[MTK=hennessy, PRO=kenzo]
 #232246  od Nyny
 před 7 lety
Belco píše:
Nyny píše:Aha, takže se chystá oficiální ROM, která bude mít češtinu a když jí tam člověk nahraje, tak nemusí řešit tady ty postupy, ale prostě mu budou chodit aktualizace oficiálně? A kdy má být ta ROM hotová? Já, jestli se do toho unlock atd. mám vůbec pouštět.
Oficialna global ROM uz má cestinu.
A kde jí stáhnu a hlavně, jak jí dostanu do telefonu?
 #232311  od Belco
 před 7 lety
Nyny píše:
A kde jí stáhnu a hlavně, jak jí dostanu do telefonu?
Teraz tam mas aku ROM? Ja som mal po kupe nejaku vendor ROM MIUI 7.1.99.99, ta mala dokonca aj slovencinu, ale nebola origo. Podla tohoto navodu, som tam nahral originalnu rom. Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #232317  od Nyny
 před 7 lety
Já mám ROM tady odsud CZ/SK, ale ta se nedá aktualizovat a s těmi návody tady jsem úspěch neměl.
Takže bych chtěl oficiální, jediné co chci je, aby to umělo česky, šlo to normálně aktualizovat a nevyzadovalo to root a podobný kraviny.

Mimochodem, poté, co se mi nepodařila instalace TWRM, tak jsem do telefonu nahrál zpět CZ ROM, ale telefon se celkem dost seká, kde by mohl být problém?
 #234860  od SSakul
 před 7 lety
Asi jsem zmrvil unlock .. Prihlasil jsem se na miui.com na ucet na svuj redmi note 2 , zadal tel. cislo na redmi note 3pro , ktere chci odemknout a ted cekam na verify .. Pokud to schvali .. bude stacit jen prihlasit na mobilu ucet z redmi note 2 pri unlocku v toolu ?
 #234911  od Majko3004
 před 7 lety
SSakul píše:Asi jsem zmrvil unlock .. Prihlasil jsem se na miui.com na ucet na svuj redmi note 2 , zadal tel. cislo na redmi note 3pro , ktere chci odemknout a ted cekam na verify .. Pokud to schvali .. bude stacit jen prihlasit na mobilu ucet z redmi note 2 pri unlocku v toolu ?

Ja mám jeden mi účet tiež na dva telefóny a išlo to v pohode odomknúť bootloader. SIM kartu som ani nemal v telefóne.Ale predtým som tam nahral China DEV ROM ,bola tam iná Global ROM ,kúpené v XFS 14.6, 17.6 doručené a podaná žiadosť o unlock ,20.6 prišla SMS a urobil som unlock bootloaderu hneď .

Všetko záleží od toho aká verzia ROM je v telefóne .
 #234963  od SSakul
 před 7 lety
Tak uz frcim na ceske rom ..ale co me zaujalo, ze z jednoho uctu muzu odemknout telefon co 30dni .. to jako ze uz nemusím zadat o povolení a ve svojem uctu muzu kazdych 30dni odemknout jeden tel ? Jinak co shrnu svoje poznatky tak jsem prvni musel upgrade na posledni cn stable ptz z te stare nesla dev a pak uz dev cn rom pres zip .Pak jsem ucet hodil i na tel, zajel na i.mi.com a dal find device (pry to pomuze) no a pak uz sel unlock uplne v pohode.
 #235153  od mastodont
 před 7 lety
.tak už neviem ľudia ako na to... Mám nový Redmi Note 3 PRO... ROM v ňom je -> stable ..7.2.13.00(LHOCNCL) ...

požiadal som o UNLOCK - prišla SMS po cca po 4 dňoch - v UNLOCK app aj v mobile mám rovnaké prihlásenie účtu - permision mám, ale po Unlock - 50 percent a konec....

takže som skúšal narvať latest developer ROM cez updater - bez úspechu - couldn´t verify package (alebo podobne)

takže som skúsil miFlash - unspecified error 0x80004005: FAILED (remote: device is locked. Cannot flash images ))

Tak skúste prosím niekto poradiť ako sa pohnúť ďalej ?

+ v developer options som nastavil možnosť ENABLE OEM unlock
 #235159  od mastodont
 před 7 lety
jenicekk píše:Dev Rom nahrej v edl neboli v download režimu.

Odesláno z Mi5 black 64GB
Dík, to pomohlo... prešeiel som na latest dev ROM pre Redmi Note 3 pro... MIUI8 8.6.6.23 BETA - unlock stale nefunguje (50percent) ani cez updater.... ide mi o to tam dostať CZ/SK MIUI8 z tohoto fora&

-- OPRAVA : po cca pol hodine, a teste najdenia polohy, zrazu unlock fungoval na 100pro
 #235166  od SSakul
 před 7 lety
jj podle me by to bylo fajn kdyby si jinak skvely navod,za ktery mu dekuju a ktery je na strane 1 bzukendap upravil .. Me prave taky nesel unlock dokud jsem nedal urceni polohy na i.mi.com a pak ta instalace TWRP je o dost slozitejsi a navic se mi jeste bugnula.
Pritom snazsi a bezpecnejsi zpusob instalace twrp je :

twrp stahnout tady Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
toolkit tady Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
-usb debugging + oem unlock v telefonu
- twrp kenza hodit do slozky toolkitu
-prejmenovat image na twrp
-hodit tel do fastboot (vol down + power) a pripojit k pc
-pustit soubor instalace twrp windows
Naposledy upravil(a) SSakul dne 26 Čer 2016, 21:36, celkem upraveno 1 x.
 #235223  od mastodont
 před 7 lety
SSakul píše:jj podle me by to bylo fajn kdyby si jinak skvely navod,za ktery mu dekuju a ktery je na strane 1 bzukendap upravil .. Me prave taky nesel unlock dokud jsem nedal urceni polohy na i.mi.com a pak ta instalace TWRP je o dost slozitejsi a navic se mi jeste bugnula.
Pritom snazsi a bezpecnejsi zpusob instalace twrp je :

twrp stahnout tady Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
toolkit tady Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
-usb debugging + oem unlock v telefonu
- twrp kenza hodit do slozky toolkitu
-prejmenovat image na twrp
-hodit tel do fastboot (vol down + power) a pripojit k pc
-pustit soubor instalace twrp windows
--- presne takto mi to fungovalo, ale najpr som musel cez edb miflashom nahrať MIUI8 BETA developer, a aj tak unlock fungoval až po cca hodine používania a po urceni polohy na i.mi.com... hlavne kontrola v spravcovi zarizeni - fungovalo až keď phone nebol braný ako "unknown device" - inštaloval som niekoľkokrát drivery + MiPC suite - skúste tiež
 #235284  od svehla
 před 7 lety
zdar hoši,potřebuju radu jak ten bootloader odemknout,nainstaloval sem developer cinskou rom,ale nevim jak v tom telefonu nastavit to oem a prihlasit se k ůčtu kdyz je to vsechno v čínštině,z toho co sem pochopil tak musim být přihlášený v pc a v mobilu ?nebo jak to je,vzdycky se mi to zasekne na 50% ze to nemuzou ověřit,mohl by mi tady někdo dát přesnej návod co a jak udělat,z toho co jsem tady našel sem vyzkoušel mraky věcí a stojim furt na místě s tim unlockem.Díky sved
 #235405  od SSakul
 před 7 lety
Ahoj nevim jestli te dobre chapu, ale cinska dev se da prepnout v mobilu hned po instalaci do anglictiny , tak pak najedes nainfo o telu a 7x kliknes na miui a odemkne se ti nastaveni pro vyvojare normalne v nastaveni a dalsi nastaveni uplne dole, tam najdes usb debugging a oem unlock, ale na bootloader by to nemelo mit vliv (to potrebujes az na twrp).. zkousel si zapnout v telefonu find my device (nastavení/xiaomi ucet/mi cloud a uplne dole je find my device)? Az to zapnes prihlas se na i.mi.com na ten stejny ucet jak v telefonu a dej find my device . Jinak musis mit telefon prihlaseny v tom samem uctu, jako si dostal povolení na unlock
 #235422  od svehla
 před 7 lety
Ahoj,díky za reakci,ja tu room nainstaluju přes ten MIflash a kdyz to najede tak je vsechno v cinstine a automaticky my vybrat jazyk nedá abych nastavil tu anglictinu,vubec nevim kam mám hrábnout abych jí nastavil,s tim zbytkem uz bych se popral.Sved
 #235424  od SSakul
 před 7 lety
No dej settings ikonu. Pak skoro dole vyber ty sede tri tecky (15. Radek) na dalsi nastaveni a pak treti od shora je vyber jazyka a hned prvni radek jsou jazyky
 #235425  od svehla
 před 7 lety
Ted to tam instaluju znova,tak se na to podívám ,je to tam na mě naký zmatený,samej cinskej brouk,tak snad to nastavim kazdopadně velkej dík.
 #235426  od SSakul
 před 7 lety
No zkus to udelat jak jsem psal podle radku..nejak se proklikej az na obrazovku telefonu a pak jed podle tech radku .. ja prechazel na dev cn z china stable ze zipu a tam se me to zeptalo na jazyk hned po instalaci
 #235434  od svehla
 před 7 lety
jj našel,tak sem to odpojil po neuspechu a ted mi to tam zas nechce pustit your phone has not enabled find device,už mi z toho trefí šlak asi
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 15

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat