit velikosti jednotlivých particií na jakoukoliv velikost potřebuješ. Ale unified storage jako Nexus udělat nejde. Musel by se předělat celý device tree.
 #142201  od Petrčan
 před 9 lety
Limpax píše:Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Je to mokee 5.0.2 založena na cm 12 od michy a prý by měl být opraven bug s voláním. Zkuste někdo :)

EDIT: Tak jsem nahodil tu mokee a můžu potvrdit, že mi přijde ještě lepší jak CM. Na rozdíl od CM funguje nahrávání videí, rychlost mi přijde taky lepší, ale to může byt pouze dojem. :) Bug s telefonováním otestuji.
EDIT 2: Volání prozatím bez bugu. :)
Kde sa dostanem po nejaký link, šak sa v tých hieroglyfoch nevyznám :D Je treba aj pri temto zväčšit partície?
 #142204  od Limpax
 před 9 lety
Petrčan píše:
Limpax píše:Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Je to mokee 5.0.2 založena na cm 12 od michy a prý by měl být opraven bug s voláním. Zkuste někdo :)

EDIT: Tak jsem nahodil tu mokee a můžu potvrdit, že mi přijde ještě lepší jak CM. Na rozdíl od CM funguje nahrávání videí, rychlost mi přijde taky lepší, ale to může byt pouze dojem. :) Bug s telefonováním otestuji.
EDIT 2: Volání prozatím bez bugu. :)
Kde sa dostanem po nejaký link, šak sa v tých hieroglyfoch nevyznám :D Je treba aj pri temto zväčšit partície?
Já nezvětšoval. Přelož si tu stránku googlem, případně můžu ROM uploadnout na mega a hodit link.

EDIT: Tady to máš.Obrázek Obrázek Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Petrčan a 1 ostatní se to líbí
 #142267  od Petrčan
 před 9 lety
Limpax píše:
Petrčan píše:
Limpax píše:Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Je to mokee 5.0.2 založena na cm 12 od michy a prý by měl být opraven bug s voláním. Zkuste někdo :)

EDIT: Tak jsem nahodil tu mokee a můžu potvrdit, že mi přijde ještě lepší jak CM. Na rozdíl od CM funguje nahrávání videí, rychlost mi přijde taky lepší, ale to může byt pouze dojem. :) Bug s telefonováním otestuji.
EDIT 2: Volání prozatím bez bugu. :)
Kde sa dostanem po nejaký link, šak sa v tých hieroglyfoch nevyznám :D Je treba aj pri temto zväčšit partície?
Já nezvětšoval. Přelož si tu stránku googlem, případně můžu ROM uploadnout na mega a hodit link.

EDIT: Tady to máš.Obrázek Obrázek Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
BOMBA díky moc ;)
 #142283  od muser61
 před 9 lety
Ako je na tom aktualna CM 12? Ktore su sucasne bugy? Odporucali by ste ju na bezne pouzivanie?
 #142285  od Limpax
 před 9 lety
CM 12 nenahrava video, bugy s voláním..to jsou pro mě nejzásadnější bugy.
Dej si tu mokee na kterou jsem dával link. Zatím jsem na žádné bugy nepřišel, snad jen že nejde miracast, ale to ani na cm 12.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat