STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
117
77%
NIE
34
23%
 #235269  od Krab
 před 7 lety
Adamko píše:
tuxrob píše:Cao, mám Redmi 2 1gb poslední verzi MIUI 7. Můžu sklidem přejít na aktuální verzi MIUI 8 kde podle všeho je verze androidu 4.4? Je potřeba dělat faktory reset atd.?
Dík za pomoc
Ja som prešiel z verzie 6.3.17-MIU 7 priamo na verziu 6.6.17 MIU 8, teraz na 6.6.23 a všetko prebehlo OK . FR som nerobil, lebo všetko funguje. Mám tiež Redmi 2 1gb (2014811) a stále android 4.4
Zdar, no já nevím, zjistil bych si který z těch dvou ZIPů je pro tebe. Já jsem se trochu vyškolil při pokusu o aktualizaci.Mám taky 1Gb. Chtěl jsem nainstalovat 4.4 ale psalo mi to chybu tak jsem musel na 5.1. V informacích o zařízení jsem se to ale nedozvěděl. [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #235272  od kapap1
 před 7 lety
HarY_cz píše:nebyl by nějakej postup pro Redmi Note 3g Pro jak se vrátit na funkční MIUI 7? MIUI 8 nemá signál a nedá se ani manuálně přihlásit do sítě. a když jsem chtěl nahrát poslední 7 tak se mi to při najetí telefonu sekne na ploše s chybou com.android.phone byl neočekáváně ukončen

edit: tak MIUI 7 už funguje ale signál pořád není

edit 2: MIUI 6.5.19 vše funguje
Necekane konce aplikaci ci procesu jsou zpusobeny tim, ze po downgrade neudelas FR. Konce procesu jsou toho zarnym prikladem.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #235273  od kapap1
 před 7 lety
JungleOreo píše:Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda lze na Mi4 aktualizovat z MIUI 5 (Android 4.4.3) na MIUI 8 (Android 6.0.1), protože přítel to takhle aktualizoval bez problému, ale přece píšete, že se musí jít první na MIUI 7 a pak na 8. Děkuji
Budes muset nainstalovat 5.12.17 pres aplikaci Aktualizace. Tuto proceduru musis udelat 2x po sobe. Tim dojde ke spojeni particii. Pak nainstaluj TWRP pripadne nekterou z verzi v7, ktera TWRP obsahuje a nakonec klidne posledni 6.6.23

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #235281  od EuGenio
 před 7 lety
Zaznamenal jsem jenom dva problémyna Mi3W (ve verzi 6.6.16/17 i 6.6.23):
  • znatelně pomalejší nabíjení
  • rychlejší vybíjení
  • při zátěži se telefon velice zahřívá - po chvíli běhu trochu náročnější aplikace mi vyskočí varování na vysokou teplotu 45-50°C, dotyk ve střední a horní části telefonu vyložené pálí do prstu
Jak jsem to tu prohledával, nejsem sám, co toto zaznamenal, jiní tvrdí, že vše OK. Kouknu na ofiko fórum, jestli se tam o tom něco nepíše

EDIT: I na en.miui.com toto chování hlásí další lidé, především na Mi4c
 #235285  od JungleOreo
 před 7 lety
kapap1 píše:
JungleOreo píše:Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda lze na Mi4 aktualizovat z MIUI 5 (Android 4.4.3) na MIUI 8 (Android 6.0.1), protože přítel to takhle aktualizoval bez problému, ale přece píšete, že se musí jít první na MIUI 7 a pak na 8. Děkuji
Budes muset nainstalovat 5.12.17 pres aplikaci Aktualizace. Tuto proceduru musis udelat 2x po sobe. Tim dojde ke spojeni particii. Pak nainstaluj TWRP pripadne nekterou z verzi v7, ktera TWRP obsahuje a nakonec klidne posledni 6.6.23

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
Dobrá, jsem nováček, takže to shrnnu:
1. Z verze, která tam bude dám přes aplikaci aktualizace nainstalovat 5.12.17, poté, až se to nainstaluje a nakonfiguruje, dám nainstalovat zase verzi 5.12.17.
2. Poté stačí nainstalovat nejnovější verzi (MIUI 8) přes aplikaci Aktualizace.
Je TWRP potřebný? Nedá se to lehce nainstalovat přes aplikaci Aktualizace? Děkuji
Omluvte prosím mé špatné zkušenosti.
 #235286  od Ondro13
 před 7 lety
Na Redmi Note 3G /HM1W všetko beží svižne a super akurát sa tiež niekoľko krát mobil vypnul sám ??? Neviem či to už mám starý kus železa alebo je to v softe, aj tak pekne ďakujem celej partií za skvelú prácu mám nový telefón [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH] Pekný deň

Odoslané z Redmi Note Pro 3G cez Tapatalk
 #235292  od martintrojanek
 před 7 lety
Jen rychlý dotaz, jak v miui8 nastavim live wallpaper na plochu i Zamykací obrazovku? Konkrétně accuweather live w. V miui7 to nabídlo při zvolení použít na plochu i zámek, tady nic [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]

Odesláno z mého MI NOTE Pro pomocí Tapatalk
 #235294  od kanour
 před 7 lety
Ondro13 píše:Na Redmi Note 3G /HM1W všetko beží svižne a super akurát sa tiež niekoľko krát mobil vypnul sám ??? Neviem či to už mám starý kus železa alebo je to v softe, aj tak pekne ďakujem celej partií za skvelú prácu mám nový telefón [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH] Pekný deň

Odoslané z Redmi Note Pro 3G cez Tapatalk
A co signál sim karty..dobrý?

Odesláno z mého HM NOTE 1W pomocí Tapatalk
 #235302  od basenzi
 před 7 lety
Na mém Redmi Note 3 Pro nevidím žádný problém se signálem.

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 #235305  od Mathysek
 před 7 lety
Mě se u MIUI 8 nechce hned spojit s bluetooth handsfree, trvá mu to třeba i půl hodiny, pokud bluetooth vypnu a znova zapnu tak se spojí okamžitě. Má někdo s tímto problémem nějakou zkušenost? U MIUI 7 to šlapalo bez problémů. Předpokládám, že po přechodu z MIUI 7 na 8 není potřeba dát telefon do továrního nastavení?
Naposledy upravil(a) Mathysek dne 27 Čer 2016, 20:18, celkem upraveno 1 x.
 #235306  od kanour
 před 7 lety
basenzi píše:Na mém Redmi Note 3 Pro nevidím žádný problém se signálem.

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
Já se neptal na redmi note 3, ale na redmi note 3G

Odesláno z mého HM NOTE 1W pomocí Tapatalk
 #235308  od Roninus
 před 7 lety
Dobrý den,
Dneska jsem si nainstaloval tuto verzi a pořád mi tam vyskakuje okno: Aplikace Služby Google Play bohužel...
Zobrazte podrobnosti o chybě, zkopírujte
log a vložte jej na miuios.cz/rom pro její
další analýzu.


Nevíte někdo, co s tím ?
Mám Xiaomi redmi 1S
 #235328  od antr
 před 7 lety
a.ndre.w píše:Vyber konfigurace USB v nastaveni pro vyvojare doopravdy neni. Pro nastaveni MTP je nutne si stahnout z Google Play aplikaci "MIUI USB Settings". Redmi Note 3
To je ta správná volba. DÍKY
 #235335  od kapap1
 před 7 lety
JungleOreo píše:
kapap1 píše:
JungleOreo píše:Zdravím, chtěl bych se zeptat, zda lze na Mi4 aktualizovat z MIUI 5 (Android 4.4.3) na MIUI 8 (Android 6.0.1), protože přítel to takhle aktualizoval bez problému, ale přece píšete, že se musí jít první na MIUI 7 a pak na 8. Děkuji
Budes muset nainstalovat 5.12.17 pres aplikaci Aktualizace. Tuto proceduru musis udelat 2x po sobe. Tim dojde ke spojeni particii. Pak nainstaluj TWRP pripadne nekterou z verzi v7, ktera TWRP obsahuje a nakonec klidne posledni 6.6.23

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
Dobrá, jsem nováček, takže to shrnnu:
1. Z verze, která tam bude dám přes aplikaci aktualizace nainstalovat 5.12.17, poté, až se to nainstaluje a nakonfiguruje, dám nainstalovat zase verzi 5.12.17.
2. Poté stačí nainstalovat nejnovější verzi (MIUI 8) přes aplikaci Aktualizace.
Je TWRP potřebný? Nedá se to lehce nainstalovat přes aplikaci Aktualizace? Děkuji
Omluvte prosím mé špatné zkušenosti.
Jedny z 1. aktualizaci roku 2016 byly instalovany pres Aktualizaci, protoze je prekousalo recovery. Myslim, ale nerad bych se mylil, ze verze 6.2.25 je jednou z 1. verzi s TWRP. Osobne bych vyresil instalaci TWRP tim, ze bych flashnul hned posledni verzi 3.0.2-0, ktera je soucasti soucasnych aktualizaci. (Pokud by byla verze TWRP nizsi, mohlo by dojit k problemu pri instalaci aktualizace - uz se to nekomu stalo) Pak neni duvod otalet s instalaci treba posledni verze.
Co se spojeni particii tyce, tak je to opravdu tak, jak pises. Pres Aktualizaci nainstalujes 5.12.17, restartujes a znovu nainstalujes pres Aktualizaci 5.12.17. Particie budou spojene a nic nebrani flashi TWRP a treba zminovane posledni A6.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
Naposledy upravil(a) kapap1 dne 27 Čer 2016, 21:56, celkem upraveno 1 x.
 #235337  od kapap1
 před 7 lety
Roninus píše:Dobrý den,
Dneska jsem si nainstaloval tuto verzi a pořád mi tam vyskakuje okno: Aplikace Služby Google Play bohužel...
Zobrazte podrobnosti o chybě, zkopírujte
log a vložte jej na miuios.cz/rom pro její
další analýzu.


Nevíte někdo, co s tím ?
Mám Xiaomi redmi 1S
FR

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #235344  od Euronymous
 před 7 lety
Na grafu baterie mám WiFi nonstop připojenou. I když mám zaskrtnuto aktivni pouze v režimu spánku...dříve se v deep sleep odpojila. Aplikace jsem žádné neinstaloval, pouze přechod z Miui7 na 8. Díky

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #235346  od jirka01
 před 7 lety
Zdravím,
chtěl bych se zeptat. Synchronizace MiCloud v galerii k čemu to je, když mimo wifi nespustím videa která jsou synchronizovaná a musím je z Cloudu stáhnou (na wifi) a pak až jdou spustit. Jde s tím něco udělat, aby je spustil i mimo data či wifi?
Díky :)
 #235350  od prokji
 před 7 lety
Euronymous píše:Na grafu baterie mám WiFi nonstop připojenou. I když mám zaskrtnuto aktivni pouze v režimu spánku...dříve se v deep sleep odpojila. Aplikace jsem žádné neinstaloval, pouze přechod z Miui7 na 8. Díky

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
Co máš tedy zvoleno ? Vždy ? Nikdy? Pouze při nabíjení? Takhle, jaks to napsal se to chová správně; je aktivní v režimu spánku...

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #235353  od kapap1
 před 7 lety
Euronymous píše:Na grafu baterie mám WiFi nonstop připojenou. I když mám zaskrtnuto aktivni pouze v režimu spánku...dříve se v deep sleep odpojila. Aplikace jsem žádné neinstaloval, pouze přechod z Miui7 na 8. Díky

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
Tak zkus zaskrtnout jinou moznost. Jak pise prokji - pokud mas povolenou moznost i v rezimu spanku, tak jede logicky porad. Zbyle moznosti uz pripojeni omezuji.
Obrázek

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 18

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat