[land]
 #252924  od Mahtiel
 před 7 lety
Ještě jednou moc děkuji. Asi do toho českého MIUI půjdu. Na mobilních Windows jsem v Insideru, kde určité riziko je také :)
LiberteCzech se to líbí
 #252964  od rsm
 před 7 lety
Missy píše:stahni to znovu, klidne vickrat když to bude pořád zlobit, a pak zkus vickrat update pres aktualizace...taky mi to tu hlasku psalo, ale zkusil jsem to vickrat a uspesne
Tak presne tenhle postup zabral :-). Stahnul jsem to znovu, opet prekontroloval md5sum a 2x zkusil aktualizaci a chytlo se to. Diky!
Ted píše:A stahoval si tu ROM odtud? Dev ROM 1.4 gb Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Ano, to je ta ROM, kterou jsem zkousel.

No, mam tedy global dev rom, a ted jdu zkusit sehnat Windows, abych mohl udelat unlock. Moc nam to teda v XIAOMI neulehcili :-).

Zatim diky vsem za pomoc!
 #252988  od martini
 před 7 lety
Mahtiel píše:Asi do toho českého MIUI půjdu.
Není třeba nikam chvátat, většina telefonů, které z xiaomi míří do Evropy se už dnes dodává s Global ROM, která používá zdejší překlady do CZ, je také dobře použitelná pro denní používání a má jakýsi pomyslný punc oficiality. Až si telefon osaháš, ověříš že je 100% HW vpořádku, pak se můžeš rozhodnout, jestli si necháš odemknout bootloader a riskneš možnou ztrátu záruky, nebo si vystačíš s tou global rom.
Mahtiel se to líbí
 #253761  od NaxCz
 před 7 lety
Myslíte, že se objeví i Redmi 3pro tahle verze s SnapDragonem 616 i ve verzi CZ LTE?


Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Pro mě by ten telefon byl ideální. Jelikož se mi nechce jít do starého snapdragonu. Ten výkon i na prohlížení stránek je patrný.
 #253778  od LiberteCzech
 před 7 lety
NaxCz píše:Myslíte, že se objeví i Redmi 3pro tahle verze s SnapDragonem 616 i ve verzi CZ LTE?


Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Pro mě by ten telefon byl ideální. Jelikož se mi nechce jít do starého snapdragonu. Ten výkon i na prohlížení stránek je patrný.
Koukni se na testy ten výkonnostní rozdíl není velký, je to stejná architektura, 430 má modernější GPU s lepší instrukční sadou. A s Vulkanem je dost možné. že bude 616 překonávat.
 #253787  od Ted
 před 7 lety
Redmi 3S je novější a má android 6

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 #253788  od NaxCz
 před 7 lety
Právě, když jsem koukal na testy tak ta 616 se spíše přikláněla k 650 (redmi note 3 pro). Ta 430 i s Vulkánem vypadá pomalejší. Nemyslím na hry na to telefon nemám, ale na web atd.
 #253806  od LiberteCzech
 před 7 lety
NaxCz píše:Právě, když jsem koukal na testy tak ta 616 se spíše přikláněla k 650 (redmi note 3 pro). Ta 430 i s Vulkánem vypadá pomalejší. Nemyslím na hry na to telefon nemám, ale na web atd.
Ale houby, vulkan přichází až s androidem 7.0 ;)
 #253810  od martini
 před 7 lety
Přesně tak, vyšší frekvence = větší zahřívání a větší spotřeba energie, při 8 jádrech je pro běžnou potřebu zbytečné chtít větší výpočetní výkon než dá 430, obzvlášť když to ve hrách, grafických app i UI dožene lepším GPU. Mrkni na přímé porovnání viz. Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť , žádnou převahu 616 tam nevidím, to spíš naopak. A pokud jsi někde v porovnání na YT zahlédl, že mělo 3s pomalejší stránkování, tak to bude spíš problém prvních rom a optimalizace toho čipu než samotného HW. 3s je tady krátce a jako všechno, chce svůj čas, v reálu funguje scrooling na 3s úplně v pohodě, plynule a bez nějakého sekání i na 2GB verzi.
 #254158  od nalim70
 před 7 lety
Všechny vás zdravím. Před týdnem jsem si z Aliexpress objednal 3S s B20. Doprava DHL. Všechno v pořádku, telefon byl za týden doma. I s čestinou. Počítal jsem, že budu doplácet DPH. Jen mě trochu překvapilo, jak mohlo DHL tušit, že mě bude zastupovat v celním řízení. Asi mají kvalitní křišťálové koule :-D Ve čtvrtek ráno mi totiž od nich přišla sms, že byl balíček, bohužel, zadržen celní správou a jestli chci, tak mě budou zastupovat v řízení. Jasně, že člověk chce, protože komu se chce s tím vyřizovat. To je všechno v pořádku, až na to, že ten samý den večer, kolem 18:00 byl balíček v Německu a do Ostravy se dostal až v pátek ráno. Takže v DHL věděli den dopředu, že bude balíček zadržen? To jsou fakt machři. V pátek odpoledne jsem měl balíček doma. To celní řízení proběhlo vskutku velkým fofrem. To mi na české úřady moc nepasuje:-D Takže jsem DHL zaplatil 550 kč za zastupování, které podle mě ani neproběhlo.
Byl to můj první nákup telefonu s číny, tak se možná pletu. Ale je to divný.
Takže to jen tak, pro informaci.
 #254452  od Mahtiel
 před 7 lety
Ode dneška mám Redmi 3S doma. Dojem zatím super. Nedá se srovnávat s Androidem 4.4 a starším. To jsem tehdy měla chvíle, kdy jsem měla chuť výrobce našeho tabletu Samsung vyloženě tím tabletem umlátit :D. Telefon je vážně super. Mám slabší verzi, tj. RAM 2 GB, ROM 16 GB a zatím fachčí suprově. Akorát spadly asi dvě aplikace, které jsem si nainstalovala :)

Odesláno z mého Redmi 3S pomocí Tapatalk
 #254549  od emzak_emil
 před 7 lety
Zdravím, má niekto skúsenosti s týmto eshopom, konkr. ako prebieha celý nákup? Celé vlákna tu čítam o DPH, clo a neviem čo, platí to aj pri tomto obchode? Ďakujem za pomoc. ;)

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #254556  od emzak_emil
 před 7 lety
Dobre, tak som sa k tomu teda dočítal a pochopil som to tak, že CLO sa teda neplatí. Prečo potom všetci objednávajú z ali alebo neviem odkiaľ, keď tu to je za tak super cenu a dokonca zo Španielska? V čom je háčik? [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #254569  od yogifon
 před 7 lety
emzak_emil píše:Dobre, tak som sa k tomu teda dočítal a pochopil som to tak, že CLO sa teda neplatí. Prečo potom všetci objednávajú z ali alebo neviem odkiaľ, keď tu to je za tak super cenu a dokonca zo Španielska? V čom je háčik? [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
Mozno v tom, ze platis vyse 30 euro postovne :)
 #254584  od j.jusko
 před 7 lety
Neviem ci si si vsimol ze to mas z honkongu nie zo Španielska preto ta cena tak pozor aby si neplatil dph +poplatok za zastupovanie.

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
 #254612  od LiberteCzech
 před 7 lety
j.jusko píše:Neviem ci si si vsimol ze to mas z honkongu nie zo Španielska preto ta cena tak pozor aby si neplatil dph +poplatok za zastupovanie.

Odoslané z MI 2S pomocou Tapatalku
emzak_emil Přesně důkladně si přečti odkud je ta zásilka posílána, pokud mimo EU, tak platíš DPH poplatek za zastupování (případně clo)...
Minule tam měli v názvu spain, ale dole měli napsáno, že to je fyzicky z Hongkongu, což mi přijde dost riskantní...
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 16

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat