[ido, ido_xhdpi]
 #224992  od ag555
 před 8 lety
zdravím vas :) dnes mi prišiel redmi3 od xfs.com pri prvom zapnuti som dal slovenčinu... je v ňom MIUI by xiaomi.eu 7.1 stabilna 7.1.2.0 Prečital som tu už kopu tém a prispevkov a otazka znie: mám to davať na 7.2 ? má to zmysel ?
 #224996  od zb306je
 před 8 lety
Čau, potřeboval bych poradit, nejsem odborník. Koupil jsem dceři Redmi 3 v xiaomimobile.cz , s tím, že tam bude už nahráta ROMka odsud. Sice asi je, protože v info o zařízeníje i MIUIos.cz, ale Miui je global 7.1.1.0.0 stabilní. A nedá se to aktualizovat ani na novější stable, ani na týdení. Doufam, že mi někdo poradí jak lehce získávat aktualizace odtud a že nebudu muset dělat složitě nejaký opičarny. Díky za odpověď.
 #225012  od Poky14G
 před 8 lety
Aktualizace jedině s opičárnama....stačí číst....vše důležité na tvou otázku je v tomto topicu....tak hledej!

Odesláno z mého Redmi 3 pomocí Tapatalk
mirotaso se to líbí
 #225241  od LubosM
 před 8 lety
Ahoj, chtěl bych vás poprosit o radu. Omylem jsem telefon flashnul rom pro jiný telefon. Samozřejmě nejde zapnout do žádného režimu. V PC se nezobrazí, tedy ani v MiFlash. Je nějaká šance na jeho zprovoznění? Předem díky za jakýkoliv nápad či radu.
 #225248  od mirotaso
 před 8 lety
dost dobre nechapem, ako sa to ti mohlo podarit, telefon mal hlasit chybu pri pokuse o flash... co presne si robil, aku rom si tam dal, akym sposobom??? nenabehne ten fastboot ani ked tie tlacidla pridrzis dlhsie... dajme tomu 5-10min??
 #225273  od LubosM
 před 8 lety
Taky mi to neni jasny. Telefon jsem flashoval v download mode pres MiFlash, bohuzel jsem omylem zadal cestu k jine rom. Konkretne k teto: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť (fastboot rom). Program chybu nenahlasil, cca po peti minutach napsal ze vse probehlo uspesne. Od te doby nejde telefon pustit do zadneho rezimu. Pri delsim drzeni tlacitka/tlacitek cyklicky po 8 vterinach zavibruje. Vic z nej nedostanu :)
 #225287  od Kubo102030
 před 8 lety
Ahojte, mám problém s unlockom bootloadera. Na jeden účet mám 2 telefony. Vzdy ked vsak chcem odomknut telefon vypíše mi v 50% perecentách "current account is different from the account info on the device". Popritom som však prihlásený cez ten istý účet...
 #225315  od LubosM
 před 8 lety
LubosM píše:Ahoj, chtěl bych vás poprosit o radu. Omylem jsem telefon flashnul rom pro jiný telefon. Samozřejmě nejde zapnout do žádného režimu. V PC se nezobrazí, tedy ani v MiFlash. Je nějaká šance na jeho zprovoznění? Předem díky za jakýkoliv nápad či radu.
Problem vyresen, nakonec se telefon po zkouseni ruznych USB portu chytnul a pres MiFlash sel prehrat na spravnou rom.
 #225562  od fitom
 před 8 lety
OP dik za navod, vsetko funguje (siel som od kroku 5. kedze uz som mal cn dev 6.4.21)

ja som skusal najprv TWRP manager ale z nejakeho dovodu redmi3/ido neni v zozname zariadeni, aj ked v howto pisu ze by to malo ist Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #225577  od Stormy
 před 8 lety
Můj příběh s odemykáním bootloaderu aby jste se pobavili [GRINNING FACE WITH SMILING EYES] ....
Unlock bootloaderu mi byl povolen po osmi dnech, zažádal jsem anglicky ještě, když jsem neměl telefon. jen byl naskladněn a počítal jsem, že mi ho brzy pošlou. Dnes jsem zjistil, že můžu :-), tak jsem nahodil čínskou stable, potom DEV, hodil jsem tam svůj xiaomi účet a odemknul jsem ho. To vše bez problémů. Pak jsem trochu laboroval s rootem a twrp, ale nakonec se povedlo. pak jsem chtěl nainstalovat cz/sk developer, tak jsem nejprve v twrp dal wipe a teď to přijde.... dal jsem vymazat i internal storage [SMILING FACE WITH SMILING EYES] aby byl úplně čistej mobil a von opravdu byl, při zapnutí logo Mi a konec. Pak se mi podařilo dostat se do fastboot, našel jsem způsob flash přes MiPCsuite (na některé telefony to funguje) ale na Redmi 3 teda neee. Pak jsem mačkal všechny tlačítka v různých kombinacích a chvílích (dal se vypnout, ale hned se sám zapínal) až se mi podařilo dostat se do recovery. Myslel jsem, že mám vyhráno, ale ouha, TWRP recovery nevidělo microsd kartu, zkoušel jsem dvě a nic, no a internal storage jsem si vymazal, takže zip s českou rom tam nebyl. Nakonec jsem někde vyhrabal OTG kabel a asi třetí flešku to našlo, takže nakonec nemám cihlu za 4 litry ale mám zpět telefon s cz/sk developer rom.... Joo, když je ruka rychlejší, než hlava, tak si člověk sám sobě může připravit pěkně horké chviky, fuj..... :o
Naposledy upravil(a) Stormy dne 02 Kvě 2016, 21:53, celkem upraveno 1 x.
 #225579  od Poky14G
 před 8 lety
Přitom stačilo jej v TWRP připojit k PC a zip s CZ nakopírovat, mobil by se ukázal klasicky v Tento počítač v režimu MTP :-) kámoš si nedávno dělal wipe a zaskrtnul i SYSTEM :-D

Odesláno z mého Redmi 3 pomocí Tapatalk
 #226165  od Franta Koudelka
 před 8 lety
Dle tohoto návodu jsem nainstaloval úspěšně češtinu, vše funguje. Ale, když jsem tam šoupnul TWRP přes flashify, tak jsem dal v TWRP-> Wipe -> zatrhl-> ( data, cache, art cache) potáhl posuvník a telefon se restartoval, pak však naběhla černá obrazovka a telefon se co 3+- min. sám restartoval dokola. Začal jsem držet start a potom naběhlo TWRP nebo jsem držel tlačítka Volume + a Power(TWRP), to už v tom zmatku nevím , zadal jsem cestu češtiny a nainstaloval. Dále mě překvapilo, že po nainstalování češtiny, vyskočilo jestli chci nainstalovat Super Su, tak jsem dal instalovat, myslel jsem, že to provedu ručně, zadáním cesty v TWRP. Po naběhnuti systému, to pak chtělo stejnak aktualizovat SuperSu, po aktualizaci (ok Root) . V kořenovém adresáři jsem měl TWRP 3.0.2,SuperSU 2.71 a češtinu.
*****
Mohl by někdo objasnit kde jsem udělal chybu a jak správně postupovat v TWRP. Jsem si myslel, že s tou černou obrazovkou jsem nadobro skončil. O0
 #242351  od fitom
 před 7 lety
stefanhv píše::) :) :)
ehm preco si zmazal ten navod?
mal som to bookmarknute a siel som to teraz poslat dakomu a pozeram ze nikde nic...
(ano viem mame tam teraz navod od Pedrodc )
 #261606  od joe shot
 před 7 lety
Mam mi4c MIUI8 6.11, najnovsi China DEV ROM, vsetko stiahnute, na flash bootloaderu.. akurat stale hlasi chybu ''Couldnt verify account''. Poziadal som o odblokovanie ,,potvrdenie doslo do hodiny,, sledovanie pozicie zapnute, taktiez debug. mod. Zapnem fastboot a pripojim telefon.. Najde ho a po50 percentach vyhlasi chybu.. Niekde pisu ze treba cakat viac dni.. no po troch dnoch stale nic.. Rady? tiez ste cakali aj ked uz ste mali vsetko povolene?

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat