[B20=kate]
 #245864  od J1rka
 před 7 lety
ingbrzy píše:
FNS píše:Tak to vypadá, že konečně Xiaomi začalo vyrábět více mobilů s Bandem 20 u LTE

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
blbost..
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Takže by bylo fajn uvést věci na pravou míru - post od FNS nebyla blbost jak psal ingbrzy - Redmi 3s 16gb a 32gb a Redmi Note 3 Pro 165gb a 32gb existují s B20 a globální ROMkou.
 #245936  od dnik
 před 7 lety
Přímo na stránkách Xiaomi Hong Kong mají Redmi 3S 3GB/32GB s B20.
Zkusil jsem jim napsat, zda je nějaká možnost, aby ji zaslali i do ČR. Toto je odpověď:

We apologize for the inconvenience that now we do not launch our products in Czech republic, and we can not ship to Czech republic.
Hope that in the near future, our products will enter the market of Czech republic and more and more customers enjoy our products.
 #245941  od fitom
 před 7 lety
FNS píše:Zajímalo by mne, vzhledem k rozšíření počtu zařízení, co se změnilo od vydání tohoto rozhovoru:

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Dik za link, aspoň niečo zaujímavé som sa dozvedel v tomto vlakne :)

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
 #245958  od johank
 před 7 lety
24.mara píše:
Seraphim píše:Však tuhle mají i Redmi 3S s band 20
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Už někdo zkoušel koupit některý z Aliexpressu? Nějaké poznatky?
Zvažuji, zda vyčkat až to bude mít xiaomimobile a nebo to brát z Aliexpress a kašlat na 2 letou záruku.
Mám objednaný Redmi Note 3 Special Edition (3GB/32GB), ale budou je posílat až 25.8.
Ahoj,
až zásilka dorazí, napiš prosím informaci jak vše dopadlo. Já kupoval Redmi NOTE 2 Prime z Top one. Při dopravou DHL jsem neplatil clo. Zajímalo by mě jak vše proběhlo ve tvém případě. Uvažuji o koupi Redmi Note 3 Special Edition (3GB/32GB).
Díky za info
JK
 #245962  od 24.mara
 před 7 lety
johank píše:
24.mara píše:
Seraphim píše:Však tuhle mají i Redmi 3S s band 20
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Už někdo zkoušel koupit některý z Aliexpressu? Nějaké poznatky?
Zvažuji, zda vyčkat až to bude mít xiaomimobile a nebo to brát z Aliexpress a kašlat na 2 letou záruku.
Mám objednaný Redmi Note 3 Special Edition (3GB/32GB), ale budou je posílat až 25.8.
Ahoj,
až zásilka dorazí, napiš prosím informaci jak vše dopadlo. Já kupoval Redmi NOTE 2 Prime z Top one. Při dopravou DHL jsem neplatil clo. Zajímalo by mě jak vše proběhlo ve tvém případě. Uvažuji o koupi Redmi Note 3 Special Edition (3GB/32GB).
Díky za info
JK
Dám vědět až dorazí, dnes by jej měli posílat. Co jsi si nechal napsat za hodnotu na ten balík? DHL po tobě nechtěli dokumentaci k balíčku?
 #245972  od Thomas_CPU
 před 7 lety
johank píše:...........

Ahoj,
až zásilka dorazí, napiš prosím informaci jak vše dopadlo. Já kupoval Redmi NOTE 2 Prime z Top one. Při dopravou DHL jsem neplatil clo. Zajímalo by mě jak vše proběhlo ve tvém případě. Uvažuji o koupi Redmi Note 3 Special Edition (3GB/32GB).
Díky za info
JK
Ahoj já jsem objednával už 25.7. a zatím to stihly dopravit do Prahy a teď to leží na celnici :( to zas bude papírování a prachů :(
 #246027  od pepis
 před 7 lety
dnik píše:Přímo na stránkách Xiaomi Hong Kong mají Redmi 3S 3GB/32GB s B20.
Zkusil jsem jim napsat, zda je nějaká možnost, aby ji zaslali i do ČR. Toto je odpověď:

We apologize for the inconvenience that now we do not launch our products in Czech republic, and we can not ship to Czech republic.
Hope that in the near future, our products will enter the market of Czech republic and more and more customers enjoy our products.

Můžeš dát odkaz na hong kongské stránky xiaomi, kde píšou, že mají ať už redmi 3s nebo redmi note 3 s podporou B20? Já se na ně díval a nikde to tam nepíšou (třeba jsem špatně hledal).
 #246037  od p.zdenek
 před 7 lety
vit100 píše:top one totiz neposílá klasicky DHL ale do anglie prekupníkovi co vyřeší doklady a pošle už po EU. Bohužel SE zatím nemá
Přesně, sledujiprodejce top one průběžně a zatím nic. Přemýšlím že jim napíši dotaz, zda neuvažují o prodeji tohoto modelu. pouze otázka, zda jim již někdo nepsal?
 #246050  od patashon
 před 7 lety
Thomas_CPU píše:
johank píše:...........

Ahoj,
až zásilka dorazí, napiš prosím informaci jak vše dopadlo. Já kupoval Redmi NOTE 2 Prime z Top one. Při dopravou DHL jsem neplatil clo. Zajímalo by mě jak vše proběhlo ve tvém případě. Uvažuji o koupi Redmi Note 3 Special Edition (3GB/32GB).
Díky za info
JK
Ahoj já jsem objednával už 25.7. a zatím to stihly dopravit do Prahy a teď to leží na celnici :( to zas bude papírování a prachů :(
Ahoj, ja objednaval včera verzi 3GB/32GB také na Aliexpressu. Jsem zvědav za jak dlouho dorazí a hlavně na kolik nakonec vyjde. [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #246518  od Missy
 před 7 lety
téma se sice týká RN3 s B20, ale .. na geekbuyingu jsem vzal 3S s B20, tak jsem zvědavý... Akorát jsem si hloupě připlatil za DHL a pak zjistil, kolik si berou za celní řízení. >:(
 #246523  od dnik
 před 7 lety
Missy píše:téma se sice týká RN3 s B20, ale .. na geekbuyingu jsem vzal 3S s B20, tak jsem zvědavý... Akorát jsem si hloupě připlatil za DHL a pak zjistil, kolik si berou za celní řízení. >:(
Dej sem prosím odkaz který jsi koupil .. a pak dej vědět, co a jak dorazí. Taky nad ním uvažuju..
 #246563  od hroscanik
 před 7 lety
dnik píše:
Missy píše:téma se sice týká RN3 s B20, ale .. na geekbuyingu jsem vzal 3S s B20, tak jsem zvědavý... Akorát jsem si hloupě připlatil za DHL a pak zjistil, kolik si berou za celní řízení. >:(
Dej sem prosím odkaz který jsi koupil .. a pak dej vědět, co a jak dorazí. Taky nad ním uvažuju..
Také jsem ho objednal a to verzi 3/32. Tak jsem rád že v tom nejsem sám [GRINNING FACE WITH SMILING EYES] . Buď to klapne nebo ne. Jen mám obavy s tím co tam bude za ROM.
 #246571  od Missy
 před 7 lety
dnik píše:
Missy píše:téma se sice týká RN3 s B20, ale .. na geekbuyingu jsem vzal 3S s B20, tak jsem zvědavý... Akorát jsem si hloupě připlatil za DHL a pak zjistil, kolik si berou za celní řízení. >:(
Dej sem prosím odkaz který jsi koupil .. a pak dej vědět, co a jak dorazí. Taky nad ním uvažuju..
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť <- tento, někde jsem si ještě našel kód na cca 6 usd slevu (za ní jsem vzal to DHLko, který je tam levný, ale mít načteno jak to teď chodí s dhl, tak volím dopravu zdarma a počkám si). Uvidíme co tam bude no :-)
spajda77 se to líbí
 #246645  od MartinMGS
 před 7 lety
Missy píše:téma se sice týká RN3 s B20, ale .. na geekbuyingu jsem vzal 3S s B20, tak jsem zvědavý... Akorát jsem si hloupě připlatil za DHL a pak zjistil, kolik si berou za celní řízení. >:(
Máš s tím eshopem nějaké zkušenosti ? Na kolik to celkově vůbec vyjde s free shipping ? Líbí se mi těch 186 USD za Note 3 Pro, také s B20 LTE.
 #246660  od Missy
 před 7 lety
Dělal jsem tam za poslední 3 roky 4 objednávky a vždycky v pohodě. Dneska jsem je odchytil na live chatu a domluvil se na změně poštovného z DHL na free + jak mají zásilku deklarovat :-) Příplatek za DHL mi vrátí na paypal. Takže zatím dobrý. *klep* *klep*
 #246741  od Missy
 před 7 lety
MartinMGS píše:A na kolik tipuješ že to celkem vyjde se vším(clo atd) když už jsi tam nakupoval vícekrát ?
Tak zatím jsem neplatil navíc nikdy nic, ale ze 4 objednávek nejde dělat obecný závěr. Pokud to půjde českou poštou, tak navíc budu platit od 0,- po cca 200 za zastupování + DPH z platby. Ale o tom tady už diskuse je, stačí pročíst (Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť)
 #246774  od johank
 před 7 lety
Missy píše:
MartinMGS píše:A na kolik tipuješ že to celkem vyjde se vším(clo atd) když už jsi tam nakupoval vícekrát ?
Tak zatím jsem neplatil navíc nikdy nic, ale ze 4 objednávek nejde dělat obecný závěr. Pokud to půjde českou poštou, tak navíc budu platit od 0,- po cca 200 za zastupování + DPH z platby. Ale o tom tady už diskuse je, stačí pročíst (Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť)
Na clo a DPH jsou sazby
Do 22 USD se nic neplatí
22 - 170 USD se platí 21% DPH
nad 170USD 21% DPH + 15% clo + poplatek za celní řízení.

U prodejce Top One jsem si sice zaplatil 10 USD za DHL, ale díky tomu, že vše proběhlo prostřednictvím překládky v GB, tak jsem neplatil další poplatky.
 #246844  od Pepes
 před 7 lety
p.zdenek píše:
vit100 píše:top one totiz neposílá klasicky DHL ale do anglie prekupníkovi co vyřeší doklady a pošle už po EU. Bohužel SE zatím nemá
Přesně, sledujiprodejce top one průběžně a zatím nic. Přemýšlím že jim napíši dotaz, zda neuvažují o prodeji tohoto modelu. pouze otázka, zda jim již někdo nepsal?
Zatím stále nic, koukám furt:-)
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 38

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat