[land]
 #253611  od mirotaso
 před 7 lety
neviem keby sme dali rodne listy k sebe, ktory by bol zazltnutejsi... nemusis sa hned urazat jak pubertiak, neopovedal si na to anglicko, myslel som ze si stale myslis ze HK teda Hong Kong / warehouse/ patri stale do GB... na tom odkaze co si dal moznost dhl nemas /obrazok ta pomylil/... je tam free cinska posta a dph ti narataju... musis pozriet inde napr Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť je v tom bordel, tak davaj pozor... pri doprave dhl dph neplatis, je to ale drahsie... samozrejme nie tak ako v cz/sk
pol104 se to líbí
 #253963  od rymoCZE
 před 7 lety
Pro přítelkyni jsem objednával Redmi 3S (3GB/32GB) přes TopOne
19.9. ráno objednáno
29.9. doručil kurýr z Prahy ke mě domu, žádne clo ani dph a mobil vysel na 170USD, Ten den jsem ho jeste odemknul a nahral místní rom s češtinou ;-)

Odesláno z Redmi Note 3 PRO MIUI 8.1 Týdenní 6.9.9
 #254984  od yogifon
 před 7 lety
Tak uz aj mne dorazil Redmi 3S international version z Hong Kong Goldway.
Objednane 21.9., dorucene 5.10. bez akeholvek doplacania cohokolvek :)
Bola tam uz dana Global Dev ROM so slovencinou. Celkom sa mi pozdavala, ale aj tak som tam dal miestnu cz/sk verziu ROM. Zatial vsetko slape ako ma, ale je to este prilis kratky cas na nejake zavery.
 #255010  od wally
 před 7 lety
Takze to je s Band 20?
Ja objednaval z toho Xiaomi authorized store na Aliexpress, ale bral jsem to pres Ceskou postu. Dva tydny putoval do Prahy a ted uz je to tyden co mobil lezi v Praze a ja cekam na vyzvu k procleni. :-( Nemuzu rict, ze by se zrovna dvakrat pretrhli.
 #255062  od LiberteCzech
 před 7 lety
wally píše:Takze to je s Band 20?
Ja objednaval z toho Xiaomi authorized store na Aliexpress, ale bral jsem to pres Ceskou postu. Dva tydny putoval do Prahy a ted uz je to tyden co mobil lezi v Praze a ja cekam na vyzvu k procleni. :-( Nemuzu rict, ze by se zrovna dvakrat pretrhli.
Já si 2 týdny počkal na papír od celní správy a teď čekám další týden na dodání Českou poštou a myslím že ani to nestihne :-
 #255092  od pstruh22
 před 7 lety
Zdravim,
Redmi 3S LTE cz B20...
Objednanane 22.9 z Aliexpress (Store:Hong Kong Goldway)
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Dna 6.10 som mal telefon v ruke (DPD kurier). Neplatil som ziadne DHP ani CLO. Cela suma co som zaplatil bola 154 Eur. Volil som Seller's Shipping Method.
Kupoval som cez plnapenezenka.cz kde mi vratili 10% (351,67 Kč) takze telefon ma nakopon vysiel cca 140 Eur.
eltuto se to líbí
 #255682  od eltuto
 před 7 lety
pstruh22:
Ahoj, mám taky v plánu kupovat stejnej. Jinak mobil a vše v pohodě? Lte bez problémů? Díky za odkaz :)
 #255700  od pstruh22
 před 7 lety
Zdravim, telefon som unlockol len vcera takze neviem zatial posudit. Po unlocku a flashnuti CZ/SK ROM 6.9.22 telefon funguje, no na tvrdenie ze je vsetko OK je zatial priskoro :) Povodne SIM karty co mam nepodporuju LTE takze dnes ich idem vymenit a potom mozem zacat testovat.
 #255869  od pstruh22
 před 7 lety
Karta vymenena, mozem len potvrdit ze LTE funguje bez problemov, O2-SK (BA), mimo mesta som zatial neskusal.
 #256587  od eltuto
 před 7 lety
Tak objednáno až dneska od Hong Kong Goldway přes Seller's Shipping Method. Jsem zvědav, kdy a jak to dojde O0
 #256599  od Hanniba1Lecter
 před 7 lety
pstruh22 píše:
Kupoval som cez plnapenezenka.cz kde mi vratili 10% (351,67 Kč) takze telefon ma nakopon vysiel cca 140 Eur.
jakze ti vratili 10% ked deklaruju vratenie iba 4% pri aliexpresse???
 #256670  od pstruh22
 před 7 lety
Hanniba1Lecter píše:
pstruh22 píše:
Kupoval som cez plnapenezenka.cz kde mi vratili 10% (351,67 Kč) takze telefon ma nakopon vysiel cca 140 Eur.
jakze ti vratili 10% ked deklaruju vratenie iba 4% pri aliexpresse???
pri prvej registracii dostanes 100% zvyhodnenie


Sent from my iPad using Tapatalk
 #256700  od pstruh22
 před 7 lety
Hanniba1Lecter píše:to je stale len 8%, tak odkial mas 10%?
netusim, jednoducho mi dali 10%, ini tu zase pisu ze mali 8,7 tak to asi davaju nahodne...


Sent from my iPad using Tapatalk
 #256753  od Hanniba1Lecter
 před 7 lety
no to je divne, ja mam cez simplybestcoupons a tiez maju uvedene do... oni maju do 8% ..vzdy som zatial dostal tych 8% nie menej a a nikdy som nemal viac..

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat