[nikel]
 #256012  od ingbrzy
 před 7 lety
cez TWRP
 #256459  od Jozef R
 před 7 lety
Dobry den , prave som si kupil tento Fon, je tam cin a ang verzia
Cital som o nom forum ale nerozumiem co mam robit aby som tam mal sk/cz
Prosim vas poradte mi
redmi note 4
 #257954  od Polandes
 před 7 lety
Dobrý večer. Koupil jsem redmi note 4 z xiaomiforsale , přišel s českým miui 8 stable 8.0.1 . Můžu instalovat týdenní aktualizace bez toho abych odemykal bootloader nebo dával wipe? Díky za odpověď
 #257981  od Loser
 před 7 lety
Nemůžeš.rom bude nejspis fake, objednal jsem z xfs redmi3s navenek vypadala ze je tam ceska rom z miuios.cz,ale byla nejaka divna, pak jsem zjistil podle cisla ze je to fake rom.

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk
 #260011  od Jozef R
 před 7 lety
dobry den
podarilo sa mi preist na sk-cz room ale zistil som ze mam teraz nefunkny fotoaparat ,( pred tym isiel) zapnem ho je cierna obrazovka a pise porucha s odkazom na toto forum
Pomozte mi prosim
 #261319  od azazel7
 před 7 lety
adamaro píše:Zdravim tiez by som potreboval pomoc dnes mi dosiel Redmi note 4 ale zistil som ze ho neviem dostat ani do fastboot rezimu. Nejake napady?
Ahoj, uz si si nejako poradil ? Ja mam cerstvy xiaomi redmi note 4 a hladam niekoho, kto mi s tym moze pomoct. (mam cinsko anglicky system).
 #261444  od Comby
 před 7 lety
azazel7 píše:
adamaro píše:Zdravim tiez by som potreboval pomoc dnes mi dosiel Redmi note 4 ale zistil som ze ho neviem dostat ani do fastboot rezimu. Nejake napady?
Ahoj, uz si si nejako poradil ? Ja mam cerstvy xiaomi redmi note 4 a hladam niekoho, kto mi s tym moze pomoct. (mam cinsko anglicky system).
Čínsko-anglický? Asi máš china stable rom. Daj si tam china developer rom cez Updater. Potom odomkni bootloader, nahraj twrp recovery a nahraj miestnu rom.

MI 3W tapatalk
 #261863  od Bubiak24
 před 7 lety
Zdravim. Mam note 4 z gearbestu. No mám tam len český jazyk. Keď preinštalujem vašu CZ/SK Rom pribudne aj slovenský jazyk? Dik za odpoveď.
 #261866  od VMach3
 před 7 lety
Zajisté
 #262661  od liborolecky
 před 7 lety
emik emino emisko em píše:
ivo3105 píše:
emik emino emisko em píše:uz som unlockol, otazka k TWRP, ktoru verziu dat? mozem pouzit aj to co je pri navode z R.NOTE 3?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Ahoj, ako dlho trvalo kým ti poslali kód na odomknutie ? :)
cca 5dni

Odoslané z Redmi Note 4 pomocou Tapatalku
Mi to trvalo asi 15 minut [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #272683  od Mižu
 před 7 lety
Ahojte.
Potreboval by som poradiť. Možno ste sa už s niečim podobným stretli. Odomknutie bootloadera sa mi podarilo ako bolo uvedené v návode A až Z, ale inštalácia TWRP cez MIUIos.cz_fastboot_toolkit, po siahnutí aktuálnej TWRP_nikel prebehla a napísalo, že mám stlačiť akékoľvek tlačítko. Avšak neprebehlo zobrazenie TWRP v mobile a zároveň sa telefón neobjavil v PC. Telefón stále zostal len vo fastboot mode a nič sa nedeje. Za akúkoľvek odozvu a radu vopred ďakujem.
 #272687  od VMach3
 před 7 lety
Restartuj telefon do TWRP současným stiskem a držením kláves hlasitosti nahoru a zapínání.
 #272697  od Mižu
 před 7 lety
VMach3 píše:Restartuj telefon do TWRP současným stiskem a držením kláves hlasitosti nahoru a zapínání.
Ďakujem za typ. Skúsil som, čo si mi poradil, ale nič sa nestalo.
2016-12-20-1266.jpg
Naskočil mi na obrazovke telefónu nasledovný obrázok.
2016-12-20-1266.jpg (905.44 KiB) Zobrazeno 807 x
Čo by sa dalo ešte spraviť, resp. robím niekde chybu? Išiel som presne podľa návodu a napíše mi, že hotovo a nič.
Snímka1.PNG
Snímka1.PNG (44.57 KiB) Zobrazeno 807 x
Snímka2.PNG
Snímka2.PNG (36.36 KiB) Zobrazeno 807 x
 #272699  od VMach3
 před 7 lety
Jelikož se ti ukazuje silueta telefonu, TWRP není nainstalované. Překontroluj si ve správci zařízení zda se telefon při připojení k PC ve Fastboot režimu hlásí jako Android Bootloader Interface.
 #272701  od Mižu
 před 7 lety
VMach3 píše:Jelikož se ti ukazuje silueta telefonu, TWRP není nainstalované. Překontroluj si ve správci zařízení zda se telefon při připojení k PC ve Fastboot režimu hlásí jako Android Bootloader Interface.
Áno hlási sa ako Android Bootloader Interface.
 #272703  od Mižu
 před 7 lety
JohanCZ píše:Images musíš přejmenovat na twrp, ty tam máš TWRP nikel
Zip súbor má názov TWRP_nikel. Po rozbalení som ho premenoval na twrp.img. V tom to pravdepodobne nieje.
 #272707  od Mižu
 před 7 lety
Nesmí tam být TWRP.img ale pouze twrp

Odesláno z mého MI 3W pomocí Tapatalk[/quote]

Ďakujem posunulo ma to ďalej. No nie nadlho, lebo teraz mi vyskočil na mobile nasledovný obrázok a nejde prstom posunúť šípky.
2016-12-20-1267.jpg
2016-12-20-1267.jpg (991.17 KiB) Zobrazeno 808 x
 #272708  od JohanCZ
 před 7 lety
Máš špatné staré twrp. Dnes je již nové, které tento problém odstranilo. Zkus stahnout jiné twrp a stejným postupem proveď instalaci.
zde je odkaz:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #272733  od Mižu
 před 7 lety
JohanCZ píše:Máš špatné staré twrp. Dnes je již nové, které tento problém odstranilo. Zkus stahnout jiné twrp a stejným postupem proveď instalaci.
zde je odkaz:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Ďakujem veľmi pekne nakoniec som to zvládol a už mám CZ/SK ROM. Je super, že sa Tu nájdu ľudia, ktorí keď vedia aj poradia. :)
Naposledy upravil(a) Mižu dne 20 Pro 2016, 10:19, celkem upraveno 1 x.
 #272734  od Mižu
 před 7 lety
Mižu píše:
JohanCZ píše:Máš špatné staré twrp. Dnes je již nové, které tento problém odstranilo. Zkus stahnout jiné twrp a stejným postupem proveď instalaci.
zde je odkaz:
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Ďakujem veľmi pekne nakoniec som to zvládol a už mám CZ/SK ROM. Je super, že sa Tu nájdu ľudia, ktorí keď vedia aj poradia. :)
 #272735  od JohanCZ
 před 7 lety
Manželka je u kadeřníka tak mám trochu času i na Vás Miui-áky . [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat