[hydrogen, PRO=helium]
 #229436  od Valkyan
 před 8 lety
Tak MI Max už mi leží na stole ...
jsou nějaké vyhlídky na CZ ROM? :)
 #229437  od ingbrzy
 před 8 lety
zatial si odomkni bootloader na en.miui.com/unlock

na CZ SK uz pracujeme... :)
 #229439  od ingbrzy
 před 8 lety
ok.. ozvi sa ked budes mat odomknuty BL...
 #229527  od Valkyan
 před 8 lety
Technická ... pač unlock request bude trvat zjevně 10dní ...

Dá se nějak dostat google play store do Mi Maxe na Chinese Stock Rom ?
 #229530  od ingbrzy
 před 8 lety
Ano cez Google Installer...
 #229533  od Valkyan
 před 8 lety
Ono ani jeden Google Installer (takovej ten push big blue button to win) nefunguje .... zkousel jsem 2 co jsem nasel na en.miui.com forech.

Po spusteni buttonu okamzite spadne (application has stopped working android chyba).

Co uz ... hodim mobil do supliku a pockam az vyjde global / CZ ROM, anebo dostanu BL unlock ^^
 #229544  od Sonic1SVK
 před 8 lety
Mi Market a daj hladat google
 #229545  od Valkyan
 před 8 lety
Je tam jenom klavesnice, co jsem vygooglil, tak vse ostatni z Mi Marketu odstraneno
 #229560  od Sonic1SVK
 před 8 lety
Ale je tam google instalator, daj hladat cez Baidu
 #229580  od Valkyan
 před 8 lety
Ha, parada, diky za tip.

Na to bych sam fakt neprisel, ze se v MI Storu po tom co to nic nenajde da jeste kliknout na hledani pres baidu ...

Uz to slape !
 #232826  od KSitar
 před 7 lety
Zdravím,
chci se zeptat, kdy zhruba bude dokončena CZ ROM. Uvažuji o koupi tohoto zařízení a zvažuji zda ho pořidit bez CZ a pak si ji tam podle Vašeho návodu dohrát, a nebo jestli vyjde v brzké době, tak počkat a koupit už phablet s CZ ROM.

Na webu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť už je recenzovaný Max s testovací MIUI CZ ROM.

Děkuji za odpověď.
 #233029  od Evangelion01
 před 7 lety
No z tohoto som aj ja jelen. Ak vyde stable mui 8 tak to bude global aj z CZ-SK jazykom ci ako. Pretoze o max mam vazne zaujem lenze podmienka je CZ alebo SK lahky ROOT. A nechcem sa vrtat v telefone a odomykat bootloader atd.
 #233902  od KSitar
 před 7 lety
Zdravím,
chci se zeptat, těch co už to zkoušeli, jestli Developer ROM Version: 6.6.16 (MIUI8) už obsahuje i českou lokalizaci.
Děkuji.
 #234660  od Werca
 před 7 lety
Dobré ráno,

za chvíli mi dorazí Mi Max z Top One, střední verze, nerozbalený (sealed - jelikož by tam jinak nahráli jejich globální ROM a z té se mi u Note 2 špatně dostávalo).... Mám možná trochu hloupý dotaz, ale nechci nic pokazit. Musím odemknout telefon, čekat na unlock nebo stačí zde z fóra stáhnout nejnovější českou verzi a přes updater nebo PC nahrát do telefonu a je to? Nechci něco zkazit... Můžete mi v krátkosti popsat kroky? Díky moc Verča
 #234663  od ingbrzy
 před 7 lety
Najskor unlock..

~Tapatalk Mi5~
 #235656  od Werca
 před 7 lety
Ahoj, děkuji, tak mám provedený unlock telefonu - provedeno úspěšně (dle zprávy). Stáhla jsem si poslední verzi ROM a píše mi to přes updater couldnt verify update. Můžu moc poprosit, jak dál? Díky moc za každou radu. Verča
 #236098  od Valkyan
 před 7 lety
Udělat flash přímo přes TWRP. Mě updater nevzal ještě žádnou MIUI Rom CZSK
 #236341  od Sonic1SVK
 před 7 lety
Ani to zobrať nemôže. Lebo najnovšie Xiaomi rom podpisuje špeciálne a keď naši pridajú preklady neide to

Odoslané z thl 5000 pomocou Tapatalku
 #237978  od geforce85
 před 7 lety
ahojte dnes dosla 128 Gb verzia unlock mam ale nie je na moju verziu TWRP Recovery ?
Neviete ci sa da pouzit ta z modelu hydrogen ?
 #238341  od geforce85
 před 7 lety
kombináciou navodu Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť a Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
sa mi podarilo nahrat zo 128 Gb verzie TWRP a uz ficim na vasej room.
Velka vdaka za vasu pracu. [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
 #242775  od geforce85
 před 7 lety
Ahojte potreboval by som poradiť ohľadne aktualizácii.
Včera som stiahol súbor na môj telefón dal inštalovať z telefónu z úložiska telefón sa reštartoval nabehlo logo mui , a nič sa nestalo. Telefón nabehol do pôvodnej room, inštalačný súbor už v pamäti telefónu nie je.
Ďakujem za rady.
 #244446  od peter555
 před 7 lety
Zbytočne zložité postupy, spravte to ako som to ja spravil, pekne odomknut zariadenie cez bootloader a potom cez miflash nahrať fastboot image. Lahké, jednoduché, bez žiadnych príkazov.

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat