[aries]
 #199362  od muser61
 před 8 lety
CZ verziu mozes potom manualne cez mobil pomocou app Updater.
 #200089  od skorky
 před 8 lety
Rychtar84 píše:a platí, že z MIUI 5 nemůžu skočit přímo na MIUI 7 ?
Pre užívateľov Xiaomi Mi2/S:
- Inštalácia nových verzií vyžaduje mať spojené systémové partície a particiu pre data...
- Pred inštaláciou MIUI 7 je nutné nainštalovať cez MiFlash 5.11.20 alebo novšiu verziu so scriptom flash_all a až potom nainštalovať CZ/SK. :)
 #200120  od slavekve
 před 8 lety
No já jsem se před několika dny vrátil z MIUI7 na MIUI5 4.12.5 a jsem opět spokojený. A boh dá již nebudu experimetovat s MIUI7 s androidem 5.
muser61 se to líbí
 #201705  od Jamal01
 před 8 lety
longerski píše:Take se mi to seklo. Prerusil jsem to, dal instalovat znovu a uz to bezelo v pohode.
ako dlho ti to instalovalo ... ? ja uz čakam 40 min. a nič ... skušal som to aj odznova a stale to zastane na 52% system.img ... a nič sa nedeje .... je to ok ? čakať ďalej ? jak dlho asi ? ste to už inštalovali tak viete ...
 #201711  od slavekve
 před 8 lety
Jamal01 píše:
longerski píše:Take se mi to seklo. Prerusil jsem to, dal instalovat znovu a uz to bezelo v pohode.
ako dlho ti to instalovalo ... ? ja uz čakam 40 min. a nič ... skušal som to aj odznova a stale to zastane na 52% system.img ... a nič sa nedeje .... je to ok ? čakať ďalej ? jak dlho asi ? ste to už inštalovali tak viete ...
Také jsem se dostal do této fáze a poté jsem se dostal do MIUI6 pomocí tohoto návodu, který jsem tu již inzeroval a potom jsem se klasicky přes miflash dostal do MIUI5
Edit: upravil jsem v příloze odkaz na stahování
Přílohy
(135.46 KiB) Staženo 321 x
 #201759  od novodlas
 před 8 lety
Nechci zakládat další téma, tak se zkusím zeptat zde. Mám nejnovější týdenní rom a vestavěnou klávesnici. U ní je ikona mikrofonku, která by měla sloužit k hlasovému zadávání textu, ale nefunguje. Je potřeba něco někde nastavit nebo nainstalovat nebo to prostě na mi2s nefunguje?

edit: vyřešeno
 #203478  od majo
 před 8 lety
Ahojte, prosim o radu. Daval som svagrinej na mi2s cz/sk ROM, mala original cinsku aktualizovanu OTA na MIUI7.
Stiahol som zip, pustil updater, vybral zip s cz/sk romkou, krasne prebehlo, isiel som to urobit 2x podla navodu a zip tam uz nebolo, nenajde mi sd kartu Teraz tu citam, ze bolo treba spojit systemove particie, to v navode nevidim
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
ked idem do recovery tak vidim system 1 a system 2, telefon sa zapne pekne na miui7. mozete ma prosim naviest bod po bode co s tym, aby som jej ho nebrickol. dakujem
 #203738  od skorky
 před 8 lety
majo píše:Ahojte, prosim o radu. Daval som svagrinej na mi2s cz/sk ROM, mala original cinsku aktualizovanu OTA na MIUI7.
Stiahol som zip, pustil updater, vybral zip s cz/sk romkou, krasne prebehlo, isiel som to urobit 2x podla navodu a zip tam uz nebolo, nenajde mi sd kartu Teraz tu citam, ze bolo treba spojit systemove particie, to v navode nevidim
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
ked idem do recovery tak vidim system 1 a system 2, telefon sa zapne pekne na miui7. mozete ma prosim naviest bod po bode co s tym, aby som jej ho nebrickol. dakujem
Pre užívateľov Xiaomi Mi2/S:
- Inštalácia nových verzií vyžaduje mať spojené systémové partície a particiu pre data...
- Pred inštaláciou MIUI 7 je nutné nainštalovať cez MiFlash 5.11.20 alebo novšiu verziu so scriptom flash_all a až potom nainštalovať CZ/SK..!
- Miflash najdete na Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Ak ste si to predsalen neprecitali este pred instalaciou, prisli ste o svoje data na internom ulozisku a teraz so slzami v ociach hladate ako dalej, mozete sa pokusit o ich zachranu este takto viewtopic.php?f=290&t=11363&p=192073#p192073
majo se to líbí
 #203848  od majo
 před 8 lety
dakujem, tak som s tym dobojoval, vsetko to nabehlo, slovencina je, sd kartu naslo, ale 2x cz/sk rom sa mi flashnut nepodarilo
 #203879  od skorky
 před 8 lety
majo píše:dakujem, tak som s tym dobojoval, vsetko to nabehlo, slovencina je, sd kartu naslo, ale 2x cz/sk rom sa mi flashnut nepodarilo
Přes MiFlash,po spojení syst.particií stačí 1×aktualizace :)
majo se to líbí
 #206215  od Kokrhac
 před 8 lety
Prosím o radu. Nyní mám android 5.0.2 a MIUI 7.0.4.0. particie mi to nabízí dvě . Když chci updatovat přes update tak se mi to sekne při 90%, přes mipcsuite mi to vyhodí chybu, takže asi tuším že musím updatovat pres miflash na MIUIv7 5.12.24. . MIflash mám ale romku s MIUIv7 5.12.24ne nevím kde stáhnout hodí mi sem někdo prosím link popřípadě poradíte co s tím jinýho udělat.
 #206220  od skorky
 před 8 lety
Kokrhac píše:Prosím o radu. Nyní mám android 5.0.2 a MIUI 7.0.4.0. particie mi to nabízí dvě . Když chci updatovat přes update tak se mi to sekne při 90%, přes mipcsuite mi to vyhodí chybu, takže asi tuším že musím updatovat pres miflash na MIUIv7 5.12.24. . MIflash mám ale romku s MIUIv7 5.12.24ne nevím kde stáhnout hodí mi sem někdo prosím link popřípadě poradíte co s tím jinýho udělat.
Zkus odtud-
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Kokrhac se to líbí
 #206226  od Kokrhac
 před 8 lety
skorky píše:
Kokrhac píše:Prosím o radu. Nyní mám android 5.0.2 a MIUI 7.0.4.0. particie mi to nabízí dvě . Když chci updatovat přes update tak se mi to sekne při 90%, přes mipcsuite mi to vyhodí chybu, takže asi tuším že musím updatovat pres miflash na MIUIv7 5.12.24. . MIflash mám ale romku s MIUIv7 5.12.24ne nevím kde stáhnout hodí mi sem někdo prosím link popřípadě poradíte co s tím jinýho udělat.
Zkus odtud-
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
díky nakonec se to podařilo po připojení k počítači a updatu pres mipcsuite a pak už podle návodu a všechno ok, jediny co me zaráží že pokud jdu do recovery tak stále mám možnost dvou particii
 #206411  od skorky
 před 8 lety
Kokrhac píše:
skorky píše:
Kokrhac píše:Prosím o radu. Nyní mám android 5.0.2 a MIUI 7.0.4.0. particie mi to nabízí dvě . Když chci updatovat přes update tak se mi to sekne při 90%, přes mipcsuite mi to vyhodí chybu, takže asi tuším že musím updatovat pres miflash na MIUIv7 5.12.24. . MIflash mám ale romku s MIUIv7 5.12.24ne nevím kde stáhnout hodí mi sem někdo prosím link popřípadě poradíte co s tím jinýho udělat.
Zkus odtud-
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
díky nakonec se to podařilo po připojení k počítači a updatu pres mipcsuite a pak už podle návodu a všechno ok, jediny co me zaráží že pokud jdu do recovery tak stále mám možnost dvou particii
Zkus provést ještě jednou aktualizaci té samé české ROM,už normálně přes apl.Aktualizace.
 #206461  od richard_egyed
 před 8 lety
Zdravím, chcel by som konečne aktualizovať, ale mám ešte verziu pred tým ako boli zlúčené partície. A teda by som chcel vedieť ako ste robili aktualizáciu ? Chápem, že cez MiFlash, ale neviem akú ROMku tam mám nahrať. Klasicky čínsku (ak hej, rád by som poprosil link na stiahnutie) alebo ? Vďaka za rady.
 #206472  od skorky
 před 8 lety
Asi o 3 příspěvky víš jsem dával odkaz,odkud stáhneš fastboot rom pro Mi2 a je tam i postup na MiFlash.
 #206481  od richard_egyed
 před 8 lety
No dobre.
Ale podľa
Pre užívateľov Xiaomi Mi2/S:
- Inštalácia nových verzií vyžaduje mať spojené systémové partície a particiu pre data...
- Pred inštaláciou MIUI 7 je nutné nainštalovať cez MiFlash 5.11.20 alebo novšiu verziu so scriptom flash_all a až potom nainštalovať CZ/SK..!
- Miflash najdete na Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
- Ak ste si to predsalen neprecitali este pred instalaciou, prisli ste o svoje data na internom ulozisku a teraz so slzami v ociach hladate ako dalej, mozete sa pokusit o ich zachranu este takto viewtopic.php?f=290&t=11363&p=192073#p192073
tohto oznamu by som mal najprv nainštalovať nejakú verziu 5.11.20, len neviem či čínskej alebo SK/CZ ROM. Či nie ?
 #207462  od kaspy
 před 8 lety
@Richard...
Stiahni a nainstaluj MiPCSuite, pripoj fon vo fastboot rezime, flashni ROM(ponukne ti na vyber poslednu CN stable alebo CN beta), cez updater nainstaluj CZ/SK.
Hawk

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
 #210212  od richard_egyed
 před 8 lety
Konečne som sa dostal k tej aktualizácií. Spravil som ju cez Mi PcSuite a všetko prebehlo v poriadku. Lenže.. spravil som v Mi PcSuite zálohu a teraz po aktualizácií sa neviem dostať do Mi PcSuite. Nevie mi pripojiť moje Mi2S. Skúšal som iné USB káble. Skúšal som reštart mobilu, skúšal som preinštalovať Mi PcSuite a stále nič.
Vie niekto ako na to ?
 #211766  od rafajrma
 před 8 lety
skorky píše:
Rychtar84 píše:a platí, že z MIUI 5 nemůžu skočit přímo na MIUI 7 ?
Pre užívateľov Xiaomi Mi2/S:
- Inštalácia nových verzií vyžaduje mať spojené systémové partície a particiu pre data...
- Pred inštaláciou MIUI 7 je nutné nainštalovať cez MiFlash 5.11.20 alebo novšiu verziu so scriptom flash_all a až potom nainštalovať CZ/SK. :)
Zdravim vsetkych,
mam Xiaomi Mi2/S a chcel som flasnut na vyssiu verziu. Tak som postupoval podla citovaneho prispevku.
Cez MiFlash som pouzil 5.11.26 a so scriptom flash_all, som to chcel flasnut, ale dospel som iba k tomuto:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Pokusal som sa uz pouzit rozne verzie, ale vzdy to skonci rovnako.
Nemoze to byt tym, ze v tomto okne:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
sa nenachadza tolacitko "OK" ?

Skusal som aj "MiPCSuite", ale tam mi ponuklo iba verzie MIUI 7.1 a kedze mam este MIUI 5, tak predpokladam, ze to nemohlo prebehnut korektne.
Aj som to skusil, ale zaseklo sa to na 52%, ako to tu bolo spominane.

Dokazem este nejako svoj telefon rozbehnut, alebo je uz s nim amen?
Telefon je stale v "FASTBOOT".
EDIT: "MiFlash" spustam pod Win7.
Prosim o rady.
Dakujem
 #211776  od ingbrzy
 před 8 lety
Cez MiPCsuite nainstaluj poslednu betu..

~Tapatalk Mi4c~

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat