[capricorn, natrium]
 #258179  od bakino
 před 7 lety
Ahoj mam Mi5S Plus 64GB verziu z oppomartu a bola tam ROM 8.0.6.0 Global Stable s tym ze je tam odkaz na miuios.cz. Je to daka ROMka od ludi odtialto alebo daky FAKE?
Přílohy
Screenshot_2016-10-20-20-34-07-648_com.android.settings.png
Screenshot_2016-10-20-20-34-07-648_com.android.settings.png (117.51 KiB) Zobrazeno 5228 x
 #258192  od ingbrzy
 před 7 lety
FAKE ROM...
 #258196  od ingbrzy
 před 7 lety
hlavne najskor cinsku ROM a odomknut bootloader...
 #258198  od bakino
 před 7 lety
Praveze je haluz co som teraz pozeral tak to vyzera ze bootloader uz je unlocknuty. Chlapci sa posnazili.
 #258212  od Kubo102030
 před 7 lety
Ako si zistil, ze je uz odomknuty? Nezda sa mi, ze by si oppomart vytvaral xiaomi ucty a odomykal bootloaderi...

Odoslané z Redmi 3S pomocou Tapatalku
 #258215  od phonearena
 před 7 lety
ingbrzy píše:hlavne najskor cinsku ROM a odomknut bootloader...
nie nahodou najprv odomknut a potom nahodit cinu? ;) inak pochybujem ze oppomart predava odomknute xiaomi fony, to by bolo velke prekvapenie..
 #258217  od bakino
 před 7 lety
Podla Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť to vyzera naozaj ako unlocknut. Pohram sa s tym este zajtra.
 #258232  od Kubo102030
 před 7 lety
phonearena píše:
ingbrzy píše:hlavne najskor cinsku ROM a odomknut bootloader...
nie nahodou najprv odomknut a potom nahodit cinu? ;) inak pochybujem ze oppomart predava odomknute xiaomi fony, to by bolo velke prekvapenie..
A načo by si prosím Ťa nahrával čínu, keď už máš odomknutý bootloader?

Odoslané z Redmi 3S pomocou Tapatalku
 #258273  od phonearena
 před 7 lety
Kubo102030 píše:
phonearena píše:
ingbrzy píše:hlavne najskor cinsku ROM a odomknut bootloader...
nie nahodou najprv odomknut a potom nahodit cinu? ;) inak pochybujem ze oppomart predava odomknute xiaomi fony, to by bolo velke prekvapenie..
A načo by si prosím Ťa nahrával čínu, keď už máš odomknutý bootloader?

Odoslané z Redmi 3S pomocou Tapatalku
neviem len sa pytam, ja som to este nikdy nerobil, cakam stale na svoj prvy xiaomi fon.. takze ci uz dostanem fon z top one ci oppomartu alebo inych shopov stale musim dat do fonu najprv cinsku rom a potom odomknut? a cinsku rom mozem davat aj do zamkuteho fonu potom, to mi vezme?z global ci inej fake rom mi odomknutie nespravi? a ako to robite, vsetko cez twrp?
 #258305  od Kubo102030
 před 7 lety
Všetko záleží od telefónu... Pri Mi5 musíš dať China Dev Rom, pri Redmi Pro za nie...

Odoslané z Redmi 3S pomocou Tapatalku
 #258308  od bakino
 před 7 lety
Takze uspesne som flashol twrp bez toho aby som to unlockoval, takze ano prisiel mi z Oppomartu unlocknuty telefon.
 #258311  od ingbrzy
 před 7 lety
neprisiel.. prisiel cracknuty bootloader... nahras akukolvek inu ROM a mas ho zamknuty... mozno ani nennabootuje...
 #258312  od bakino
 před 7 lety
Tak potom tomu uz vobec nerozumiem lebo presiel aj flash twrp aj som nabootoval do twrp, potom uspesne presiel flash romky od vas a vsetko vyzera funkcne. Pekne to nabootovalo a nic nepada.
ludik se to líbí
 #258314  od ingbrzy
 před 7 lety
hm.. tak potom nerozumiem ani ja... :/

skontroluj stav bootloadera

prepni do fastboot: adb reboot bootloader

prikaz: fastboot oem device-info

a daj sem screenshot..
 #258622  od CoachN1
 před 7 lety
Kubo102030 píše:Všetko záleží od telefónu... Pri Mi5 musíš dať China Dev Rom, pri Redmi Pro za nie...

Odoslané z Redmi 3S pomocou Tapatalku
Moje MI5 proslo pres odemknuti bootloaderu i s nejakou fake global romkou...

-Tapatalk MI5-
 #258639  od bakino
 před 7 lety
ingbrzy píše:hm.. tak potom nerozumiem ani ja... :/

skontroluj stav bootloadera

prepni do fastboot: adb reboot bootloader

prikaz: fastboot oem device-info

a daj sem screenshot..
Tu je screen
Přílohy
bootloader.jpg
bootloader.jpg (40.92 KiB) Zobrazeno 5113 x
 #258640  od ingbrzy
 před 7 lety
No jo.. Odomknuty...

~Tapatalk Mi5~
 #261112  od paloh
 před 7 lety
Mne dnes dosiel Mi 5 Plus z Goldway, a presne to iste, Global Stable ROM s odkazom na MIUIos.cz

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru jsou celkem 3 uživatelé :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 3 hosté (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat