[aries]
 #253107  od klshk
 před 7 lety
Zdravím, mám na Mi2s naištalovanú MIUI 7 CZ/SK týždennú verziu 5.9.24 a chcel by som prejsť na MIUI 8. Začal som inštaláciu pokusom nainštalovať TWRP a pokračovať ďalej podľa návodu ale inštalácia sa zasekne a ani po dlhom čakaní nedokončí, viď obrázok. Reštart do recovery z menu aktualizácie zlyhá, na obrazovke donekonečna svieti logo Mi.
Treba aj v mojom prípade začat flashnutím čínskej dev rom alebo je problém v niečom inom?
Díky za odpovede.
Přílohy
twrp.JPG
twrp.JPG (46.12 KiB) Zobrazeno 910 x
 #253113  od j.jusko
 před 7 lety
Myslim ze este nemas zlúčené particie. Bohužiaľ si nepamätám ktoru verziu treba flashnut ale myslim ze ak nahodis poslednu cinsku cez miflash tak by to malok byť ok. Ak sa mylim tak ma niekto opravte.

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
 #253115  od klshk
 před 7 lety
Zabudol som napísať že patrície sú zlúčené.

Odoslané z Redmi Note 3 pomocou Tapatalku
 #253167  od skorky
 před 7 lety
Myslím,že sloučení particií je od verze 5.11.19-20 a výš :)
 #253172  od j.jusko
 před 7 lety
Tiež sa mi tak zdalo ale hádať sa nebudem. Pamätám si tiez ze niektorá verzia z konca minulého roka nahadzovala twrp ale neviem ktorá.

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
 #253174  od klshk
 před 7 lety
Takto vyzerá môj storage, ide o spojené partície?
Přílohy
Screenshot_com.android.settings_2016-09-27-22-22-28.png
Screenshot_com.android.settings_2016-09-27-22-22-28.png (94.82 KiB) Zobrazeno 868 x
 #253182  od klshk
 před 7 lety
Ja mám problém práve s inštaláciou TWRP, neskončí korektne a neviem nainštalovať samotnú rom.
 #253187  od skorky
 před 7 lety
Zkusil bych tohle Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #253700  od klshk
 před 7 lety
Jo, hotovo, bolo treba zacat od zaciatku, flashom cinskej dev rom. Diky za spolupracu.
 #253749  od VMach3
 před 7 lety
Měl si sloučené pouze datové oddíly. Pro instalaci MIUI8 je nutné mít sloučené systémové oddíly, což je od verze 5.11.19 viz výše.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru jsou celkem 2 uživatelé :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 hosté (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat