STE SPOKOJNÍ S TOUTO VERZIOU MIUI?

ANO
116
91%
NIE
11
9%
 #240331  od resisst
 před 7 lety
Obrázek

MI 3W & Tapatalk

Mozna nekdo z tymu miui z toho reportu vycte co ti to blokuje, nebo pada. U me je to v poradku.
Naposledy upravil(a) resisst dne 24 Čer 2016, 16:54, celkem upraveno 1 x.
 #240336  od lerak
 před 7 lety
Pro: MichalRuza
d MichalRuza
23 črc 2016, 19:30
lerak píše:
PRO: Kedar01

Prozatím si stáhni tyto soubory

Popis v obrázkové podobě: Pre zobrazenie URL adries sa musíte prihlásiť.
Soubor pro sloučení patricii: Pre zobrazenie URL adries sa musíte prihlásiť.
Teď si stáhni poslední v8. Ulož soubor pro sloučení patricii a Rom kterou chceš instalovat na SD kartu. Pokračuj pak podle obrázk, přecházel jsem podle tohoto návodu a je vše v pořádku. Pro jisotu si udělej v TWRP zálohu kdyby náhodou něco.


Ahoj, jak poznám, že jsou particie spojené? mám Mi4 a nejsem si vědom, že bych tu verzi 5.12.17 instaloval 2x,
teď jsem stáhnul soubor zip pro Mi4, dal aktualizaci a mám tam MIUI 8,
To co jsem napsal je určeno pro jiný typ modelu než máš ty --------Redmi Note 3G-----HMNote 1W---- a to ty stoprocentně nemáš nemáš. Pokud chce mít Kedar01 na tomto modelu v8 tak je musí spojit jinak nemá místo pro instalaci. Stačí si to přečíst hned na první stránce.
 #240341  od Franz Ferdinand II.
 před 7 lety
kanour píše:Jede vám Locus pro? Už od vydání miui 8 to vypisuje chybu.Viz
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 android.view.WindowManager$BadTokenException: Unable to add window android.view.ViewRootImpl$W@427fd548 -- permission denied for this window type
	at android.view.ViewRootImpl.setView(ViewRootImpl.java)
	at android.view.WindowManagerGlobal.addView(WindowManagerGlobal.java)
	at android.view.WindowManagerImpl.addView(WindowManagerImpl.java)
	at o.Rc.handleMessage(:150)
	at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java)
	at android.os.Looper.loop(Looper.java)
	at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java)
	at java.lang.reflect.Method.invokeNative(Native Method)
	at java.lang.reflect.Method.invoke(Method.java:515)
	at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java)
	at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java)
	at dalvik.system.NativeStart.main(Native Method)


Odesláno z mého HM NOTE 1W pomocí Tapatalk
A jakou verzi Androida tam máš? Tato app totiž na Marshmallow moc nefachčí když je ve founu přítomen Lucky Patcher a/nebo Google Store mod. Provozuji poslední verzi na LP 5.1.1 s oběma zmíněnýma app a no problemo.

Sent from my phone by Tapatalk
 #240342  od kanour
 před 7 lety
Franz Ferdinand II. píše:
kanour píše:Jede vám Locus pro? Už od vydání miui 8 to vypisuje chybu.Viz
Kód: Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 android.view.WindowManager$BadTokenException: Unable to add window android.view.ViewRootImpl$W@427fd548 -- permission denied for this window type
	at android.view.ViewRootImpl.setView(ViewRootImpl.java)
	at android.view.WindowManagerGlobal.addView(WindowManagerGlobal.java)
	at android.view.WindowManagerImpl.addView(WindowManagerImpl.java)
	at o.Rc.handleMessage(:150)
	at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java)
	at android.os.Looper.loop(Looper.java)
	at android.app.ActivityThread.main(ActivityThread.java)
	at java.lang.reflect.Method.invokeNative(Native Method)
	at java.lang.reflect.Method.invoke(Method.java:515)
	at com.android.internal.os.ZygoteInit$MethodAndArgsCaller.run(ZygoteInit.java)
	at com.android.internal.os.ZygoteInit.main(ZygoteInit.java)
	at dalvik.system.NativeStart.main(Native Method)


Odesláno z mého HM NOTE 1W pomocí Tapatalk
A jakou verzi Androida tam máš? Tato app totiž na Marshmallow moc nefachčí když je ve founu přítomen Lucky Patcher a/nebo Google Store mod. Provozuji poslední verzi na LP 5.1.1 s oběma zmíněnýma app a no problemo.

Sent from my phone by Tapatalk
Mám verzi 4.4 kitkat, je fakt že ji nemám zakoupenou

Odesláno z mého HM NOTE 1W pomocí Tapatalk
 #240345  od kanour
 před 7 lety
To asi neprojde mám jo cracklou, vždycky mi to vypíše že to chce stáhnout 5mb, a pri stahování to spadne

Odesláno z mého HM NOTE 1W pomocí Tapatalk
triumvk18 se to líbí
 #240351  od T3ZZ
 před 7 lety
A dost.. Už mě to pěkně sere... Vestavěný unrar/unzip nic nedělá a když si stáhnu na to appku tak ta nejede protože chce ode mě povolení do usb úložiště které nejde udělit. Tlačítko odmítnout funguje výborně, ale na přijmout mohu klikat jak idiot a nic se neděje.. V samotném nastavení taky nelze změnit Obrázek

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #240357  od martintrojanek
 před 7 lety
T3ZZ píše:A dost.. Už mě to pěkně sere... Vestavěný unrar/unzip nic nedělá a když si stáhnu na to appku tak ta nejede protože chce ode mě povolení do usb úložiště které nejde udělit. Tlačítko odmítnout funguje výborně, ale na přijmout mohu klikat jak idiot a nic se neděje.. V samotném nastavení taky nelze změnit Obrázek

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
To mi na mi4 také nešlo, jde to potvrdit jen v landscape módu

Odesláno z mého MI NOTE Pro pomocí Tapatalk
 #240360  od marmarko
 před 7 lety
Inak, baterka pri miu8 je strasna.. Uvidime ako to bude v stable verzii. Presiel by som aj back na miu7 stable, ale nechce sa mi znovu vsetky app a data nahazdovat.
Mam taky pocit, ze ani jeden den mj este pri beznom pouzivani nevydržal
 #240368  od karelDVD
 před 7 lety
Zdarec všeci.Nevíte náhodou nekdo proč mě nefacha antutu...vždycky když chci dát test tak to píše
NO PERMISSION
PLEASE ALLOW THE PERMISSION WE NEED FOR TEST
Díky za jakoukoliv radu
 #240370  od panco951
 před 7 lety
Zdravím tak včera som si nanovo nahodil verziu ktorá je v návode na mi5 a všetko fungovalo akonáhle som nainstaloval aktualizáciu tak som zas stratil 3 senzory presne ako predtým.Mam nahodiť najprv čínsku róm a potom dať zas vašu alebo nemá nijdo tento problém?? Ďakujem za info.
 #240372  od Mach333
 před 7 lety
Prosím o pomoc včera jsem instaloval novou verzi a telefon mi5 zčernal a na nic nereaguje ani když ho připojím k nabíječce.
 #240373  od Slik
 před 7 lety
panco951 píše:Zdravím tak včera som si nanovo nahodil verziu ktorá je v návode na mi5 a všetko fungovalo akonáhle som nainstaloval aktualizáciu tak som zas stratil 3 senzory presne ako predtým.Mam nahodiť najprv čínsku róm a potom dať zas vašu alebo nemá nijdo tento problém?? Ďakujem za info.
U mna na Mi5 ide vsetko Ok. Instalovane 3verzie Miui7 a vsetky Miui8 bez FR.
V jednej verzii nefungovalo otacanie obrazovky ale v nasl.Rom to bolo opravene
panco951 se to líbí
 #240374  od panco951
 před 7 lety
Fr je čo?prepáč ešte sa tak nevyznám.A dnes som dal novú týždennú aktualizáciu a neotaca sa.neviem čo robím zle.Robi to asi dve aktualizácie do zadu že sa mi nepretaca obrazovka.
 #240394  od Petur
 před 7 lety
Poprvé na týdenní verzi co se mi zdá rychlejší vybíjení při stejném používání. Vydržel 3 dny v pohodě a teď to vypadá na dva skoro. Redmi 3

Odesláno z mého Redmi 3 pomocí Tapatalk
 #240402  od Mathysek
 před 7 lety
panco951 píše:Vrátil som sa na verziu 6.6.23
Zdar taky mě chyběli položky v testu hardware, chyběli mi senzory, musel jsem se vrátit na 6.6.23 tam to šlape jak má.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 13

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat