[capricorn, natrium]
 #256461  od jozco313
 před 7 lety
S ali problém nemám , objednával som odtiaľ 2x tablet , 4x mobil a vždy sa dalo všetko vyriešiť.
HK goldway má presne taký istý spôsob prepravy ako má topone z čiže posiela sa to 2x v podstate , prvý balík ide do UK a odtiaľ už v podstate preclené (teda zdanené) ako nový balík na sk (z eu do eu). A je to overené ak sledujete toto fórum prípadne youtube kanál užívateľa techtablets tak on objednával mi5s z hk goldway do španielska a tiež to bolo bez problému.
 #256521  od phonearena
 před 7 lety
dikes za uploadnute info takze defacto top one aj goldway akoby jedna mater mala.. :) inak maju aj velmi podobne ceny.. aj naskladnenie resp dostupnost je u xiaomi fonov rovnaka.. a takisto cierne verzie a 64gb a vyssie ani stopy.. :) s vynimkou redmi note 4 64gb
 #256523  od mano
 před 7 lety
Goldway neposiela cez anglicko, sice to pisu ale neposiela.. tak aby ste neboli prekvapeny
 #256524  od phonearena
 před 7 lety
kde mas dokaz? odkial vies ze nie? a odkial potom posielaju fony? tak potom asi v inej krajine v eu maju medzisklad kde prebaluju tovar..
 #258274  od phonearena
 před 7 lety
inak uz maju plusko v sivej 128gb aj na oppomarte aj na top one skladom.. no cena nic extra(cakal som menej) s dopravou a so vsetkym 470e cca +- cena je rovnaka na top one aj oppomart Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť top one mal zlatu doteraz za 440e +- s postovnym teraz riadne stupla cena.. ale ked tak vezmeme do uvahy za kolko sa zacala predavat keramicka Mi5 128gb tak nic prekvapive..
 #258384  od jenicekk
 před 7 lety
S téma barvama je to už doslova trapný:( kdy bude Gray varianta se ani neodvazim tipnout

Odesláno z mého MI 5s pomocí Tapatalk
 #258449  od Kubo102030
 před 7 lety
a to ešte nevieme, koľko vyjde čierny Mi note 2 128GB oproti bielej verzii a či sa k nám vôbec dostane do Vianoc...
 #258726  od phonearena
 před 7 lety
silne pochybujem a ak hej tak len biela, zo zaciatku bude dostupna len biela zakladna 64gb tipujem na 99% ze to tak bude.. snad sa nenacakame ako v pripade Mi5 ci redmi pro 128gb ktory este defacto doteraz nie je stale dostupny nikde-akurat geekbuying ale aj tam je pisane dostupnost o 8 dni(ktoru stale predlzuju).. neskutocne lajdacka distribucia xiaomi fonov..
 #258864  od jenicekk
 před 7 lety
Například zlatý notebook xiaomi se ještě ani nezačal prodávat, měsíce po jeho uvedení. Totální amaterizmus. Čekám že černý minote 2 128gb bude tak za tři měsíce nejdříve.

Odesláno z mého MI 5s pomocí Tapatalk
hjirik se to líbí
 #258924  od Kubo102030
 před 7 lety
Pomaly sa už dostáva do predaja Mi5S Plus Čierna 128GB... Otázka znie, prečo tak skoro (ani nie mesiac po predstavení) ? Moja odpoveď znie: lebo ho takmer nikto nechce [FACE WITH TEARS OF JOY]

Odoslané z Redmi 3S pomocou Tapatalku
 #258926  od phonearena
 před 7 lety
Kubo102030 píše:Pomaly sa už dostáva do predaja Mi5S Plus Čierna 128GB... Otázka znie, prečo tak skoro (ani nie mesiac po predstavení) ? Moja odpoveď znie: lebo ho takmer nikto nechce [FACE WITH TEARS OF JOY]

Odoslané z Redmi 3S pomocou Tapatalku
hej ved prave kazdy caka uz nedockavo na mi note 2 a prave na tu ciernu sa nacakame brutalne vela mam taky divny pocit.. mozno to pojde do predaja az po novom roku prip v horsom pripade az na jar.. vid redmi pro a trable so 128gb verziou ktora sa este len teraz po tieto dni vobec prvykrat po 3 mesiacoch od predstavenia objavila v geekbuying, ine shopy ju stale nemaju.. [GRINNING FACE WITH SMILING EYES] holt, xiaomi modely po ktorych je naj dopyt samotne xiaomi nestiha vyrabat najproblemovejsie su Mi5s 128gb cierna, redmi pro 128gb vsetky farby , redmi pro cierna 64gb, Mi5 128gb cierna(uz tiez nie je skladom vo vela pripadoch sa vypredala) a dokonca posledne uz tazko zohnat aj starsi redmi note 3 pro 32gb v ciernej international verzii
 #258930  od Kubo102030
 před 7 lety
Verím si, že do Vianoc (možno aj počas nich) zoženiem čiernu 128GB verziu :) limit je fakt tých 500€ (ani o cent viac Obrázek). Ale ani taký OnePlus nie je na tom s dodávkami ružovo... Síce je to menšia firma ale má na starosti len jeden model...

Odoslané z Redmi 3S pomocou Tapatalku
 #259021  od jirivob
 před 7 lety
Zdravím,

jen reakce na pár příspěvků.. české LTE frekvence na Mi5 nefrčí (nízké frekvence) 4G na Mi5s chytám pouze v centrech velkých měst (zatím jen Praha a Plzeň, jinde jsem nebyl). Pro ty, co se rozhodují mezi Mi5 a Mi5s... šel bych asi do 5ky, pokud Vám nevadí plastová záda u 64 a 32 GB verzí, jsou leštěný, takže obzvlášť na černý budou rychle vidět škrábance.. to byl pro mě asi tak jediný dovůd, proč si vzít Mi5s.. A Mi5 má lepší foťák, se stabilizací obrazu...což Mi5s myslím nemá..nebo to tak aspoň vypadá na těch fotkách...

Jirka
Mi5s
 #259711  od jozco313
 před 7 lety
Zdravím , takže môj Mi 5S už je doma. Kupované u predajcu goldway hk z aliexpress . Objednal som ho 13.10 takže od objednávky cestoval celkom 13 dní , čo je oproti topone o niečo pomalšie , to najdôležitejšie je však to že som neplatil žiadne clo , dopravu zabezpečovala spoločnosť DPD v Európe a SF-Express v Číne.

Komunikácia s predajcom bola celkom dobrá odpovedal na každý dotaz. Avšak aj napriek mojej žiadosti o zasielanie telefónu v pôvodnom stave t.j ako z fabriky zaliatá krabica , atď. Takže telefón prišiel s nahranou upravenou Rom ktorá síce bola založená na ofiko verzií avšak tvárila sa ako global Rom. Čiže trocha väčšie starosti s nahraním rom z tejto skvelej komunity.

Napriek tejto komplikácií , mám miuios.cz Rom nahodenú aj s unlocknutým bootloaderom a twrp.
Zatiaľ všetko fachčí tak ako má kamera je úžasná :-) .

Pár screenov a foto:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
 #259720  od phonearena
 před 7 lety
mano píše:Goldway neposiela cez anglicko, sice to pisu ale neposiela.. tak aby ste neboli prekvapeny
tak ale vidis ze dph neplatis teraz tu jeden kolega nadomnou pisal ze mu to prislo z goldway bez dph a cla.. cize ked to nejde cez anglicko musi to ist cez inu eu krajinu.. ale dan je uz vybavena tak ci onak..
 #259748  od Kubo102030
 před 7 lety
jozco313 píše:Zdravím , takže môj Mi 5S už je doma. Kupované u predajcu goldway hk z aliexpress . Objednal som ho 13.10 takže od objednávky cestoval celkom 13 dní , čo je oproti topone o niečo pomalšie , to najdôležitejšie je však to že som neplatil žiadne clo , dopravu zabezpečovala spoločnosť DPD v Európe a SF-Express v Číne.

Komunikácia s predajcom bola celkom dobrá odpovedal na každý dotaz. Avšak aj napriek mojej žiadosti o zasielanie telefónu v pôvodnom stave t.j ako z fabriky zaliatá krabica , atď. Takže telefón prišiel s nahranou upravenou Rom ktorá síce bola založená na ofiko verzií avšak tvárila sa ako global Rom. Čiže trocha väčšie starosti s nahraním rom z tejto skvelej komunity.

Napriek tejto komplikácií , mám miuios.cz Rom nahodenú aj s unlocknutým bootloaderom a twrp.
Zatiaľ všetko fachčí tak ako má kamera je úžasná :-) .

Pár screenov a foto:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Má kamera pri Full HD možnosť nastaviť 120fps? Lebo nikde som sa nedočítal, ako to napokon je...

Odoslané z Redmi 3S pomocou Tapatalku
 #261103  od paloh
 před 7 lety
Dnes mi došiel 5 Plus 128 GB cez Goldway, bez cla.

Odoslané z MI 3W pomocou Tapatalku
 #261594  od Romco13
 před 7 lety
Zdravim silno uvazujem nad tym 5S s TopOne, len sa chcem spytat co znamena ze tam je fake rom. Budu mi tam chodit aktualizacie? napr. ci je tam realna sanca ze mi to same nainstaluje v buducnosti android 7.0?
A dalsia otazocka je , ze ci je pre laika mozne instalovat official CZ/SK verziu na ktorej mi budu chodit tie pravidlene OTA aktualizacie? A je uz vobec dostupna ci este stale sa na nej pracuje?
 #261597  od VMach3
 před 7 lety
CZ/SK rom pro Mi5s je, OTA aktualizace pro ní nejsou.
Fake rom jsou upravené rom přeprodejci, zpravidla z důvodu přidání co nejvíce jazyků, ovšem překlady bývají nevalné kvality, a mnohdy i rom, takové rom jsou navíc bez aktualizací, navíc pro odemknutí bootloaderu je třeba mít oficiální rom, instalace oficiální rom z neoficiální dělá laikům mnohdy problémy.
Takže doporučuji při nákupu u Top-One požádat o zachování oficiální čínské rom.
 #261642  od Romanes
 před 7 lety
Preco vsetci riesite DPH a CLO ja som si moj Xiaomi objednal z everbuying do Holandska kde pracujem a prisiel mi za 4pracovne dni prepravcom DHL A platil som za 310eurovi telefon 40euro clo co ja naozaj zanedbatelne

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat