[MTK=hennessy, PRO=kenzo]
 #253370  od Krepi
 před 7 lety
Po zklamání co přišlo z Mi5s se přikláním k tomuto telefonu. Chci se zeptat, jak jsete spokojeni. Zajímá mě spolehlivost, zda se nezasekává, nerestartuje, GPS signál se neztrácí apod. Chci jej koupit na CZC:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Myslíte, že je to dobrá volba?
 #253380  od Krepi
 před 7 lety
To není ale jisté, já chci jít do zlaté verze a tu maj jen čínskou, bohužel. Spíše bych uvítal odkaz na prodejce, od koho už někdo telefon doma má a je vše v pořádku. Nezdá se mi, že by to bylo za poloviční cenu co u nás, ale je fakt, že čeští prodejci si na tom narejžují dost :)
 #253381  od mirotaso
 před 7 lety
o jakej cinskej verzii preboha pises??? okrem toho to co som ti ukazal je pro verzia snapdragon 16mpix foto, nie lacnesi helio a 13mpix co pozeras ty...
 #253386  od mirotaso
 před 7 lety
Krepi píše:Z toho Aliexpresu je tam šedá varianta pro Global a CN ostatní.
...no len ci ti je jasny ten rozdiel :) ten v ceskom eshope co si dal link je tiez cina verzia podla teba :)
 #253391  od mirotaso
 před 7 lety
Krepi píše:Na Beryku maj dobrý ceny, jen mi mrzí, že nemají tvrzené sklo na Mi Max, rozhoduji se mezi Maxem a Note 3.
aj ten na beryku ja standart verzia /alebo ak chces CN/ bez B20:800.... ale kludne to kup, ja som myslel, ze chces poradit....
 #253427  od VojtouNerCZ
 před 7 lety
Kupoval jsem na CZC. Ano je tam drazsi nez z Ciny ale chtel jsem jistotu a take mam s CZC dobre zkusenosti okolo reklamace. Telefon prisel s GLOBAL verzi ROM(takze CZ/SK ma). Nrseka se a updaty jdou.
 #253563  od Krepi
 před 7 lety
na XM jsem koukal, ale našel jsem ještě o 1300kč levnější a ověřený obchod, tak uvidíme zda nakonec nezvítězí Mi Max :)
 #253998  od sheppi
 před 7 lety
Krepi píše:Výkonější je Note 3 Pro? Nemyslím teď fotoaparát, ale CPU a grafický čip. S porovnání jen s Note 3.
Řeknu ti to asi takto: Pokud existuje Snapdragon verze daného modelu, nemá smysl zvažovat verzi s Mediatekem.
Snapdragon má vyšší výkon (hlavně grafický), mnohem lepší SW podporu (např. Cyanogen), lepší GPS (rychlou a stabilní) a taktéž lepší spotřebu díky architektuře big.LITTLE
J.Urban se to líbí
 #254027  od sasuke77
 před 7 lety
Já mám verzi pro 2|16 z Alzi a jsem nejvíce spokojen :) mohl jsem to samozřejmě koupit mnohem levněji ale potřeboval jsem pojištění proti rozbití. Také nemám zkušenosti s nahráváním Rom atd. Zde jsem dostal Global Rom ve které je čeština takže max spokojenost:))

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 #254076  od ReleasedCz
 před 7 lety
sasuke77 píše:Já mám verzi pro 2|16 z Alzi a jsem nejvíce spokojen :) mohl jsem to samozřejmě koupit mnohem levněji ale potřeboval jsem pojištění proti rozbití. Také nemám zkušenosti s nahráváním Rom atd. Zde jsem dostal Global Rom ve které je čeština takže max spokojenost:))

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
Ahoj, a jede ti na tom pro i LTE v pásmu 800 MHz?
 #254083  od Krepi
 před 7 lety
sasuke77 píše:Já mám verzi pro 2|16 z Alzi a jsem nejvíce spokojen :) mohl jsem to samozřejmě koupit mnohem levněji ale potřeboval jsem pojištění proti rozbití. Také nemám zkušenosti s nahráváním Rom atd. Zde jsem dostal Global Rom ve které je čeština takže max spokojenost:))

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk

Pojištění proti rozbití, už min. 5 lidí v mém okolí to zrušilo, je to tahání peněz z kapsy, při rozbití jde o slovíčkaření a pokud nevíte na co dát pozor, nedostanete ani korunu.
 #254113  od rymoCZE
 před 7 lety
Kdysi jsem objednal Redmi Note 3 Pro z XFS bez problému telefon přišel asi za 3 dny z Pardubic myslím ze skladu, nyní bych volil TopOne na aliexpressu, objednával jem tam před týdnem Redmi 3S a přišel za 10 dní bez CLA a DPH přes DHL, cena cca 4200, záruku neřeším, je to levný mobil a pojištění je tahání peněz jak ukazuje pořad A DOST!
 #254148  od onisud
 před 7 lety
ReleasedCz píše:jde mi právě jen o to LTE jestli to umí český frekvence, ale zatím mi nikdo na to neodpověděl
Redmi Note 3 Pro nemá LTE 800 MHz, tú má SE (special edition).

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat