[omega]
 #241435  od phonearena
 před 7 lety
uz ho maju aj na top one, len ta cena je kus privysoka Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť paradoxne oppomart zatial vedie
 #246075  od phonearena
 před 7 lety
caute! objednaval uz niekto z oppomart redmi pro 4gb/128gb? objednaval som este koncom jula a stale nic,ziaden mail ci zmena statusu objednavky.. zeby ho este nerobili?
 #246166  od patres22
 před 7 lety
z MIUI se ozvalo že nebudou dělat GLOBAL verzi MIUI. tudiž nebude CZ asi.

Jak tam dostaneme google a CZ?
 #246213  od fitom
 před 7 lety
Veď tunajšia romka sa robí z cn verzie.
Čo sa týka gplay na origo cn romke pozri en.miui.com fóra tam by mal byť nejaký google installer si myslím. Mín na r3 sa to dalo tak spraviť.

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
 #246227  od jenicekk
 před 7 lety
Jak by se mě to mělo povest, unlcok, twrp a stáhnout naší ROM. Vše při starém

Odesláno z mého Redmi Pro pomocí Tapatalk
 #246230  od ihatetv
 před 7 lety
Chybí tam odkaz, napsáno "neskor".

Nově se mi střídavě rozsvěcuje a zhasíná bílá notifikační dioda, ovšem bez zjevného důvodu.
 #246231  od jenicekk
 před 7 lety
Až to petras bude mít doma bude mít ROM ke stažení :) btw tohle mi dělal jen whatsapp že kdyz přišla message už nepřestal blikat, když jsem zvolil jinou barvu než bílou přestalo to.

Odesláno z mého Redmi Pro pomocí Tapatalk
 #246249  od phonearena
 před 7 lety
tak dozvedel som sa prave ze v predaji a v obehu je zatial iba zakladna 3gb/32gb verzia redmi pro , a ako pozname xiaomi kto chce silnejsie verzie 64gb a 128gb zrejme si "slusne" pocka.. :-( snad nebudeme cakat zas do vianoc..
 #246359  od Kubo102030
 před 7 lety
Ja už mám na ceste aj Bielu 64GB ale čierna je len 32GB... Zatiaľ...

Odoslané z Redmi 3S pomocou Tapatalku
 #248227  od phonearena
 před 7 lety
neviete kedy uz bude konecne v obehu a dostupna aj 128gb verzia? stale cakam a nikde nic.. uz aj novsie predstavena redmi note 4 sa predava a redmi pro 128gb stale nic..
 #248618  od Hribecek
 před 7 lety
Konecne 64 v jine nez osklive bilé barvě. Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

128 nemaji ani v nabice, podarilo se ji nekomu uz realne sehnat? ty 4 GB ram me lakaji vice nez velky ukladaci prostor.
 #248766  od phonearena
 před 7 lety
tak z oppomartu mi dnes odpisali sorry for the delay, this phone redmi pro still not avaialble for all of the storage versions, in this case, would you mind to change it as another xiaomi phone on our site? ..cize to vyzera opat zas raz na vaznejsi problem s distribuciou, uz nemaju ani 32 ci 64gb verzie.. zrejme sa zopakuje historia s Mi5 pro..co uz
 #249348  od phonearena
 před 7 lety
ale stale nemaju nikde v ponuke 128gb verziu ani ciernu 64gb.. hanba xiaomi! a to uz je pomaly 3 mesiace od predstavenia..
 #249371  od phonearena
 před 7 lety
aha hej sorac na XFS som zabudol, tak aspon jeden shop kde aspon 64ku ciernu vobec maju ,no ta cena nie je bohvieco a navyse uz to po novom posielaju priamo z ciny k zakaznikovi cize ovela drahsia doprava+ hrozi s velkou pravdepodobnostou platba dph..
 #250621  od phonearena
 před 7 lety
caute! nevie uz nahodou niekto z vas kedy (aspon priblizne) by mala zacat dodavka a rozvoz 128gb verzii redmi pro na trh? zatial zial co som zbezne pozrel shopy stale nie je dostupna v ani jednom zo znamych a bezne dostupnych xiaomi shopov(vsade su stale len predobjednavky), co uz je fakt zarazajuce a hranici to po Mi5 pro s dalsim megatrapasom od xiaomi.. :-[
 #250799  od phonearena
 před 7 lety
tak nakoniec som zistil z jedneho najznamejsich xiaomi shopov ze realna distribucia 128gb verzii by mala zacat az 30.9. Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť ostava verit ze to uz je fakt konecny a pravdivy datum
 #254086  od phonearena
 před 7 lety
caute neviete resp nemate uz nejake info keby by uz kooneecne mali doraztit tie 128gb redmi pro?stale nikde nic..a uz je oktober.. :( uz je to maximalne trapne od xiaomi.. opat vydali dalsie 2 modely a na starsie sa zabuda.. dokonca z oppomartu ho uz aj vyskrtli z ponuky ,top one stale nic ani ibuygou sice ma ale len silver a gold.. :( drahe a navyse hrozi platenie dane.. siva 128gb v ziadnom shope nikde nic, proste nedostupne..
 #254106  od strom
 před 7 lety
Hm, kdyby šlo jen o 128 GB verzi, ale ona není ani černá 64 x25. Občas lze někde zahlédnout černou 32 x20 verzi, ale tu nechci a navíc jí překupníci většinou mají o 40 - 50 $ dražší než stříbrnou /zlatou. Já už tu měsíc píšu, že si ten mobil chci pořídit, ale asi mě to brzy přejde. Myslím, že tahle stříbrnozlatá obchodní politika sterilizovaného LuLana je jedním ze střípků skládačky, proč si z Xiaomi začaly dělat prdel značky jako oppo, vivo...

Odesláno z mého Mi-4c pomocí Tapatalk
dkalina, Jeremi se to líbí

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat