[land]
 #256977  od MotoFAN
 před 7 lety
Zdravím,
pročítám tu fórum a například ve vláknu "REDMI 3S VS REDMI 3S GLOBAL LTE" je pár odkazů na prodejce kde koupit verzi s českou LTE ale je to tam různě zamíchané a nerad bych udělal chybu: hledám tedy prodejce Číňana (ideálně se skladem v EU) který mi prodá verzi s Českou LTE (Global jestli se nepletu?) v provedení 3GB RAM a 32GB ROM. Ideálně kdyby sem někdo mohl vypsat i které označení frekvencí LTE je potřeba (podle toho co jsem se dočetl tak B7 a B20?).

Před 3roky jsem kupobal Redmi 1S na ibuygou.com ale tam se Global verze nemůžu dohledat, koukal jsem na Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť a Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť ale přijde mi že by se určitě mohli najít levnější prodejci...

A abych to upřesnil - 2/16GB rozhodně nechci...
 #257023  od Marko033
 před 7 lety
Ja sa chystám objednať z Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť cena 151,39eur už aj s poštou (Seller's Shipping Method) bez ďalších poplatkov čiže 151,39 konečná cena a je to International verzia s 4G: FDD LTE B3:1800/B1:2100/B4:1700/2100/B5:850/B8:900/B20:800/B7:2600 MHz TD LTE B40:2300/B41:2500MHz
 #257027  od pajinek
 před 7 lety
A když to koupíš přes plnapenezenka.cz tak tě to vyjde ještě levněji. Tam to vypadá zatím opravdu nejlevněji, nicméně není to v EU skladu (což MotoFAN ideálně chtěl), pouze to přes EU posílají, čili mělo by to projít bez dalších doplatků.
 #257041  od Marko033
 před 7 lety
áno na tú plnapenezenka.cz som pozeral že to asi skúsim kúpiť cez ňu. Áno MotoFan písal že ideálne EU sklad lenže otázka je kvôli čomu uprednostní EU sklad ak kvôli ďalším poplatkom tak ak u Hongkong Goldway zvolí Seller's Shipping Method tak to je bez ďalších poplatkov a ak kvôli dobe doručenia tak tak aj tu je Goldway natom dobre okolo 10dní.
 #257057  od MotoFAN
 před 7 lety
EU sklad čistě kvůli DPH ale pokud je tu i jiný způsob rád se přiučím :) Doba doručení mně zas tak extra netrápí (tedy pokud si můžu být na 100% jist že to dorazí). Chápu správně že Honkong Goldway to přeposílá přes EU sklad a zaručuje doručení bez DPH?
 #257060  od MotoFAN
 před 7 lety
Přes Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť mi to teda se sklem vychází na 174,85USD, což je bratru 4200,- CZK což je skoro o tisícovku levnější než na REDandroid.cz, můžu si ale být jistý že mi přijde originál a že nebudu platit DPH při volbě "Sellers shipping method"?
 #257062  od Marko033
 před 7 lety
Áno tak to aspoň je uvedené v infe:
Tips:
1. European Union Express only for EU countries, No Customs Duty.
2. You can receive your parcel faster and cost less.
3. Normally,you can receive your parcel about 7 working days.
4. Percentage=The parcels received in the corresponding time period / All parcels
5. Select your country first,Then choose "Seller's Shipping Method" (because systerm no EU Express option)
6. Only you choose ""Seller's Shipping Method" can enjoy European Union Express,If you choose "Aliexpress Standard Shipping" or "DHL",maybe you need pay the custom duty.

a aj čo je tam Feedback tak od Slováka z 10.10.2016 :
Great phone. No extra VAT. Fast shipment. Recommended

takže by to malo byť bez DPH.

ako písal pajinek je to najlacnejšie čo som aj ja našiel tento telefón.
 #257064  od MotoFAN
 před 7 lety
Jen malý detail který se mi tam uplně nelíbí je fakt že nahoře v popisu píše: "4G: FDD LTE B3:1800/B1:2100/B4:1700/2100/B5:850/B8:900/B20:800/B7:2600 MHz TD LTE B40:2300/B41:2500MHz" ale dole v popisu (ta tabulka) už má jenom "WCDMA: 850/900/1900/2100MHz;
FDD LTE:B3:1800/B1:2100/B4:1700/2100/B5:850/B7:2600MHz
TD LTE:BB40:2300/B41:2500MHz" což by nebyli všechny české LTE frekvence, přece jen mu napíšu a radši se zeptám...
 #257066  od pajinek
 před 7 lety
No a kdybys to vzal na redandroid.cz, což ty nechceš, a sehnal někoho, kdo to vezme do nákladů a vrátí ti DPH, jako že já někoho takového mám, tak mne to na redandroid.cz v Grey provedení vyjde na 4264,- vč. gelového pouzdra, mikey tlačítka, které je k ničemu a 2 roky záruky v ČR, tedy pokud bude faktura bez uvedení údajů o kupujícím. A za dva dny to mám doma. A vo tom to je.
sksnovotny se to líbí
 #257069  od MotoFAN
 před 7 lety
Bohužel nemám nikoho kdo by si to vzal do nákladů (pokud by se ti chtělo a nevadilo ti to pošli mi PM, rád bych to přicpal k tobě do nákladů kdyby jsi byl ochotný :D ), pořádně to zvážím a rozhodnu se jestli to risknou z Ali nebo nakoupit u nás (MiKey doma mám od dob kdy jsem si kupoval Redmi 1S a gelové pouzdra mám na cestě už týden (připravuju se :D )).
 #257072  od Marko033
 před 7 lety
aha tak to v tej dolnej tabuľke som si nevšimol, daj potom vedieť čo ti odpovie ale predpokladám že tam má len preklep.

@pajinek
kebyže mám niekoho kto by to zobral do nákladov a vrátil by DPH tak by som to bral aj z redandroid.cz nakoľko 2 ročná záruka je vždy plus ale nakoľko nemám aspoň ja nikoho takého tak mi ostáva len HK Goldway
 #257146  od pajinek
 před 7 lety
Když budeš mít doklad bez vyplnění údajů o kupujícím, tak nebudu přece při reklamaci říkat, že je to na firmu. Když koupíš něco v Lídlu, tak tam taky není uvedeno, že je to na firmu a přitom to můžeš narvat do nákladů...
 #257200  od meduza666666
 před 7 lety
Tak z EU skladu hlavne proto, ze odpada opruz komunikace s Ceskou postou nebo DHL. Jasne, nic neprekonatelneho. Ale vyjde li to plus minus stejne nebo levneji, tak budiz.
Sam jsem bral pres Alika a na celni poste proclil sam (bydlim kousek, takze pri ceste). Kdybych nebyl z Praheee tak bych urco EU sklad preferoval. Ale zatim jsem tu rozumnou nabidku na EU sklad nevidel... Takl nejak mi prijde fer, tomu statu tech 8 kil prispet. Nic co by me zabilo. A furt to vyjde financne super kauf.
 #257209  od pajinek
 před 7 lety
Takže abych tuto akademickou debatu shrnul:
- pokud půjde o co nejnižší celkovou cenu za Redmi 3S s LTE 800, nejlépe vychází k dnešnímu dni na Alíku Goldway HK, a to jen při zaslání přes Sellers Shipping Method - pomocí nějaké slevy za první nákup na Alíku a případně plnapenezenka.cz bude cena atakovat hranici 4000,- Kč
- u dalších čínských prodejců a metod dopravy před DHL nebo Free Shipping se téměř na 100% doplatí DPH a případně výpalné pro DHL nebo poštu. V ten moment se cena telefonu blíží ale 5000,-Kč s těmito poplatky. Risknout se to ale může, třeba to vyjde.
- nákup u čínských prodejců z EU skladu (Geekbuying) - cena je cca 5000,- Kč (nutno totiž připočítat dopravu)
- za cenu lehce pod 5000,- Kč k dnešnímu dni se dá tento telefon sehnat už i v ČR (b-techs.cz, kak.cz, redandroid.cz...), záleží na barvě telefonu - 2 letá záruka, servis v ČR...
- v ČR se dá nakoupit i u dalších prodejců (Alza, CZC), ale tam je cena přemrštěná
Každý si může vybrat dle libosti a svých vlastních preferencí.
 #257284  od eltuto
 před 7 lety
Já jsem zvolil tu první variantu a vyšlo mě to na 4378,- Kč. Vzal jsem si k tomu to ochrané sklo, takže cca 10USD navíc. Kupováno ale přes tu peněženku, takže počítám, že mi těch 8% vrátí. Jinak vybrána doprava Sellers Shipping Method. Kupováno v pátek, tak pak dám info, jak to všechno dopadlo. ;)
 #257748  od wally
 před 7 lety
Ja objednaval z Aliexpress Xiaomi authorized store. Cena $149 plus 1034 Kc procleni pres postu, dohromady to bylo cca 4600, ted je dolar trochu silnejsi tak bylo bylo vic. Kazdopadne trvalo mesic, nez telefon dorazilo domu (diky Ti, Ceska posto) a mezitim na redandroid zlevnil telefon o litr. Za 5 tisic bych ho ted uz bral tam a neobjednaval z Ciny.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru jsou celkem 2 uživatelé :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 hosté (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat