[Xiaoyi sportcam]
 #159350  od Frostidllo
 před 9 lety
1mmortal píše:
Frostidllo píše:Dnes mi prislo konecne KingMa pouzdro.
Taky mám na cestě KingMa pouzdro. Na ty rohy si asi zvyknu, není to nic velkého. Co by mě zajímalo, jestli k pouzdru kromě té universální konzole posílají i konzoli se závitem na monopod. :o
Já jsem dostal jen to co je na fotkách, takže ne, ale třeba tvůj prodejce pošle
 #159484  od mano
 před 9 lety
dako sa mi to nechce citat, ale potvrdila sa teoria co som pisal, ze rohy vidno iba na fotkach ? a pri videu nie ? teda video 16:9 ..
 #159485  od Frostidllo
 před 9 lety
mano píše:dako sa mi to nechce citat, ale potvrdila sa teoria co som pisal, ze rohy vidno iba na fotkach ? a pri videu nie ? teda video 16:9 ..
no, moc se mi nechce cist tvou otazku, ale ano, rohy jsou pouze v pomeru 4:3, takze na fotkach. video je v pohode bez rohu
 #159509  od ojo19
 před 9 lety
Zdravím chcem sa opýtať odkiaľ ma výjde práve teraz najlepšie originál vodotesný kryt na kameru ?
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Toto je nejaký fake alebo ako ?
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Toto vyzerá ako originál xiaomi či ?
 #159516  od M3Hamann
 před 9 lety
no original to nieje.. original stoji cca 30€ a vypada takto.. porovnaj si ten srob napr. a hned vidis ze je to nejaka kopia len.. mne prislo dnes original s aliexpresu a max spokojnost.. sklo na cocke nieje plast ale sklo ktore je navyse od nutra na sroboch cize je vymenitelne.. je take číre ze ked sa pozrem okom cez to sklicko tak nemam sancu rozoznat ci sa pozeram cez sklo alebo nie.. na rohoch niesu ziadne cierne flaky takze original je proste original :) ObrázekObrázekObrázek
 #159517  od mano
 před 9 lety
ja som objednal toto Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
 #159521  od mano
 před 9 lety
len mi este neprislo :D
 #159565  od majkl.s12
 před 9 lety
Tak jsem se taky odhodlal a pořídil tuhle kamerku. Zatím se s ní seznamuju ale vypadá dobře. Jen mi trošku vadí ta ukrutná síla podsvícení tlačítek, vím že se to dá vypnout ale pak jsem nedokázal zapnout Wifi abych se k ní připojil:) Ještě že jde udělat reset přímo na kameře a ne jen přes telefon:) Nejde nějak nastavit osvětlení třeba jen na 5s po stisku nějakýho tlačítka? Záznam zvuku je OK, ale asi budu muset trošku taky poladit zaostření:(

A malej tip pro ty co zatím nemají ochranou krytku na objektiv...dobře poslouží víčko od PET lahve a gumička :-D
 #159656  od hippo
 před 9 lety
Zdravím,
dáte mi tip na krytku "objektivu", která by pasovala na podvodní pouzdro Yi nebo KingMa (mám obě).
TNX
 #159898  od jURis_
 před 9 lety
Mě přišlo obdobné pouzdro "original xiaomi" jako od kingma, ale má kruhovou čočku. Rožky jsou taky mírně vidět na fotkách, každopádně pod vodou funguje v pohodě. Od prodejce jsem dostal echo že prý to Xiaomi agenti nabízí jako original respektive OEM pouzdro.
 #159904  od leakydog
 před 9 lety
přišla mi tadle mrdka
Obrázek
takle vypadala nabídka při objednání
Obrázek

mimochodem už se na ali povalují i zdařilejší kopie...
Obrázek

si to snad budu muset fakt objednat z IBG za 30 doláčů... anebo jestli je tu někdo, kdo ví o levnějším prodeji na ali, ale s 100% originálem, tak prosím o odkaz
 #159925  od leakydog
 před 9 lety
tady Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

tadle fotka tam samozřejmě při objednávání nebyla a nadpis byl jiný (viz screenshot výše)
 #160028  od sebule
 před 9 lety
leakydog píše:tady Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

tadle fotka tam samozřejmě při objednávání nebyla a nadpis byl jiný (viz screenshot výše)
Od toho jsem objednal, a dneska přišla, vypadá překvapivě dobře na to že je to fake. [SMILING FACE WITH SMILING EYES] O0
 #160044  od leakydog
 před 9 lety
já příště budu všechno objednávat asi jen od Dream Angel (na ali) to vypadá na velice solidního prodejce
 #160058  od Tygrcomp
 před 9 lety
Kua já objednaval stejně jak ty jestli je to to pouzdro z toho odkazu co jsi tu postoval, v čem je vlastně u toho neoriginal problém???
 #160128  od leakydog
 před 9 lety
asi tam není problém, ale origo je origo :D zkrátka mě asi mělo trknout, že pokud vidíte někde "original" obal za 20 doláčů, tak je to nějak moc levný. u tohodle fake obalu potřeba fakt hodně silně zmáčknout na vrchu tlačítko, aby zareagovalo... hodně vopruz při focení (např. rybiček u moře :D). otevřel jsem DISPUTE, třeba mi vrátí alespoň část peněz a tendle obal si nechám jako zálohu potom. musím zítra vyzkoušet, jestli dělá taky černé rohy ve videu/fotkách
 #160188  od Vašík
 před 9 lety
Vím, že se to už řešilo výše a četl jsem, ale ptám se spíš proto, že už s tím máte další zkušenosti.. co doporučujete na nošení na těle, popř. i na hlavě? Díky!
  • 1
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 90

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat