[ido, ido_xhdpi]
 #257935  od mirotaso
 před 7 lety
skus zatial len premenovat pre istotu, aby si to teoreticky mohol vratit spat... tiez mi napadlo ci to nema daco spolocne s tym ci si spusteny ako administrator/ spravca pc, user acount control... mozno zato ti neponuka to policko na odskrtnutie...

nic z toho nemam odskusane, len viem, ze nakoniec to vzdy zafunguje aj na win10... napr. tu sme to riesili... Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

win8 som pouzival asi 1den, 8.1 tyzden, 10 asi mesiac... :) ... nikdy viac :)
 #257943  od mobiX
 před 7 lety
Tak jsem to už stihl bohužel smazat a ukazuje mi to toto.
Přílohy
7.png
7.png (45.26 KiB) Zobrazeno 1020 x
6.png
6.png (442.56 KiB) Zobrazeno 1023 x
Naposledy upravil(a) mobiX dne 19 Říj 2016, 20:11, celkem upraveno 1 x.
 #257948  od mobiX
 před 7 lety
Tak instal miflash, telefon PC nevidí, ale zběsile se neodpojuje a drží v MTB.
Přílohy
8.png
8.png (46.3 KiB) Zobrazeno 1019 x
 #257960  od mobiX
 před 7 lety
Tak ve fastboot se nic ve správci souborů neděje a v twrp to vis screen. A ještě na pozadí se začal sám od sebe instalovat nějaký ovladač.
Přílohy
10.png
10.png (93.57 KiB) Zobrazeno 1059 x
 #258302  od Sonic1SVK
 před 7 lety
Skoro žiadny Cn mobil nemá podpísané ovládače. Keďže Twrp podporuje Mtp instaluje naň ovládač. Čo je divné na tom

Odoslané z Apollo Lite pomocou Tapatalku
 #258316  od Comby
 před 7 lety
Mne odkedy mám Mi3 stále svieti v správcovi zariadení "USB Device". W7 Ultimate ovládač nenájde a to ani pri ručnej inštalácii zo zložky MiFlash. Inak všetko funguje: ADB, fastboot, MTP, EDL.
 #258475  od mirotaso
 před 7 lety
Sonic1SVK píše:Skoro žiadny Cn mobil nemá podpísané ovládače. Keďže Twrp podporuje Mtp instaluje naň ovládač. Čo je divné na tom

Odoslané z Apollo Lite pomocou Tapatalku
no divne je to, ze chlapec nenapisal ako to nakoniec dopadlo :)
 #258687  od mobiX
 před 7 lety
mirotaso píše:
Sonic1SVK píše:Skoro žiadny Cn mobil nemá podpísané ovládače. Keďže Twrp podporuje Mtp instaluje naň ovládač. Čo je divné na tom

Odoslané z Apollo Lite pomocou Tapatalku
no divne je to, ze chlapec nenapisal ako to nakoniec dopadlo :)
Chlapec byl na školení v Brně :)
Dnes zkoušeno, bohužel bez úspěchu :(
 #259058  od Sonic1SVK
 před 7 lety
Poväčšine je problém medzi stolickou a zemou. Instalujes to ako správca? Screenshoty

Odoslané z Apollo Lite pomocou Tapatalku
 #259150  od tata73
 před 7 lety
Podobný problém jsem vyřešil takto ...
Správce zařzízení .. tam pak kliknout pravým na ten problém
Aktualizovat ovladač -- vyhledat ovladač v počítači ---vybrat ovladač ze seznamu --- tam pak vybrat --Zařízení MTP USB a dát nainstalovat .

Obrázek

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #259223  od mobiX
 před 7 lety
tata73 píše:Podobný problém jsem vyřešil takto ...
Správce zařzízení .. tam pak kliknout pravým na ten problém
Aktualizovat ovladač -- vyhledat ovladač v počítači ---vybrat ovladač ze seznamu --- tam pak vybrat --Zařízení MTP USB a dát nainstalovat .

Obrázek

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Taky jsem zkusil a píše to viz obrázek.
Přílohy
1.png
1.png (37.52 KiB) Zobrazeno 1000 x
 #259539  od tata73
 před 7 lety
Vybral jsi ovladč ze seznamu v PC nebo jsi dal hledat na netu ? musí to být přesně jak jsem psal ..
Pokud ti nepomůže toto tak nevím u mě to zabralo a vše funguje na 100%

 #260519  od rumcek
 před 7 lety
Ahojte, mam problem pripojit Redmi3 PRO k PC. Proste len napise ze USB device not recognized, nieco o tom ze predtym zariadenie malfunctioned a je vybavene.
Nikde na telefone nevidim moznost umoznit pripojenie c PC. A v PC telefon proste ani nezaznamena.
Verziu mam MIUI 7.4 6.5.12 Beta. Telefonmam uz rootnuty a mam tam ROMku preinstalovanu. V tom case som telefon vedel pripojit k PC, bol to sice iny PC ale skusal som aj PC s WIN7 a ani tam mi telefon nenajde.
Uz som instaloval na PC aj MiPhone aj Mi Suite avsak zbytocne zatial.

Nejake rady?
 #264919  od yardstudio
 před 7 lety
mirotaso píše:...nikdy som ziadny ovladac na win7 64 neinstaloval. vyskusaj nainstalovat miphone, miflash... Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť potom v spravcovi zariadeni daj odstranit ten blud co ti ukazuje, povol aj odstranenie software a tak daj vyhladat zmeny hw....
ten link nefunguje:
This site can’t be reached

obigota.d.miui.com’s server DNS address could not be found.
DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN
dá sa to ešte niekde inde spoľahlivo stiahnúť?
 #264920  od mirotaso
 před 7 lety
staci zmazat to 1. pismeno "o" Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť uz je to pre nas take samozrejme, ze som to zabudol v tom odkaze urobit,,, :) ale pre teba mozno bude lepsie stiahnut x64 verziu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť..

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat