[hydrogen, PRO=helium]
 #244971  od Arp
 před 7 lety
Nevím jesi sem výjimka ale mě dorazil max s Global romkou a nic sem řešit nemusel. Vše funguje a aktualizace Ota. Cožpak ta Global rom nejde nainstalovat na jakýkoli max?
 #245310  od geforce85
 před 7 lety
Global rom je zatiaľ pre 16/32 Gb verziu.
Ja som riešil 128 Gb verziu ešte keď na ňu nebola TWRP Recovery. [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
 #247491  od morgan
 před 7 lety
Já v tom mám trochu guláš, chystám se koupit Mi Max 64 GB , global rom ještě není , copak ta, co je tady ke stažení je špatná ? I v obchodě mi řekli, že zatím nabízejí pouze 32 GB, že na 64 GB ještě pořádná ROM není. Tak nevím , děkuji za odpověď
 #247566  od geforce85
 před 7 lety
mas 2 verzie mi max
16 a 32 verzia co ma global room, procesor Snapdragon 650, model hydrogen
64 a 128 verzia co global room nema, procesor Snapdragon 652, model helium

room co je tu na stiahnutie na verziu 64/128 je uplne vpohode [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
morgan se to líbí
 #258371  od Krepi
 před 7 lety
Tak Unlock se zadařil, ale když se dostanu do TWRP, chce to heslo, dám Cancel, dole přetáhnu pro všechny funkce, ale v paměti nejsou žádné soubory, takže nemohu vybrat CZ ROM, přes Update to nebere.
Nějaký nápad?
 #258373  od ingbrzy
 před 7 lety
daj wipe data
alebo daj ROM na USB OTG...
 #258374  od Krepi
 před 7 lety
Tak když jsem dal Formátovat data, v Recovery byli vidět soubory, ale musel jsem tam znova nakopírovat ROMku, takže jsem vlezl do systému, nakopíroval a při najetí do TWRP opět nic neviděl, takže jsem musel dát Formát data, a pak nakopírovat přes kabel do paměti, aniž bych vylezl z TWRP, teď nabíhá už pár minut, tak snad naběhne a bude to v pohodě.

PS: Tak naběhl a je to tam, super a díky. Jen se zeptám, ty aktualizace se nabídnou sami při kontrole v Aktualizaci?
 #258399  od ingbrzy
 před 7 lety
ano smazani

alebo pripoj USB kluc
 #259022  od Krepi
 před 7 lety
Tak dnes jsem zjistil zásadní problém, nejde mi volat, mám ROM 6.9.291 a když kliknu v kontaktech na tel.č., abych ho vytočil, jen to problikne a vrátí se zpět. Nejde volat ani ze změškaných, ani s uložených čísel, což je docela naprd. Co s tím?
 #259093  od unavix
 před 7 lety
Jiný dialer z gplay jsi zkoušel?
 #259119  od Krepi
 před 7 lety
Tak nesjpíš to dělala aplikace CSipSimple, takže jsem jí vyhodil z aut.spouštění a zapnu jí jen, když budu volat přes Callback.
Jak snadno vypnout při psaní SMS háčky a čárky? Aut.mi to dokončuje a do jedné SMS se pak nevejde 160znaků!
 #259136  od unavix
 před 7 lety
Alternativní SMS klient. Třeba textra která umí odstranit diakritiku.
 #259147  od Krepi
 před 7 lety
Já diakritiku všude mimo SMS chci využívat, ale jak změnit jen SMS, aby jsem tam psal klasicky? Alternativní SMS klient jsem nikdy neslyšel.
 #259167  od unavix
 před 7 lety
Textra nebo chomp.
 #259190  od Krepi
 před 7 lety
Diakritiku jsem vyřešil vypnutím aut.dokončování nabízeného slova, takže píše to bez diakritiky a když chci s ní, tak kliknu na dané slovo nad klávesnicí.
 #259272  od Radimek1977
 před 7 lety
prosim moc o radu. snazil jsem se postupovat dle navodu nice. dostal se do TWRP, provedl Wipe a reboot.
nyni nepomaha nic. ani fastboot. vidim jem Mi logo pri startu :-(
moc diky
 #259274  od unavix
 před 7 lety
To sis jako vymazal stávající systém a nenahrál nový? Pokud jo, tak Ti nemůže telefon nabootovat když v něm nic není.
 #259284  od Radimek1977
 před 7 lety
nabehne TWRP a moznosti. tak ale vidim jen nejake MB v interni pameti, jinak tam nic nevidim asi jsem udelal nekde chybu. jak z toho prosim ven? pri fastbot mi nabehne TWRP, ale neda se tam vlastne nic udelat. jen reboot, recovery,... jde nejak obnovit nebo cokoliv?
 #259288  od unavix
 před 7 lety
Proč si hraješ s něčím čemu vůbec nerozumíš? Kdyby si viděl bombu tak by si ji taky chtěl rozebrat?
Máš několik možností - pokud recovery podporuje otg tak stáhni nějakou rom na flash disk, připoj k telefonu a z recovery flešni. Pokud nemáš flash disk s micro USB konektorem tak připoj telefon kabelem k pc, v twrp dej mount disk aby si viděl telefon v pc a do paměti nahraješ rom a flešneš v twrp. Dál pokud používáš sd kartu tak dáš rom na kartu a opět můžeš flešnout z twrp. Nebo můžeš flešnout rom přes miflash. Možností je spousty. Přesné postupy a návody krok za krokem určitě na internetu najdeš. Aspoň si nastuduješ základní vědomosti a příště se nebudeš hrabat ve věcech o kterých nic nevíš.
Nandroid zálohu a její obnovu jsme nezmínil protože předpokládám že jsi dal i wipe vnitřní paměti.
 #259350  od Radimek1977
 před 7 lety
diky, vyzkousim to. spise necham vyzkouset. ano, nemel jsem do toho lozit. vypadalo to intuitivne, ale nezvladnul jsem to. ted uz jen rozsvitim na telefonu fasboot uvodni obrazovku nebo po zapnuti jen trvale sviti logo Mi.com. TWRP najde pripojeny telefon k PC? pokdu TWRP nespustim v telefonu, lze pres kabel v PC v tomtez programku?
 #259354  od unavix
 před 7 lety
Twrp musíš mít v telefonu funkční pokud si se jej nějak nepokusil přehrát. Jestli si jen udělal full wipe v recovery tak se smazala vnitřní paměť i systém který byl instalovaný. V takovém případě je nejjednodušší cesta stáhnout rom na sd kartu, tu dát do telefonu, spustit telefon do twrp a flešnout rom. Pak restartovat. A telefon bude fungovat.
 #259355  od Radimek1977
 před 7 lety
Twrp ted v telefonu nespustim, jen uvodni fastboot s obrazkem a nic. musim byt behem toho pripojen k PC?
 #259357  od unavix
 před 7 lety
Pokud tedy nemáš v telefonu twrp tak musíš nahrát rom přes miflash.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat