[Xiaoyi sportcam]
 #191367  od Filip4
 před 8 lety
Čaute, chtěl bych si koupit Yi a na Gearbestu je za nějakejch 60 dolarů a mě by zajímalo jestli je tam taková cena pořád, nebo se to vyplatí vzít ? Jde mi o to že příští týden je black friday tak by to mohlo být možná ještě za lepší cenu.
 #191390  od 3dclub
 před 8 lety
Wakodaf píše:čau tady je ukázka toho zvuku co klipuje :( z prvu to je ok ale jak se trochu přitlačí začne to klipovat

Čau , tak za 1. co si představuješ pod pojmem klipování ? Já možná tak zachycení vlasce na cívku při rybaření...
za 2. hodíš sem odkaz na 10 minutové video , s tím že máš nějaký problém.. uveď alespoň časový usek kdy se problém vyskytuje.
 #191622  od shakul
 před 8 lety
Filip4 píše:Čaute, chtěl bych si koupit Yi a na Gearbestu je za nějakejch 60 dolarů a mě by zajímalo jestli je tam taková cena pořád, nebo se to vyplatí vzít ? Jde mi o to že příští týden je black friday tak by to mohlo být možná ještě za lepší cenu.
Tato cena je tam minimalne 3 tyzdne. Viem to lebo prave pred 3tyzdnami som sa o Yi zacal zaujímat a uvazoval som, ze ju kupim na GB. Predsa len som ju kupil na Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť (11.11. bola cena 65.88$).
 #191859  od Wakodaf
 před 8 lety
3dclub píše:
Wakodaf píše:čau tady je ukázka toho zvuku co klipuje :( z prvu to je ok ale jak se trochu přitlačí začne to klipovat

Čau , tak za 1. co si představuješ pod pojmem klipování ? Já možná tak zachycení vlasce na cívku při rybaření...
za 2. hodíš sem odkaz na 10 minutové video , s tím že máš nějaký problém.. uveď alespoň časový usek kdy se problém vyskytuje.
na videu který sem postoval to asi neni tak markantni. Posílám jiný a tam to bude už určitě jasný....je to cca 30 vteřin
Zvuk je hodně skreslenej

 #191867  od 3dclub
 před 8 lety
Ahoj , no podle mně s tímhle nic neuděláš.. Kamera , respektivě mikrofon miniaturních rozměru nezvládně takový zvukový "nápor". X bubnů , krátká vzdálenost a ještě k tomu je to v místosti.
 #191872  od WindHunter
 před 8 lety
já jsem asi hluchej... :D Každopádně od malý sportovní kamery za pár kaček asi nemůžeš očekávat, že bude nahrávat zvuk jak studiovej mikrofon :)
 #191977  od taroch
 před 8 lety
Ahoj, před několika dny mě přišla z Číny kamerka za US$62.99. A přišel i z evropského skladu kufřík (sada držáků a dílů na kameru) za US$27.80 (+ poštovné US$2.93, které je asi jenom u této sady z toho evropského skladu). Obojí nakoupeno přes Banggood. Ani z jednoho jsem neplatil žádné DPH. Prostě jenom uvedená cena u produktu. Spíš si myslím, že to placení CLA/daně záleží na celníkovi, jestli se mu to chce dát adresátovi zaplatit nebo ne.
 #192064  od Cuco-88
 před 8 lety
Zdravim, nedávno som si objednal kameru a par príslušenstva z Banggood a dodanie trvalo cca 16 dní, na balíku žiadne logo a došlo to bez DPH ,išlo to cez NL
 #192100  od mavrick
 před 8 lety
Zdravím

Přemýšlím nad pořízením této kamery, ale nějak v tom plavu.
Neví někdo jaký je rozdíl mezi touto kamerou:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

A touto:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

A případně, kterou by jste mi doporučili?

Díky
 #192144  od Tommu
 před 8 lety
Verze Z23L je novější a má opravené zaostření objektivu, což se u té starší verze doporučuje udělat tak, že se kamera otevře a pootočí se čočkou objektivu o pár stupňů.
MiDavid, energy100 se to líbí
 #192242  od 3dclub
 před 8 lety
mavrick píše:Díky za odpověď.

Ještě bychse chtěl zeptat, jestli se neočekává novější model této kamery?

Ahoj , já osobně jsem o ničem neslyšel ani nečetl :)
 #192265  od mavrick
 před 8 lety
Jen se ptám, abych někoupil něco a za týden vydají nový model. ;)
Naposledy upravil(a) mavrick dne 25 Lis 2015, 18:25, celkem upraveno 1 x.
 #192288  od 3dclub
 před 8 lety
mavrick píše:Jen se ptám, abych někoupil něco a za týden vydají nový model. ;)

Jo jo jasně chápu :) To by naštvalo :D Každopádně je to super kamera za super peníz :) Doporučuju v budoucnu dokoupit dálkový ovladač , zpříjemní to ovládání , samozdřejmně záleží jak budeš kameru využívat :)
Naposledy upravil(a) 3dclub dne 24 Lis 2015, 20:03, celkem upraveno 1 x.
honelnik se to líbí
 #192289  od 3dclub
 před 8 lety
Každopádně držim palce ať přijde kamera bez problémů a dobře zaostřená :) pak dej vědět jak jsi dopadl :) no chvilku to potrvá než to přijde :D
 #192418  od robin_ibiza
 před 8 lety
Ahoj lidi,

Jsem šťastný majitel této kamery avšak řeším jeden pro mě dosti zásadní problém, když přehraju surové video z kamery na hd televizi o uhlopříčce 150cm, je obraz krásně ostrý - rozlišení nahrávaného videa 1080p 24 nebo 30p (zkoušeno obojí) avšak když toto surové video, opět ve stejném rozlišení a opět oba dva případy jak 24p tak 30p nahraju na youtube a poté přes HDMI pustím v nejvyšší HD kvalitě opět na stejné televizi - obraz je doslova místy kostičkovaný - nedá se absolutně srovnat s originálem, před kompresí youtubu. Má otázka zní - jaké rozlišení použit v nastavení kamery, aby video kompresi na youtube prošlo co nejméně - aby video bylo co nejhezčí - nejblíž surovému originálu. Děkuji!
 #192446  od kosace
 před 8 lety
Ahojte,
chtěl bych se zeptat zkušenějších a těch kteří prováděli ostření kamerky jestli na té mojí to je taky potřeba? níže přidávám fotku snad to na ní pujde poznat :)
přijde že co je dost blízko je velmi ostré a co je dál je hůře, tak jenom jestli to tak je nebo to přeostřit

Díky
Přílohy
YDXJ0018.jpg
YDXJ0018.jpg (3.61 MiB) Zobrazeno 5034 x
 #192463  od lukaso2
 před 8 lety
CHlapi došel jsem k momentu že mám v PC RAWy z Xiaomi Yi ale teĎ jak je převest do DNG podle návodu se zaboha nemohu zorientovat :(
 #192838  od poplis
 před 8 lety
mavrick píše:Jen se ptám, abych někoupil něco a za týden vydají nový model. ;)
tesil bych se na nejaky upgrade model treba i s monochromatickym displejem :)
 #193302  od romanp112
 před 8 lety
Zdravím. Mám problém pri nastavení kamery. Pri pripojení app s kamerou viem zmeniť režim .... foto, video. Neviem však zmeniť akékoľvek nastavenie. Pri pokuse o zmenu mi app píše coudn´t updated settings. Neviete čo s tým?
Ďakujem.
 #193621  od 3dclub
 před 8 lety
romanp112 píše:Zdravím. Mám problém pri nastavení kamery. Pri pripojení app s kamerou viem zmeniť režim .... foto, video. Neviem však zmeniť akékoľvek nastavenie. Pri pokuse o zmenu mi app píše coudn´t updated settings. Neviete čo s tým?
Ďakujem.

Máš nejnovější verzi firmware v kameře ? Nebo bych zkusil odinstalovat a nainstalovat aplikaci :)
 #193845  od romanp112
 před 8 lety
Najnovšiu. Už som skúšal. Nepomohlo. Mal som orig. app. Odinštaloval som a dal app. z tohoto fóra. Zatiaľ funguje, sem tam padneale lepšie ako nemať možnosť nastavenia.
 #194717  od Luigi.AZ
 před 8 lety
Nemate nekdo zaruceny tip nastaveni na nocni foto ci video? Porad se v tom hrabu a nemuzu docilit fotek ani videa jako maji videa z youtube. Pokud to neni nejaky script tedy do ktereho se nejspis nepustim protoze se bojim bricknuti a nejsem si ani jist postupem. I to jeho samotne nastaveni mi prijde zdlouhave:-(

Odesláno z LG G3s pomocí Tapatalk
 #194732  od lukaso2
 před 8 lety
Já ji musel bricknout protože jinak jsem byl z kvality neštastný. teď apsoň můžu vypínat auto ISO, redukci šumu a jiné :) Videa na propagaci kamery jsou krásná, ale podle mně mimo realitu. Je to prostě tah jak nalákat. Hodně záleží na prostředí , světle, ostatně jako ve všem a hlavně na postprodukci ta pak udělá hodně. Kameru používám, ale nějak z kvality nadšený nejsem, je to taková mobil kvalita.
 #194999  od Luigi.AZ
 před 8 lety
Jak vypadaji ty fotky i video kdyz je vypnute auto iso? A v cem videa atd upravujes? Jestli to neni tajemstvi:-)

Odesláno z LG G3s pomocí Tapatalk
  • 1
  • 70
  • 71
  • 72
  • 73
  • 74
  • 90

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat