[B20=kate]
 #258336  od corve
 před 7 lety
radek178 píše:OK, diky,. Jdu zkouset. Mne to neusne, ani kdyz ji vypnu v nastaveni wifi.
Jen pro zajímavost graf z Honoru 3C: mobil je používán jako záložní

Wifi v nastavení vypnutá a zároven nastaveno Wifi aktivní i v režimu spánku vždy
Screenshot_2016-10-21-09-20-45.JPG
Screenshot_2016-10-21-09-20-45.JPG (17.42 KiB) Zobrazeno 2614 x
 #258341  od patashon
 před 7 lety
Zjistil jsem hrozne "dulezitou" vec u V8. :o Rozviceni displeje lze otiskem prstu, i kdyz je v pameti nemate. Ja ho nepouzivam na odemikani. A nasledne pokud mate stale prst na ctecce, tak displej nezhasina
Ale jak to tu znam, vy uz to davno vite [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #258343  od patashon
 před 7 lety
corve píše:
radek178 píše:OK, diky,. Jdu zkouset. Mne to neusne, ani kdyz ji vypnu v nastaveni wifi.
Jen pro zajímavost graf z Honoru 3C: mobil je používán jako záložní

Wifi v nastavení vypnutá a zároven nastaveno Wifi aktivní i v režimu spánku vždy
Screenshot_2016-10-21-09-20-45.JPG
A nebude v nastaveni, ze aplikace maji povoleno hledani polohy pres wifi i pri jejim vypnuti?
 #258351  od ax1qwer
 před 7 lety
Pokud je to 3C s oficialni romkou KK 4.4.2 (myslim B306), tak je to mozny, ze to dela, ta se jim totiz moc nepovedla a ma par bugu, vcetne tohoto, pokud si dobre pamatuju
Beta B301 je na tom o poznani lip
Ten telefon jsem mel, tak o nem vim celkem dost.
Takze podle 3C bych ten graf moc nesrovnaval.
 #258354  od radek178
 před 7 lety
patashon píše:Je to v nastaveni- wifi-upresneni nastaveni-hledani vzdy zapnuto
Ze povolis aplikacim urcovani polohy i kdyz je wifi vypnuta
Nekam mne zmizela odpoved. To mam samozrejme vypnuty.
 #258355  od wangdak
 před 7 lety
Jak se vám zdá výdrž baterie na osmičce ve srovnání se sedmičkou? Mně připadá o chlup horší. Máte nějaké tipy jak prodloužit výdrž baterie? Díky.

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 #258369  od ax1qwer
 před 7 lety
SOT je doba, po jakou ti svitil displej, ovsem zalezi to taky na nastaveni jasu, s jasem na 100% opravdu takoveho SOT nedosahnes.

Kadopadne Mareman takoveho SOT dosahoval i na MIUI, stale netusim, jak to dela :D
 #258417  od AdamH
 před 7 lety
patashon píše:Zjistil jsem hrozne "dulezitou" vec u V8. :o Rozviceni displeje lze otiskem prstu, i kdyz je v pameti nemate. Ja ho nepouzivam na odemikani. A nasledne pokud mate stale prst na ctecce, tak displej nezhasina
Ale jak to tu znam, vy uz to davno vite [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
Nicméně je to novinka u MIUI8. Taky se teď dá dotykem na čtečku fotit -> tohle údajně šlo jen u Pro.
 #258428  od AdamH
 před 7 lety
Nevím, jestli to tady padlo, ale k tomuto grafu se dostanete například přes QuickShortcutMaker. Je skryt v Nastavení a jedná se o graf přímo z Androidu. V MIUI7 se dalo dostat k úplnému originálnímu stock Nastavení, teď už to nejde.
Obrázek
Obrázek

Jinak by mne tedy fakt zajímalo, kde chodíte na tak vysoká čísla s výdrží. Přijde mi, že výdrž se po updatu ještě o něco zhoršila.. a vy stále tak vysoká čísla. [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #258431  od radek178
 před 7 lety
Ja mam 6-7h pravidelne. Pres 7h jsem nemel nikdy. Usina ti telefon? Mne totiz s MIUI forem a tapatalkem neusinal a vybitej byl za den. Dnes v noci si sam zapl GPS a baterka ubyla o desitky procent. CPU Spy asi znas.
 #258502  od koldas
 před 7 lety
Jaroslav.cecho píše:Nema nekdo problem s pripojenim sluchatek? Po aktializaci to blbne ...pripojim obyc sluchatka a nahodi to ikonku ze je pripojeno handsfree a zachvili se to odpoji uplne
Kdosi si tady na to stěžoval taky. Mrkni výš.

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 #258510  od AdamH
 před 7 lety
Jaroslav.cecho píše:Nema nekdo problem s pripojenim sluchatek? Po aktializaci to blbne ...pripojim obyc sluchatka a nahodi to ikonku ze je pripojeno handsfree a zachvili se to odpoji uplne

Jop, já jsem si stěžoval. ;D Ale vyřešil jsem to. Stačí sluchátka dát do půlky do jacku, objeví se ikonka v liště. Vyčkej tak 5-10 sekund a normálně je tam dej. Mi to takhle pomohlo.
 #258527  od Mareman
 před 7 lety
Zkuste teď ten unlock někdo další s MIUI....

ad SOT) už jsem se o tom bavil přes SZ s ax1qwerem, mívám 10h+ při tomto používání:

- z toho SOT je jen asi hodina používání venku, tj. s vysokým jasem. Jinak je to v místnosti na automat tak aby to nezářilo ani nebylo tmavý (15% ?)

- mám trvale zapnutou wifi (ve spánku vyplou, vyplnutý vyhledávání sítí), v práci i doma se připne na wifi, jinak jedou GSM data, trvale zapnutý

- nemám nic jako FB messenger nebo tapatalk. Synchro všeho mám vypnutý včetně mailů. Přes push mi jede jen Viber a Telegram, maily stahuju ručně přes Aquamail. Ve Viberu mám režim respektování nastavení wifi v telefonu.

- hry nehraju, pokud bych používal navi nebo dokola antutu na testy, ten SOT samozřejmě takovej nebude

- ten SOT je režim internet, maily, messengery - žádná hardcore práce, většinu času to CPU bude dělat prd, leda při načítání webu nebo mailů to vylítne

- nabíjím 700mA Samsung nabíječkou, max Nokií 1200mA

- zapnutej BT (v autě se páruje s audio systémem)

+ nově jsem zase začal používat náramek Iwown i5+, při trvalým spojení se ten SOT| tak o hodinu zkrátí

Pozn. Telefonování se SOTem moc nezamává, to bych musel opravdu telefonovat hodiny denně. V noci je ten pokles tak 2-3 procenta dolů, taky žádná hrůza. Výdrž mám podobnou s MIUI7 i CM13, u MIUI8 nevím...tu jsem měl jako DEV a ta letěla do kýble hodně rychle [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #258536  od koldas
 před 7 lety
radek178 píše:Cim se ten odemknuty bootloader da ztratit? Nebo spis co nesmim s tel. delat, abych ho neztratil?
Chápu, že tím se ti otevřel přístup k rootu?

Odesláno z mého Redmi Note 3 pomocí Tapatalk
 #258550  od radek178
 před 7 lety
To asi ne, ale ja tomu fakt nerozumim. Jen jsem to chtel vyzkouset, protoze tel. dnes zacal blbnout a ja jsem se rozhodl, ze zkusim root a kdyz jsem uz byl u toho, tak jsem si rikal, ze zkusim odemknout bootloader. Podle myho se jen dostanu k snaz nahranym ROM, ale budu muset do tel. jeste neco doinstalovat. Ale tady uz nevim co a jak dal.
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 11

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat