[aries]
 #94366  od palo26
 před 9 lety
můžete mi někdo poslat odkaz na displej ať nekoupím něco špatně. jedná se o mi2s chtěl bych to raději už i s rámečkem díky:)
 #98403  od unnamedno.21
 před 9 lety
zdar
tak tiez pridam foto, display svieti, na dotyk sice reaguje, ale spatne - nereaguje na cely display, len miestami, pripadne reaguje akosi oneskorene.Mohla by to poriesit vymena komplet diplay-a aj s ramom ?
Dalej sa chcem spytat v com su tak zasadne cenove rozdiely na aliexpress / ebay ? Su tam displayie za cca 30-40$ a potom dalsie ceny su na cca 90$.
Dakujem
Přílohy
IMG_20140928_104729.jpg
IMG_20140928_104729.jpg (1.91 MiB) Zobrazeno 5878 x
IMG_20140928_104719.jpg
IMG_20140928_104719.jpg (1.4 MiB) Zobrazeno 5878 x
 #118387  od BrokenArms
 před 9 lety
petr píše:Jinak mě přišel komplet rámeček i s displejem a vrchní vrstvou jen jsem zadělal základní desku konektory vrchní černý kryt a bylo hotovo.Jestli to dělají i odděleně bez rámečku tak to už fakt nevím.
Ahoj prosímtě mohl by jsi mi poslat odkaz kde jsi to našel i s rámečkem ? Oni to na stránce Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť píšou jen v popisku tak nevím čemu věřit :) Jestli si to přečteš tak díky :)
 #118392  od BrokenArms
 před 9 lety
Ahoj prosímtě mám dotaz, nevíš kde bych si mohl v ČR objednat nový displej na xiaomi mi2s jak se jedná v této diskuzi, ovšem ale i s rámem ,abych se vyvaroval lepení ? Hledal jsem a našel jsem jen tento odkaz: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť v popisku píšou ,že je to s rámem ,ale na obrázku a v uvedení produktu to nepíšeou.. děkuju za odpověď :)
 #119233  od drSova
 před 9 lety
Já jsem koupil tenhle, jednoduché a bez problémů
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Tady je stručný video , hezky tam je vidět kde jsou šroubky atd.
> Disassembly of Xiaomi Mi2s - How to change a brok…:
 #139469  od B3!CrAZy
 před 9 lety
Dnes mi křápl mobil a rozm*dal se displej na s*ačku. Nemáte někdo u sebe nový komplet na výměnu? Normálně bych objednal z Ali, ale nechce se mi měsíc čekat.
 #139484  od muser61
 před 9 lety
Daj aj obrázky :)
 #139503  od B3!CrAZy
 před 9 lety
Pavučina je i na spodní části, takže funguje jenom část spodku.
Přílohy
WP_20150317_11_39_00_Pro.jpg
Pavučina je i na spodní části, takže funguje jenom část spodku.
WP_20150317_11_39_00_Pro.jpg (1.05 MiB) Zobrazeno 5637 x
 #139583  od hopp
 před 9 lety
Ja som mal problem s telefonom MI2S, dal som sa do kontaktu s @Kynio . Velmi kvalitne pomohol.
Zdiagnostikoval telefon, nasiel problem, dohodli sme sa o tyzden som mal opraveny telefon doma.
vrana se to líbí
 #148128  od gembo1
 před 9 lety
Obrázek Prosím pomôžte. Nieje to cierna fotka je to printscrean z aplikácie na zisťovanie poruchy displaya. Všimnite si ten nebiely pás kde mi displej nereaguje. Pochopiteľne mi v tých miestach nejde písať pismena S Z a znaky '(€ samozrejme keď otočim telefon horizontálne tak nejde cely daný riadok. Telefón nespadol display nieje prasknuty. Proste nereaguje. Predtym ako to vypadlo mi vyhadzovať chybu aplikácia Google prestala pracovať ale nemyslím si že to bude tým. Ďakujem za každú radu. Spravím tomuto novy príspevok lebo nadpis nezodpovedá ak sa dá tak to vymazte
 #149476  od kules
 před 9 lety
V pátek přišel displej pro ženu z tohodle odkazu:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Celý komplet i s nářadíčkem,funguje bez problému vč. senzoru přiblížení. Má logo. Proti původnímu studenější barvy,takže subjektivně lepší,než u původního...Dodání cca.3,5 týdne.

Na obrázku v odkazu je bez loga,respektive,tak jak přišel,s logem zakrytým tenoučkou vrstvou černé barvy(na obrázku je to vidět). Důvod nechápu,ale logo opravdu má...
 #149540  od B3!CrAZy
 před 9 lety
Tak prisel i mne. Sice z jine stranky ale to same - vsichni prodavaji to same. Bylo mi sice receno, ze mi za mesic prestane fungovat a ze si mam radeji koupit ten za 1600, ale zatim tomu moc neverim :-D

...Mi2SC
 #152220  od kulma
 před 9 lety
Po nechtěném pádu, kdy přestal fungovat komplet dotyk, jsem tendroval kde a jak koupit nový diplej. Nakonec jsem zakoupil tady: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Displej jako náhrada za original Xiaomi (Sony mobile). Musím uznat že absolutně nejde poznat rozdíl. Barvy stejné, kvalita k nerozeznání od originálu. Došlo včetně rámečku i s další ochrannou fólií (montáž je tedy velmi jednoduchá a odpadá nějaké lepení).
Komunikace s obchodem 1*, došlo obraten na druhý den.
Dokonce jsem teď šťastnější, jelikož při používání originálu displeje od Xiaomi s polarizačními brýlemi jsem musel otáčet mobil, abych vůbec na něm něco viděl. Tento displej má vnitřní fólii otočenou, takže super :-)
 #171423  od karel28.420
 před 8 lety
kulma píše:Po nechtěném pádu, kdy přestal fungovat komplet dotyk, jsem tendroval kde a jak koupit nový diplej. Nakonec jsem zakoupil tady: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Displej jako náhrada za original Xiaomi (Sony mobile). Musím uznat že absolutně nejde poznat rozdíl. Barvy stejné, kvalita k nerozeznání od originálu. Došlo včetně rámečku i s další ochrannou fólií (montáž je tedy velmi jednoduchá a odpadá nějaké lepení).
Komunikace s obchodem 1*, došlo obraten na druhý den.
Dokonce jsem teď šťastnější, jelikož při používání originálu displeje od Xiaomi s polarizačními brýlemi jsem musel otáčet mobil, abych vůbec na něm něco viděl. Tento displej má vnitřní fólii otočenou, takže super :-)
Tak mi mobil taky spadnul a prasknul mi displej. Pavouk přes celou horní stranu, dotyk naštěstí funguje aspoň na spodní polovině. Takže jsem objednal na aliex...a jak přijde, tak jej přešroubuju. Cena i s dopravou 600,- je oproti výše uvedeným 1690,- bez dopravy skoro třetinová, takže nebylo co řešit:-)
 #172745  od karel28.420
 před 8 lety
Tak už mi displej dorazil a v rekordním čase. Tak rychle mi ještě z ali nic nepřišlo. Displej má lepší barvy než jsem měl na původním originále. Jen na něm není vidět logo MI, je jakoby překryté černým čtverečkem. Zkoušel jsem jej seškrábnout nehtem, ale nejde to. Opravdu vám to šlo sundat lehce nehtem, nebo jak jste ten čtvereček odstranili?
 #172752  od VMach3
 před 8 lety
Vždy jsem měl logo přelepené pouze nějakou nálepkou která šla snadno odstanit nebo začmárané fixou na ochranné přepravní folii.
 #172758  od muser61
 před 8 lety
Mach.003 to predvcerom písal v tomto topicu: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Mach.003 píše:Tak vsechno vyreseno. Servis se omluvil. Problem je na strane vystuplni kontroly. Je to kryti znaku Mi. Nejde to jen tak sundat je to hladke. Musi se to udelat plastem nebo minci. V servisu to nesundaly pri vystupni kontrole. Jen skoda ze musely byt arogantni v telefonu a rikat to ve stylu co bych jeste chtel.
 #172853  od Mida
 před 8 lety
karel28.420 píše: Displej má lepší barvy než jsem měl na původním originále.
Ahoj,
napsal by jsi sem odkaz, odkud z Ali jsi displej objednával??
Opravdu se ti zdá,že displej má lepší barvy než původní originál??

Předem díky...
 #172868  od karel28.420
 před 8 lety
Ahoj, odkaz ti pošlu do SZ, sem se pokud si to dobře pamatuju odkaz na ali dávat nesměl.
Displej má jednoznačně lepší obraz, než měl můj původní originální, ale já mám Mi2s už dva roky, takže je možné, že to bylo způsobené stářím a displej už byl "vysvícený".
 #172869  od kulma
 před 8 lety
Ahoj, pošli prosím odkaz na aliexpress na display pro mi2s i mě. díky.
karel28.420 píše:Ahoj, odkaz ti pošlu do SZ, sem se pokud si to dobře pamatuju odkaz na ali dávat nesměl.
Displej má jednoznačně lepší obraz, než měl můj původní originální, ale já mám Mi2s už dva roky, takže je možné, že to bylo způsobené stářím a displej už byl "vysvícený".
 #172907  od VMach3
 před 8 lety
Můžeš v klidu i do diskuse

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru jsou celkem 2 uživatelé :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 hosté (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat