Ste spokojní s touto verziou MIUI?

ANO
59
39%
NIE
91
61%
 #183786  od Vachyx
 před 8 lety
Ahoj, chtěl bych se zeptat, když se chci vrátit na stable verzi V6, stačí přes soubor zip a pak udělat FR? Nebo je postup jiný. Prošel jsem to tu a nic. Dík
 #183789  od Sonic1SVK
 před 8 lety
Kedze si na V7 FR je nutny.No lepsie je to takto Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť a potom flashnes Stable V6 nasu s prekladom.
Toto je Fast Boot romka. Takze maze aj to co nemaze updater script. To su nastavenia senzorov a podobne veci
Naposledy upravil(a) Sonic1SVK dne 06 Říj 2015, 22:35, celkem upraveno 1 x.
 #183798  od skorky
 před 8 lety
Vachyx píše:Ahoj, chtěl bych se zeptat, když se chci vrátit na stable verzi V6, stačí přes soubor zip a pak udělat FR? Nebo je postup jiný. Prošel jsem to tu a nic. Dík
Tady to máš černé na šedém Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť. Popř. jak radí Sonic :)
 #183800  od Vachyx
 před 8 lety
Děkuji, ale ten postup je na mě poněkud složitější. Jestli to nelze provést cestou aplikace Aktualizace s následným FR, tak se do toho raději pouštět nebudu
 #183801  od Sonic1SVK
 před 8 lety
Ist to ide. Lenze moze ti blbnut senzor priblizenia. Takze ho musis servisnym kodom nakalibrovat. Skus jednoduchsi postup v pripade problemov ten co som ti linkol ja.
 #183810  od Vachyx
 před 8 lety
Sonic1SVK píše:Ist to ide. Lenze moze ti blbnut senzor priblizenia. Takze ho musis servisnym kodom nakalibrovat. Skus jednoduchsi postup v pripade problemov ten co som ti linkol ja.
Dobře, ještě jednou díky
 #183827  od sodekcz
 před 8 lety
Sonic1SVK píše:Kedze si na V7 FR je nutny.No lepsie je to takto Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť a potom flashnes Stable V6 nasu s prekladom.
Toto je Fast Boot romka. Takze maze aj to co nemaze updater script. To su nastavenia senzorov a podobne veci
Zamená to, že updater a FR nemaže nastavení senzorů?
 #183828  od Duddits
 před 8 lety
Sonic1SVK píše:V dalsej verzii zrejme pribudne dalsia funkcia. Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť mozte si online uvarit vlastnu ROM vratane prekladov ;)
Tak to je dobrá zpráva, pár věcí stejně nepoužívám. Kdysi jsem si takhle "vařil" romky na HTC Diamond 2 :)
 #183872  od roman.vana
 před 8 lety
Mám dotaz, nevím jestli to dělá jenom mě (skrz to že mi ten mobil už parkrát spadnul) nebo i ostatním. Ale při používaní Endomonda, mi od jisté doby nejde GPS, když vypnu displej přestane GPS fungovat. Jak zapnu displej zapne se i GPS. Dříve to nedělalo. mám Xiaomi 2 2GB.
Díky za info.
Roman
 #183874  od štír
 před 8 lety
Text zprávy...mám MI3 a endomondo mi funguje v pohodě
 #183875  od Sonic1SVK
 před 8 lety
@sodekcz
Kedze mam zariadenie iba s MTK tak to nemozem 100% tvrdit ale podla mna nie. Lebo updater script pre MTK nemaze NVRAM. Niekedy som studoval vase updater scripty a su uplne rovnake (az na mountovanie particii)
 #183901  od stormwar
 před 8 lety
Pomůže mi někdo? Vždy jsem to měl tak, že když jsem spustil fotoaparát tak vlevo dole jsou vyfocené fotky a žádné tam nemám. Přitom když otevřu galerii tak tam v záložce fotografie všechny fotky mám, ale v lokálních mám pouze jednu kterou jsem vyfotil před chvílí. Jak to mám udělat aby se mi tam zobrazoval všechny ty fotky? Děkuji!
 #183918  od Ted
 před 8 lety
stormwar píše:Pomůže mi někdo? Vždy jsem to měl tak, že když jsem spustil fotoaparát tak vlevo dole jsou vyfocené fotky a žádné tam nemám. Přitom když otevřu galerii tak tam v záložce fotografie všechny fotky mám, ale v lokálních mám pouze jednu kterou jsem vyfotil před chvílí. Jak to mám udělat aby se mi tam zobrazoval všechny ty fotky? Děkuji!
Zkus vymazat data aplikace nebo znova nahrát ROM, nebo počkat do pátku na novou

Odesláno z mého HM NOTE 1LTE pomocí Tapatalk
 #183921  od marek.nagy123456
 před 8 lety
stormwar píše:Pomůže mi někdo? Vždy jsem to měl tak, že když jsem spustil fotoaparát tak vlevo dole jsou vyfocené fotky a žádné tam nemám. Přitom když otevřu galerii tak tam v záložce fotografie všechny fotky mám, ale v lokálních mám pouze jednu kterou jsem vyfotil před chvílí. Jak to mám udělat aby se mi tam zobrazoval všechny ty fotky? Děkuji!
Nemôže to byť tým že máš nejaké heslo na mobile, aby si sa mohol do mobilu dostať len ty?
Skús dať preč heslo a skús znova.

Odoslané z MI 4W pomocou Tapatalku
 #183930  od b-007
 před 8 lety
roman.vana píše:Mám dotaz, nevím jestli to dělá jenom mě (skrz to že mi ten mobil už parkrát spadnul) nebo i ostatním. Ale při používaní Endomonda, mi od jisté doby nejde GPS, když vypnu displej přestane GPS fungovat. Jak zapnu displej zapne se i GPS. Dříve to nedělalo. mám Xiaomi 2 2GB.
Díky za info.
Roman
Ahoj, je to nějaká vlastnost uz predchazejici verze ;-).
Dlouze podrz ikonu GPS, vlezes do nastavení. Tam mas povolit GPS na pozadí a hlavně přístup k poloze na pozadí. Tam si povolení svoji apku. Co je bohužel smutné je, ze aspoň u me po restartu dojde k přepsání tohoto seznamu, takže musím povolovat znova...
vomacka se to líbí
 #183932  od Metrix
 před 8 lety
nasiel som na fore, co bude nove pre mi note pro

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #183995  od Midrafon
 před 8 lety
Nelze v této verzi měnit tapetu jak na ploše, tak i zamykací obrazovky. A to jak při výběru z předinstalovaných, tak i z galerie.
 #183998  od fosiczka
 před 8 lety
Midrafon píše:Nelze v této verzi měnit tapetu jak na ploše, tak i zamykací obrazovky. A to jak při výběru z předinstalovaných, tak i z galerie.
Nemáš jiný launcher?

Odesláno z mého Mi 4i pomocí Tapatalk
 #184019  od lerak
 před 8 lety
od Midrafon » 08 říj 2015, 17:42

Nelze v této verzi měnit tapetu jak na ploše, tak i zamykací obrazovky. A to jak při výběru z předinstalovaných, tak i z galerie.
Pokud ti to nejde normálně takto skus jinak.
Pust aplikaci "Témata" a rychle klikni na druhou ikonu od prava (zelená ikona s bílím trojúhelníkem) pokud jsi pomalý tak zde je stránka s popisem jak na to a je to šestý příspěvek od spodku.

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #184020  od Bravo37
 před 8 lety
Koukám že je připravený odkaz na aktualizaci ale na miui en žádný changelog na zítra nevidím..budeme mít spešl aktualizaci?? ;)
 #184026  od Sonic1SVK
 před 8 lety
Zatiaľ to majú iba beta testeri a special members
Changelog ma az jednu polozku zatial ;D
 #184046  od koldas
 před 8 lety
bubkas píše:
resisst píše:Jeste jsem to nepouzival, zkusil jsem to a taky u me wifi direct nejde rozkliknout.

MI 3W # Tapatalk
Díky, snad to příští aktualizace opraví. :)

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
U mne jde rozkliknout. Verze 5.9.18

Odesláno z mého Redmi Note 2 pomocí Tapatalk
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat