[MTK=hennessy, PRO=kenzo]
 #245834  od ingbrzy
 před 7 lety
Alebo len cez Updater - menu - select installation package vyberies beta v8..

~Tapatalk Mi5~
 #245991  od jakubsp
 před 7 lety
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
http://fonyzciny.sk/android-6-0-marshmallow-xiaomi-redmi-note-3-pro/
Že by nakonec Xiaomi na nás nezapomnělo? Tipuji, že Androidu 7.0 se nedočkáme :-
 #245992  od Ted
 před 7 lety
Už minimálně měsíc se testuje, co psal ingbrzy

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 #245993  od jakubsp
 před 7 lety
Myslím že dokonce od června, ale strašně dlouho jim to trvá. Měli by posílit tým developerů.
 #245996  od Ted
 před 7 lety
Asi to má ještě mouchy, hlavně ať je to odladěný.

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 #253058  od randompct
 před 7 lety
Ahojte ..., po par mesiacoch sa opat vraciam neodolal som Kenzu za 145€ v EU sklade ( snad to bude lepsie ako redmi note2 ... ,ktore bolo uplne nepodarene ) ...
Takze mam par otazok na jeho majitelov ktory ho aktivne pouzivaju ( a zatial som odpoved nenasiel ):
1. Oplati sa ist rovno do Androidu 6 a aktualnej rom, alebo zostat na 5.1.1 a zatial cakat?
2. Ake su zname chyby ( funguje napr. L2TP VPN overovana certifikatom )
3. Pouzivate nejake alternativne ROM
4. Kvalita fotaku..., ako som zistil dost kolisa ( niektory dokonca hodnotia ze v novsich ROM je horsia ) aku mate skusenost
 #254535  od heronotheus
 před 7 lety
Zdravím, jde nějak nastavit barvu led oznámení u konkrétní aplikace? Příklad Hangouts zelené a Facebook modre? Díky.
 #254537  od mirotaso
 před 7 lety
randompct píše:Ahojte ..., po par mesiacoch sa opat vraciam neodolal som Kenzu za 145€ v EU sklade ( snad to bude lepsie ako redmi note2 ... ,ktore bolo uplne nepodarene ) ...
Takze mam par otazok na jeho majitelov ktory ho aktivne pouzivaju ( a zatial som odpoved nenasiel ):
1. Oplati sa ist rovno do Androidu 6 a aktualnej rom, alebo zostat na 5.1.1 a zatial cakat?
2. Ake su zname chyby ( funguje napr. L2TP VPN overovana certifikatom )
3. Pouzivate nejake alternativne ROM
4. Kvalita fotaku..., ako som zistil dost kolisa ( niektory dokonca hodnotia ze v novsich ROM je horsia ) aku mate skusenost
neviem odpoved na ziadnu otazku, naopak ja mam tiez jednu na teba, kde si to tak kupil :) daj link na ten eu sklad :)
 #254547  od macplash
 před 7 lety
heronotheus píše:Zdravím, jde nějak nastavit barvu led oznámení u konkrétní aplikace? Příklad Hangouts zelené a Facebook modre? Díky.
oficiálne môžeš farbu nastaviť len pre notifikácie, správy a neprijaté hovory
 #254548  od macplash
 před 7 lety
mirotaso píše:neviem odpoved na ziadnu otazku, naopak ja mam tiez jednu na teba, kde si to tak kupil :) daj link na ten eu sklad :)
podľa mňa myslí napr. Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
tam máš pri konkrétnych modeloch vľavo hore aj logo EU a pri dostupnosti Support Shipping From EU Warehouse, ale určite si za to priplatíš pri dokončení objednávky... nebude to taká istá cena ako Registered Airmail from China
mirotaso se to líbí
 #254555  od randompct
 před 7 lety
mirotaso : kupoval som na tiny ... 145,26€ aj s dopravou ...
Zas v cinskych skladoch uz je cena aj pod 130€ ... len zas cakat na dopravu.
mirotaso se to líbí
 #255059  od bonanga
 před 7 lety
JosephPorta píše:Tak mikrofon prestal fungovat uplne. Jeste jsem zkousel zaznamnik. Tam chvilku nahraval, pak v tom luplo a ticho :-(
Edit: tak po nabiti pres 75% mikrak funguje, zatim :o
Zdravím. Muž si koupil redmi note 3 16GB a taky mu blbne mikrofon. Někdy ho slyším úplně v pohodě a pak ho neslyším skoro vůbec. Jak se ti to povedlo vyřešit? Posílal jsi na reklamaci? Uvažujeme o ní. Díky. P.
 #255060  od bonanga
 před 7 lety
bonanga píše:
JosephPorta píše:Tak mikrofon prestal fungovat uplne. Jeste jsem zkousel zaznamnik. Tam chvilku nahraval, pak v tom luplo a ticho :-(
Edit: tak po nabiti pres 75% mikrak funguje, zatim :o
Zdravím. Muž si koupil redmi note 3 16GB a taky mu blbne mikrofon. Někdy ho slyším úplně v pohodě a pak ho neslyším skoro vůbec. Jak se ti to povedlo vyřešit? Posílal jsi na reklamaci? Uvažujeme o ní. Díky. P.
Tak oprava má 32Gb
 #255223  od SSakul
 před 7 lety
Me blbul na rn2 na jedne romce mic a pak jsem zjistil, ze nebyl telefon vic jak 14dni restartovany, a taky byly nektere hovory ok, nektere hruza, stacilo jen restart
Naposledy upravil(a) SSakul dne 07 Říj 2016, 20:40, celkem upraveno 1 x.
 #255232  od SSakul
 před 7 lety
hledne te baterky , bud tam je bordel ktery dela battery drain , nebo asi musi cinani delat ruzne telefony .. ptz Rn3pro na global stable ma paradni vydrz . Tel od pritelkyne na dual sim da i 14h sot . Global jsem ji flashoval z cinske pres mi flash a flash all Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiťPre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #265709  od heronotheus
 před 7 lety
Zdravím, jde nějakým způsobem nastavit, že když zapnu GPS tak se mi automaticky spustí určitě aplikace?
 #265812  od Bobinek15
 před 7 lety
Ahojte
neví někdo podle čeho se dá zjistit jestli mám telefon,, redmi note 3 pro,, nebo,, redmi note 3 se,, a jestli je možné nainstalovat třeba romku z,, redmi note 3 pro,, na,, redmi note 3 se,, třeba omylem a co by se asi stalo?????

Odesláno z mého Lenovo A7600-F pomocí Tapatalk
 #265813  od mirotaso
 před 7 lety
napr. za verziou romky stable su pismena, tak si porovnaj, googluj alebo daj sem screen... aaaa nemas napr. krabicu?? tam to je tiez napisane.... a somozrejme aj apk na zistenie hw... nainstalovat kenzo RN3 pro na RN3 SE sa da, nepojde ti simkarta... opacny pripad sme tu asi este namali :) ...inac kenzo by malo mat vysku 150mm a kate 152mm, aspon podla papierov co som videl, nemam to odmerane...
 #265845  od Bobinek15
 před 7 lety
Na krabičce je toto... a zkusím ještě změřit.Obrázek

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 #265846  od mirotaso
 před 7 lety
je to kenzo...
Přílohy
verzie.jpg
verzie.jpg (75.71 KiB) Zobrazeno 4090 x
 #265847  od Bobinek15
 před 7 lety
To první redmi note 3 pro jo?

Odesláno z mého Lenovo A7600-F pomocí Tapatalk
 #265848  od Bobinek15
 před 7 lety
Takže mně Číňan ojebal....

Odesláno z mého Lenovo A7600-F pomocí Tapatalk
 #265854  od mirotaso
 před 7 lety
no mozno si zle objednal :) hod tu este ten screen info o tel...
 #265923  od mota179
 před 7 lety
nefunguje mi mikrofon pri telefonovani. Neviete aký mozem mat problem.
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
http://en.miui.com/thread-208294-1-1.html
Tu je nieco o tom pisane, len neviem ako to vyriešit.
  • 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat