[ido, ido_xhdpi]
 #202807  od stakli
 před 8 lety
Pěkný večer, přemýšlím nad koupí redmi 3. Dá se říct kdy asi tak by mohla být ROM v cz? Díky moc
Poky14G se to líbí
 #202813  od davfiala
 před 8 lety
Nedá, až bude, tak bude.

"Don't ask for ETA" ;)
 #202818  od Poky14G
 před 8 lety
Takže bude, to jsme chtěli hlavně slyšet :-) ono jestli bude zamknutý BL tak to pro překladatele bude ještě pěkná sranda, doufám, že se povede vše a bude se dát Redmi 3 používat s MIUI CZ/Sk ROM :-) zatím jsou předprodeje, hlavně bych chtěl tu šedou, kterou nikde teď stejně nemají, takže počítám, že až tak v březnu jej koupím a do té doby snad už rom bude či nějaký návod kvůli BL :-)
 #202866  od jasix
 před 8 lety
Rozhodně bych češtinu nečekal moc brzo... Začíná to být kolem zamykání čím dál "lepší.."

Odesláno z mého 2014811 pomocí Tapatalk
 #202869  od Poky14G
 před 8 lety
Už máme českou cenu, XFS už jej má v nabídce, samozřejmě že není skladem [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]
Obrázek
 #203129  od Ollin
 před 8 lety
Chtěl bych se zeptat když teď telefon objednám z xiaomiforsale.com a budu jej zatím používat v angličtině, jestli po vydání češtiny půjde nějak jednoduše telefon aktualizovat a přepnout jazyk na češtinu? Nebo jestli bude lepší počkat až na vydání češtiny???
 #203133  od ingbrzy
 před 8 lety
ano pojde... odomknes bootloader a nainstalujes TWRP... potom pojde lahko nainstalovat CZ/SK ROM...
 #203134  od okrujko
 před 8 lety
Dalsi telefon so zamknutym bootloaderom? Xiaomi asi uz totalne hrabe...

Odoslané z Redmi Note 2 pomocou Tapatalku
 #203135  od ingbrzy
 před 8 lety
Zrejme vsetky nove zariadenia uz budu vychadzat so zamknutym BL od vyroby...
 #203137  od Posix
 před 8 lety
Dělají to kvůli čínským smejdskym překupníkům které do mobilů dávali vlastní upravené ROM třeba s predinstalovanym falešným facebookem atd., bohužel to uskodi všem uživatelům

Tapatalk & Redmi 2 2GB (5.8.6)
 #203138  od ingbrzy
 před 8 lety
skoda, ze prave ti obchodnici su stale prvi ktorym sa to podari prelomit a zasa trpime len my...
strom, VMach3 se to líbí
 #203274  od Juraš
 před 8 lety
ingbrzy píše:ano pojde... odomknes bootloader a nainstalujes TWRP... potom pojde lahko nainstalovat CZ/SK ROM...
Díky za informaci.
Jen doufám že to nebude složité a zvládne to i amatér. :-[
 #203303  od jasix
 před 8 lety
Triviální to asi nebude, s tím bych nepočítal. A jestli si z telefonu uděláš pěkný těžítko na stůl tak to bude Smolík ;)

Odesláno z mého 2014811 pomocí Tapatalk
 #203305  od mort
 před 8 lety
Škoda chtěl jsem ho koupit manželce. Ta by mě hnala s AJ

Odesláno z mého 2013023 pomocí Tapatalk
 #203346  od peckoss
 před 8 lety
Včera mě byl doručen Xiaomi redmi note 3 pro, naprostá spokojenost, vše v češtině (až na email a pár položek v nastavení), výdrž na baterku 2 dny při zapnutí všeho kromě BT. Vážně super.
 #203347  od mort
 před 8 lety
peckoss píše:Včera mě byl doručen Xiaomi redmi note 3 pro, naprostá spokojenost, vše v češtině (až na email a pár položek v nastavení), výdrž na baterku 2 dny při zapnutí všeho kromě BT. Vážně super.
Kde jsi ho kupoval

Odesláno z mého 2013023 pomocí Tapatalk
 #203350  od peckoss
 před 8 lety
na aliexpress.com nechal jsem si ho poslat DHLkem cena 5600,- i s dopravou, za 4dny jsem ho měl doma :) nechtěl jsem kupovat redmi note 3 s 2G pamětí a dobře jsem udělal, vážně šlape dokonale.
 #203387  od dolnma
 před 8 lety
peckoss píše:na aliexpress.com nechal jsem si ho poslat DHLkem cena 5600,- i s dopravou, za 4dny jsem ho měl doma :) nechtěl jsem kupovat redmi note 3 s 2G pamětí a dobře jsem udělal, vážně šlape dokonale.
Tyjo tak za 5600 to je slušně mastný, to je snad levnější skoro z eshopů v tuzemsku ne? (ještě když navíc uvážím, že já měl note 2 i s DHL od TOP One za 3500kč...)
 #203456  od Juraš
 před 8 lety
Myslel jsem že toto téma patří pod Redmi 3. ???
Naposledy upravil(a) Juraš dne 23 Led 2016, 18:51, celkem upraveno 1 x.
 #203685  od Uqres
 před 8 lety
ingbrzy píše:ano pojde... odomknes bootloader a nainstalujes TWRP... potom pojde lahko nainstalovat CZ/SK ROM...
Bude i návod pro amatéry krok za krokem přímo pro Redmi 3?
 #203919  od jasix
 před 8 lety
Trochu předčasná otázka. Až to bude tak to bude :) Chceš návod na něco co tu ještě nikdo úspěšně neprovedl :)

Odesláno z mého 2014811 pomocí Tapatalk
 #203937  od jenicekk
 před 8 lety
Rom vyšla teprve včera, telefon ještě nikdo nemame, ja ho budu mít v ruce nejdřív během příštího týdne, fakt ani nedokážeme odhadnout jak to bude.

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat