[MTK=hennessy, PRO=kenzo]
 #256225  od duriboss26
 před 7 lety
Noo to by veru aj mohlo vysvetlovat tie problemy.asi zostava len pockat par tyzdnov kym to vyladia.

Odoslané z Redmi Note 3 pomocou Tapatalku
 #256264  od randompct
 před 7 lety
Ja sa bojim ze to tak skoro nebude :( ....
Ked citam niektore diskusie zda sa ze je problem z citackou Goodix. A riesenie nebude zrejme nikdy uplne bezproblemove ( problem ovladacov ... ). Vyrobca ich neuvolnil, tj. pre funkcnost bude zrejme vzdy nutne menit firmware zariadenia. Ale tam moze byt riesenie pouzivat iny karnel, ale to je stale praca naviac.
Pri kamerach je to ine, tam snad budu casom doplne drivery na vsetky instalovane kamery.
To je tazke ked jedno zariadenie - kenzo - moze vlastne obsahovat rozne konfiguracie hardware... a clovek zisti co ma az ked to kupi.
Ja mam stastie ze vsetko co mam je priamo podporovane :)
 #256891  od S4crifice
 před 7 lety
Jak jste na tom s GPS?
Na CM se mi za jízdy prostě nechytne, musím dát restart telefonu a pak možná, když je nálada ... na MIUI samozřejmě fixace hned ...
 #257975  od duriboss26
 před 7 lety
Skusali ste uz niekto 14-tku?CM14 samozrejme :-)

Odoslané z Redmi Note 3 pomocou Tapatalku
 #258005  od S4crifice
 před 7 lety
duriboss26 píše:No ved ja tiez ze "idem si tam nahrat CM ked uz je oficial,stiahnem rom,gapps,instal v twrp a hotovo"
No ale nefungoval fotak a padali mi nadstavenia.tak reku asi to je nejake blbe zostavenie,tak ze vyskusam ine.a takto som skusil asi 5 a stale to iste.a nepomaha u mna ani ten navod od S4crifice.j e mi to uplnou zahadou preco tebe ide uplne v pohode aj ta oficialna rom.

Z akej rom alebo verzie miui si ty instaloval Cm13? mal si stable alebo tyzdnovu?


Odoslané z Redmi Note 3 pomocou Tapatalku
Tak opět zkouším instalaci CM - 20160902 verzi, postup stejný a nastavení mi nešlo, padalo, ale otisk prstu mi to detekovalo, nicméně spadlo ..
Šel jsem znovu do TWRP a na prasáka, bez wipů, jsem znovu flashnul CM firmware, systém, gapps, FP fix, dalvik cache a restart a voila, jede ... prostě to chce asi zkusit několikrát za sebou .. jdu testovat GPS, ta je pro mě rozhodující, předtím mi blbnula ..
 #258086  od duriboss26
 před 7 lety
Tak ja som skúšal tu 14-tku a síce mi na začiatku ponúklo pridanie odtlačku prsta ale zakaždým aplikácia spadla,a fotoaparát tiež stále nefungoval ale všetko ostatné fungovalo celkom v pohode.

Odoslané z Redmi Note 3 pomocou Tapatalku
 #258322  od mzofko
 před 7 lety
duriboss26 píše:Takze dnes som skusal dve "stabilne"verzie a jednu nightly a na vsetkych vzdy ako som sa snazil dostat do nadstaveni zabezpecenia mi vyskocilo okno"aplikacia nadstavenia prestala pracovat" a vo fotoaparate sla len predna kamera.
Skusal som aj opetovne instalacie ale stale to robilo to iste. [LOUDLY CRYING FACE]

Odoslané z Redmi Note 3 pomocou Tapatalku
Presne ten istý problém mám aj ja teraz. neviem sa pohnúť ďalej čo s tým :D vyriešil si to nejako?
 #258334  od mzofko
 před 7 lety
Hoši, keď ste inštalovali cm13 nechýbal vám súbor MD5? mne ho pri inštalácii nenájde a neviem čo s tým. vedeli by ste mi pomôcť, prosím?
 #258360  od duriboss26
 před 7 lety
mzofko píše:
duriboss26 píše:Takze dnes som skusal dve "stabilne"verzie a jednu nightly a na vsetkych vzdy ako som sa snazil dostat do nadstaveni zabezpecenia mi vyskocilo okno"aplikacia nadstavenia prestala pracovat" a vo fotoaparate sla len predna kamera.
Skusal som aj opetovne instalacie ale stale to robilo to iste. [LOUDLY CRYING FACE]

Odoslané z Redmi Note 3 pomocou Tapatalku
Presne ten istý problém mám aj ja teraz. neviem sa pohnúť ďalej čo s tým :D vyriešil si to nejako?
Noo nevyriesil som to zatial v podstate nijak.jedina verzia ktora mne ako tak funguje je ta od s4crifice aj s tym postupom co pisal.ale ani na tej mne osobne nejde odtlacok prsta vobec. Vsetko ostatne funguje.

Odoslané z Redmi Note 3 pomocou Tapatalku
 #259530  od S4crifice
 před 7 lety
duriboss26 píše:
mzofko píše:
duriboss26 píše:Takze dnes som skusal dve "stabilne"verzie a jednu nightly a na vsetkych vzdy ako som sa snazil dostat do nadstaveni zabezpecenia mi vyskocilo okno"aplikacia nadstavenia prestala pracovat" a vo fotoaparate sla len predna kamera.
Skusal som aj opetovne instalacie ale stale to robilo to iste. [LOUDLY CRYING FACE]

Odoslané z Redmi Note 3 pomocou Tapatalku
Presne ten istý problém mám aj ja teraz. neviem sa pohnúť ďalej čo s tým :D vyriešil si to nejako?
Noo nevyriesil som to zatial v podstate nijak.jedina verzia ktora mne ako tak funguje je ta od s4crifice aj s tym postupom co pisal.ale ani na tej mne osobne nejde odtlacok prsta vobec. Vsetko ostatne funguje.

Odoslané z Redmi Note 3 pomocou Tapatalku
Hele, a co GPS? Vše OK? Já jsem se musel vrátit trpět na MIUI, protože nejvíc z telefonu využívám asi internet a GPS a prostě mi nešla .. našla mi lokaci, ale nenavigovala .. jednou ze 4 pokusů možná s výpadky .. ale stál jsem za jízdy na místě, dle GPS ....
 #259858  od randompct
 před 7 lety
A preco neskusate aktualne verzie?
Sledujte forum a pozrite si aku konkretnu hw konfiguraciu mate.
Ja so testoval posledne Nightly s 22.10 a kamery v citacka bez problemu. Doknca sa u mna zlepsili aj tie sluchatka ( ale problem uplne nezmyzol ). kratky test GPS neukazal problem, zaznam trasy fungoval.
 #259861  od duriboss26
 před 7 lety
Ja som skusal vtedy vsetky verzie od 5.10 az po 15.10 + resurrection remix aj cr droid a ani na jednej mi to neslo ale ze vobec.jedina verzia ktora mi ako tak isle bez problemov bola ta unoficial od s4crifice.

Odoslané z Redmi Note 3 pomocou Tapatalku
 #259892  od randompct
 před 7 lety
Ja teraz testujem to posledne zostavenie ( 27.10 ) :
sys.jpg
sys.jpg (100.57 KiB) Zobrazeno 1591 x
Vykon je stale nizsi :
antutu.jpg
antutu.jpg (47.08 KiB) Zobrazeno 1591 x
U mna vsak novsie verzie funguju mierne horsie ako stare. Horsia funkcnost RDS ( nenacita nazvy stanic, az ked na stanicu kliknem ... ) ... kvalita vystupu do sluchatok je stale nizka. Ale v poslednej verzii uplne zmyzol problem ze sa spustalo neustale hlasove vyhladavanie.Fotoaparat je stale bieda ( ale to aj v MIUI )
Na kazdodenne pouzitie to vsak stale nie je :( ...
 #259918  od duriboss26
 před 7 lety
Takze skusal som vcerajsiu verziu 27.10 a stale to iste.nadstavenia padaju fotak ide len predny a oddtlacok prsta O bodov.

Odoslané z Redmi Note 3 pomocou Tapatalku
 #259958  od S4crifice
 před 7 lety
duriboss26 píše:Ja som skusal vtedy vsetky verzie od 5.10 az po 15.10 + resurrection remix aj cr droid a ani na jednej mi to neslo ale ze vobec.jedina verzia ktora mi ako tak isle bez problemov bola ta unoficial od s4crifice.

Odoslané z Redmi Note 3 pomocou Tapatalku
No a funguje ti teda GPS korektně?
 #259961  od duriboss26
 před 7 lety
Mal som to nainstalovane asi tak 15 min kedze to neslo takze gps som neskusal.

Odoslané z Redmi Note 3 pomocou Tapatalku
 #259963  od S4crifice
 před 7 lety
duriboss26 píše:Mal som to nainstalovane asi tak 15 min kedze to neslo takze gps som neskusal.

Odoslané z Redmi Note 3 pomocou Tapatalku
Aha, si psal, že ti ta moje verze šla bez problémů, tu jsem měl na mysli ...
Ksakru lidi, to MIUI má takový detaily, který mě fakt štvou, ale GPS potřebuju ......

Nechápu, že to nemůžou vyladit - messenger mi nezobrazuje okénka (není podstatný), ale nelze nastavit default SMS klient, kterého chci tak, aby byl všude v systému, občas se nerozsvítí displej, když mi někdo volá a jde rozsvítit, až když přestane, ... ten CM jediný, co u mě měl, tak nefungující GPS .. Jenže používám soukromé vozidlo pro pracovní účely a musím používat GPS tracker ... a často i navigaci a když jedete a podle GPS jste na místě ....... na posrání ..
 #259974  od duriboss26
 před 7 lety
S4crifice píše:
duriboss26 píše:Mal som to nainstalovane asi tak 15 min kedze to neslo takze gps som neskusal.

Odoslané z Redmi Note 3 pomocou Tapatalku
Aha, si psal, že ti ta moje verze šla bez problémů, tu jsem měl na mysli ...
Ksakru lidi, to MIUI má takový detaily, který mě fakt štvou, ale GPS potřebuju ......

Nechápu, že to nemůžou vyladit - messenger mi nezobrazuje okénka (není podstatný), ale nelze nastavit default SMS klient, kterého chci tak, aby byl všude v systému, občas se nerozsvítí displej, když mi někdo volá a jde rozsvítit, až když přestane, ... ten CM jediný, co u mě měl, tak nefungující GPS .. Jenže používám soukromé vozidlo pro pracovní účely a musím používat GPS tracker ... a často i navigaci a když jedete a podle GPS jste na místě ....... na posrání ..
Aha.na tej od teba som bol asi tak dva dni a hodil som spät miui pretoze ja zas hodne casto pocuvam hudbu z telefonu a na cm to bola tragedia kedze mam sluchatka xiaomi piston iron a v miui prehravaci je nadstavenie hd dirac sound pre tieto sluchadla.

Odoslané z Redmi Note 3 pomocou Tapatalku
 #260029  od duriboss26
 před 7 lety
Joo viem pobrazdil som uz aj ja xda forum,poskusal aj ine romky ale nic z toho.
Inak mal si aj ty problem potom obnovit miui zo zalohy v twrp?vzdy ked som instaloval spolu s rom aj ten firmware tak tak mi miui zo zalohy totalne blbla a musel som nacisto naibstalovat miui.
Kdezto ked som skusal len cisto romky tak mi zaloha isla bez problemov.

Odoslané z Redmi Note 3 pomocou Tapatalku
 #260044  od S4crifice
 před 7 lety
Mně zálohy vždycky blbly, většinou tak, že nešel telefon po obnově odemknout ... Proto mám zálohu všech aplikací přes Titanium backup + sms přes SMS backup andrestore a dělám čistý instalace, obnova aplikací cca 10 minut, nastavení cca 5 ...
 #260789  od randompct
 před 7 lety
Ja zo zalohami ( teda cez twrp ) nemam ziadny problem ....
Inak prave dnes som odomykal a nahraval twrp na dalsom kuse kenzo a kedze nuda tak som tiez skusil posledne zostavenie CM13 ( 30.10.2016 ) a nefungoval FP, takze to len moj kus ma stastie :) ze ide. ( ale kamery fungovali obe ).
Naposledy upravil(a) randompct dne 31 Říj 2016, 19:18, celkem upraveno 1 x.
 #260791  od S4crifice
 před 7 lety
Já už jsem rezignoval na FP, prostě mám blbou verzi a smířil jsem se s tím ...

Nicméně jsem našel Mokee CM a na něm běžím, GPS funkční, nastavení tři zadky, takže MIUI snad chvíli nebudu potřebovat .. :)
 #260792  od duriboss26
 před 7 lety
No ani ja nemam problem zo zalohami ked flashnem len cisto rom s CM.ale ked tam flashnem aj tem cm firmware a fp fix tak proste nefunguju.

Odoslané z Redmi Note 3 pomocou Tapatalku
 #263323  od duriboss26
 před 7 lety
Cawte takze momentalne testujem tuto neoficialnu romku
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Po niekolko nasobnom preinstalovani s FR mi odtlacok prsta funguje,nadstavenia nepadaju bug so sluchatkami ziadny a aj zvukovo to je celkom v pohode, ale fotoaparat ide len predny a pri dvoch simkach nenacita ani jednu.pri jednej sim ide vsetko v poriadku aj data. GPS vyskusam ked nainsalujem nejaku navigaciu alebo G maps ;-)

Odoslané z Redmi Note 3 pomocou Tapatalku

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat