[Xiaoyi sportcam]
 #206272  od labakann
 před 8 lety
Ahoj,
nezkoušeli jste někdo toto příslušenství?
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Přídavný displej, větší baterie a rozšířené pouzdro. Nějaký názor na tohle?
 #206274  od DreamR
 před 8 lety
labakann píše:Ahoj,
nezkoušeli jste někdo toto příslušenství?
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Přídavný displej, větší baterie a rozšířené pouzdro. Nějaký názor na tohle?
Vypadá to zajímavě ale osobně mě odrazuje cena. Kamerka mě stála $60 a nechce se mi dávat $40 za větší baterku a LCD. Baterky mám 3 a displej nepotřebuju Obrázek
 #206293  od labakann
 před 8 lety
mě při kanyoningu prasklo na pouzdře sklíčko kryjící čočku, takže musí vyřešit nové pouzdro....tohle mi nepřijde jako špatná eventualita. ale možná koupím jen pouzdro za $10 a bude klid. Jen mě zajímalo jestli s tím nemá někdo zkušenost.
 #206399  od Bobek
 před 8 lety
MiDavid píše:
Bobek píše:Takové zpestření kamerky :-)
Nádhera ;)
Díky :-) jeto vcelku jednoduché.

V podstatě "plug & play"
 #206400  od MiDavid
 před 8 lety
Bobek píše:
MiDavid píše:
Bobek píše:Takové zpestření kamerky :-)
Nádhera ;)
Díky :-) jeto vcelku jednoduché.

V podstatě "plug & play"
Odkiaľ máš ten polep? :)

Sent from my Xiaomi Redmi Note 3 Pro
 #206401  od Bobek
 před 8 lety
Za 14 dní byl doma :-)

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
MiDavid se to líbí
 #206412  od MiDavid
 před 8 lety
Bobek píše:Za 14 dní byl doma :-)

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Ďakujem za tip ;) objednal som ten s kamuflážou

Sent from my Xiaomi Redmi Note 3 Pro
 #206440  od huld4
 před 8 lety
3dclub píše:Jo , to je dobrej nápad testnou pohotovostní režim :) Pak dej vedět kolik to sežere taky mně to zajímá :)

A nezapomen v aplikaci vypnout auto power off , jestli máš teda zaplý :D
Tak za 2h a 10min to sezralo 60% baterky. Coz bych rekl, ze je docela dost. Potom ten ovladac asi ztraci smysl, kdyz clovek musi tu kamerku porad vypinat a zapinat(tzn. stejne sundavat z helmy).
 #206535  od energy100
 před 8 lety
Zdravím,
máte nejaký typ kde teraz zohnať Xiaomi Yi za najlepšiu cenu (Čína) ?
Na
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
sú jednotné ceny cca 69€. Nedávno sa dala zohnať v akcii za 55€, to som žiaľ prepásol.
Objednával by som budúci pondelok.
Ak viete ešte o nejakom ďalšom e-shope s priaznivou cenou, napíšte.
Diky.
 #206546  od frtan
 před 8 lety
labakann píše:mě při kanyoningu prasklo na pouzdře sklíčko kryjící čočku, takže musí vyřešit nové pouzdro....tohle mi nepřijde jako špatná eventualita. ale možná koupím jen pouzdro za $10 a bude klid. Jen mě zajímalo jestli s tím nemá někdo zkušenost.
toto je celkom fajn:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #206614  od Bobek
 před 8 lety
MiDavid píše:Ďakujem za tip ;) objednal som ten s kamuflážou

Sent from my Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Luigi.AZ píše:Paradni tip [THUMBS UP SIGN] taky vyuziju diky

Odesláno z LG G3s pomocí Tapatalk

Není za co chlapci :-) Kamerku to celkem oživí a aplikace je opravdu velice jednoduchá. Jen je třeba vyříznout díru na závit.
 #207445  od Wakodaf
 před 8 lety
Zajimalo by me jestli xiaomi prijde s novou verzi kamery...samozrejme lepsi verzi kamery :) a jestli bude mit stejne rozmery, bych byl asi nastvanej kdyby nefitovala dostavajicich obalu atd...
Mohli by treba pouzit vetsi senzor mista tam je na nej dost :) odjimatelne/ostritelne nebo auto focus cocky.4k video, 2k s 60 fps.fhd 120 fps atd... urcite by si nekdo trrba litra priplatil :)
 #207701  od Bobek
 před 8 lety
Jedna z práce i s držákem na skla

Btw odkaz na nejnovejsi app by byl? Já zas nevim, kde hledat :-D
Přílohy
uploadfromtaptalk1455089832475.jpg
uploadfromtaptalk1455089832475.jpg (51.12 KiB) Zobrazeno 3954 x
 #208025  od Wlady35
 před 8 lety
Ahojte, tak dnes mi dorazila kamerka. Mozem niekoho poprosit o navod, pripadne link kde to rozpisane, ako kameru aktualizovat atd. Memam s tym zatial ziadne skusenosti, dakujem.
Zatial sa mi podarilo naistalovat na mobil aplikaciu a sparovat s kamerou.....
 #208072  od tata73
 před 8 lety
Zde vlákno s CZ aplikací a pár návody . Čeština na aktuální verzi je vždy na poslední stránce , snažím se vždy dopřeložit pokud vyjde nová verze .

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Wlady35 se to líbí
 #208075  od Wlady35
 před 8 lety
tata73 píše:Zde vlákno s CZ aplikací a pár návody . Čeština na aktuální verzi je vždy na poslední stránce , snažím se vždy dopřeložit pokud vyjde nová verze .

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Dikes za link. Precital som to cele, ale nepochopil som ako natiahnem tu cestinu do aplikacie :-(
 #208076  od Luigi.AZ
 před 8 lety
Par prispevku nad poslednim v tom vlakne mas odkaz na stahnuti ceske app. Anglickou vymaz a nahod tubz fora

Odesláno z mého LG-D722 pomocí Tapatalk
Wlady35 se to líbí
 #208200  od Wlady35
 před 8 lety
Luigi.AZ píše:Par prispevku nad poslednim v tom vlakne mas odkaz na stahnuti ceske app. Anglickou vymaz a nahod tubz fora

Odesláno z mého LG-D722 pomocí Tapatalk
Luigi dik za pomoc, CZ apka naistalovana aj firmware v kamere aktualizovany. Bola tam verzia 1.0.12, takze asi nie moc stara. Este sa chcem spytat, aby som kameru uplne vybil, nechal som ju 25min. natacat video. Bola dost tepla, je to normalne?
 #208246  od Luigi.AZ
 před 8 lety
Wlady35 nemas zac ;-) tepla bude vzdy kdyz nataci. Procesor musi datovy tok zpracovat a nema chlazeni jak pc ;-)

Odesláno z mého LG-D722 pomocí Tapatalk
Wlady35 se to líbí
 #208617  od Wakodaf
 před 8 lety
a jak to teprve hřeje když je tam 35mbps wf s 60 fps... na zahřátí rukou v zimě geniální :)
DreamR se to líbí
 #208630  od 3dclub
 před 8 lety
Wakodaf píše:a jak to teprve hřeje když je tam 35mbps wf s 60 fps... na zahřátí rukou v zimě geniální :)

a ještě když je v pouzdře , chudinka :D :D
  • 1
  • 77
  • 78
  • 79
  • 80
  • 81
  • 90

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat