[omega]
 #251992  od phonearena
 před 7 lety
jenicek Ty mas redmi pro mozes mnou tu uvedene skutocnosti co boli pisane a spominane v recenzii fonyzciny na redmi pro potvrdit prip vyvratit? robi to aj pri miestnej sk/cz rom?myslim tie veci spominane so zlou odladenostou a slabou len 1 dnovou vydrzou (prip aj dalsi majitelia co mate redmi pro sa mozte vyjadrit)
 #252077  od ihatetv
 před 7 lety
Co se týká výdrže, doma ho vůbec nenabíjím, vždycky ho píchnu do autonabíječky cestou do práce a cestou z práce a na noc dávám "letadlo".
 #252080  od jenicekk
 před 7 lety
phonearena píše:jenicek Ty mas redmi pro mozes mnou tu uvedene skutocnosti co boli pisane a spominane v recenzii fonyzciny na redmi pro potvrdit prip vyvratit? robi to aj pri miestnej sk/cz rom?myslim tie veci spominane so zlou odladenostou a slabou len 1 dnovou vydrzou (prip aj dalsi majitelia co mate redmi pro sa mozte vyjadrit)
Nemam cas cist recenzi na fonyz ciny, ale redmi pro pouzivam jako primarni telefon, mam doma i mi5 PRO ale i pres to pouzivam radeji REDMI PRO, vydrz baterky je absolutne v poradku kdy telefon pouzivam velmi intenzivne od 7.00 a vecer kolem 20.00 mam stale jeste 20 procent, nicmene to ten telefon defakto nedam z ruky. Optimalizace ROM je dle me lepsi nez na mi5, nemam problem mit po vycisteni RAM volne 1,7GB pameti, nekdy i 2GB free coz sem na mi5 nevidel nikdy / v doby kdy jsme mel 3GB RAM verzi /. Nepozoruji zadne lagovani, nepozoruji nadmerne ukoncovani app, od chvile co mi telefon dosel jsme s nim po vsech strankach spokojeny. Fotak nehodnotim.
 #252238  od nob
 před 7 lety
jenicekk píše:Mobilnet trosku usnul na vavrinech a zaspal dobu s tema recenzema, kvalita a uroven recenzi se mezitim posunula o dve pricky výš.
No, oproti Mobilmanii ... Kde speciálně p. Kůžel kolikrát nevyvine min. snahu si o daném modelu něco víc zjistit. Tam mi to připadá, že to berou jako Baťa cvičky, jako těžkou rutinu.

Odesláno z mého MI 2 pomocí Tapatalk
 #262597  od Peterko220
 před 7 lety
Zdravím, mám Redmi Pro, Vie mi prosím niekto poradiť s Inštaláciou novej RAM pretože úprimne neviem to, nejde mi to, blbne mi to a som v tom ľavý, za každú pomoc Ďakujem
 #262625  od dolnma
 před 7 lety
Chtěl bych se zeptat, aktuálně mám redmi note 3 pro s 2GB ram a 11.11 plánuju upgrade. Rozhoduji se mezi Redmi Pro a Redmi note 3 Pro Special Edition. Na straně Redmi Pro je pro mě čtečka vepředu, OLED displej a hezčí tělo. U Remi Note 3 Pro je to Plné LTE, Snapdragon či podpora 4K videí. Obojí 3GB ram verze. Pohybuji se většinou v Praze, čili LTE pro mě není tak zásadní, ale výhoda to určitě je. Po čem by jste šáhli vy? A ještě se chci zeptat, už je česká rom pro Redmi Note Pro? Díky
Naposledy upravil(a) dolnma dne 10 Lis 2016, 08:43, celkem upraveno 1 x.
 #262629  od phonearena
 před 7 lety
dolnma píše:Chtěl bych se zeptat, aktuálně mám redmi note 3 pro s 2GB ram a 11.11 plánuju upgrade. Rozhoduji se mezi Redmi note Pro a Redmi note 3 Pro Special Edition. Na straně Redmi Note Pro je pro mě čtečka vepředu, OLED displej a hezčí tělo. U Remi Note 3 Pro je to Plné LTE, Snapdragon či podpora 4K videí. Obojí 3GB ram verze. Pohybuji se většinou v Praze, čili LTE pro mě není tak zásadní, ale výhoda to určitě je. Po čem by jste šáhli vy? A ještě se chci zeptat, už je česká rom pro Redmi Note Pro? Díky
oprav si v prispevku mal si na mysli pravdepodobne redmi pro, nie ako chybne uvadzas redmi note pro ;) kedze tebou menovany fon je 3 rocna starina.. :) no je to taka dilema-podla toho co na fone preferujes, ale rozhodne za lepsiu cenu zozenies snapdragonovy note 3 pro teda v pomere cena/vykon urcite lepsia volba..
 #262658  od dolnma
 před 7 lety
No asi největší výhoda je podle mě ta čtečka otisků vepředu. To jediné mi na Redmi Note 3 Pro vadí. + u toho pro je ten dobrý displej. Cenově to vychází opravdu nastejno a toho 11.11 budou stát oba 150 USD.
 #266633  od phonearena
 před 7 lety
Tak dnes som len tak skúšobne testol v AnTuTu redmi pro a vyhodilo to celkom slušný výsledok :)
Přílohy
Screenshot_2016-11-22-16-24-30-194_com.antutu.ABenchMark.jpg
Screenshot_2016-11-22-16-24-30-194_com.antutu.ABenchMark.jpg (29 KiB) Zobrazeno 1113 x
 #267689  od drobino
 před 7 lety
Jakou mas rom ja to dnes tak zkousel s vysledkem neco malo pres 86k?

Odesláno z mého HM 1S pomocí Tapatalk
 #267690  od phonearena
 před 7 lety
meral som to na global stable, pravdepodobne na fejkovej rom, ktoru som tam mal hned po kupe, po dodani.. samozrejme mal som vypnute vsetky appky na pozadi a nabitu bateriu takmer na 100% , dnes som meral nanovo na miestnej cz/sk rom a tiez mi to dalo rovnako ako tebe, cca cez 86tis. aj nieco, cize to dost zavisi od toho aku mas rom ale aj od mnoho inych faktorov.. tak ale radsej antutu budem mat nizsie a nech vsetko facha ako ma,ako vkuse nadavat [GRINNING FACE WITH SMILING EYES] inak ty mas tiez miestnu rom odtialto?
Naposledy upravil(a) phonearena dne 01 Pro 2016, 23:40, celkem upraveno 1 x.
 #267692  od drobino
 před 7 lety
Jj taky si myslim ja ho dnes dostal uz s nahranou cz/sk. Bohuzel jsem si s nim stacil hrat jen chvili, ale zatim vypada perfektne.

Odesláno z mého HM 1S pomocí Tapatalk

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat