[B20=kate]
 #255521  od radek178
 před 7 lety
Ja se toho Kingo root docela bal. Nekde jsem se snad pred rokem dozvedel, ze to neni moc duveryhodny. Uz nevim, co to bylo za forum, ale tvrdili neco ve smyslu, ze to je cinsky a je to neduveryhodny. Tak jsem to nezkousel na hlavnim mobilu a zkusil jsem to jen na starsim THL a nebyl jsem schopen se zbavit te jejich aplikace a vymenit to za SuperSU. Uz si ale nepamatuju, jestli jsem zkousel Kingroot nebo Kingoroot. Snad jsem to napsal spravne, pry jsou to rozdilny veci.
 #255542  od unavix
 před 7 lety
Problém je že Kingo root nainstaluje do telefonu svůj super user a pak si může dělat co chce. Takže po použití Kingo root se doporučuje instalovat twrp recovery (nebo jiné custom), v něm udělat full wipe (ne vnitřní úložiště) a nahrát rom na čisto.
 #255585  od radek178
 před 7 lety
Vím, ale už jsem dnes našel několik návodů na anglické verzi MIUI fóra a pokud se nepletu, tak je tam odkaz na 2 ROM. Takže třeba něco postupně přibude. Jeden příspěvek má přes 60 stran, takže zájem lidí je.
 #258683  od jlname
 před 7 lety
kasio píše:A už někdo zkusil na Kate nahrát firmware z Kenza z tohoto fóra + modem?
Už to tady taky bylo asi 3x..
Ano zkoušel, jde to nahrát, ale v místní CZ MIUI ROM nefunguje fotoaparát.
Zatím to nikdo nezlomil. Pokud to někdo vyřeší, pak už nebude třeba používat globální romku a svět bude opět maličko krásnější.
nemo232 se to líbí
 #259527  od kasio
 před 7 lety
jlname píše:
kasio píše:A už někdo zkusil na Kate nahrát firmware z Kenza z tohoto fóra + modem?
Už to tady taky bylo asi 3x..
Ano zkoušel, jde to nahrát, ale v místní CZ MIUI ROM nefunguje fotoaparát.
Zatím to nikdo nezlomil. Pokud to někdo vyřeší, pak už nebude třeba používat globální romku a svět bude opět maličko krásnější.
A je tady nějaké vlákno, které by se tomu věnovalo? Nebo na jiných fórech, kde bych mohl sledovat aktuální dění? Dík.

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat