[Nezaradené témy]
 #166853  od dudilek
 před 8 lety
Ako záležať?
Veď porovnávam výdrž pri rovnakom využití. Mám oba náramky a testujem.
 #166910  od Loosos
 před 8 lety
Jen tak mimo téma kdyby někoho zajímalo, jak vypadá miband uvnitř, tady je foto.
P.S. nevím, jestli to už tady bylo
Přílohy
IMG_20150705_225649.jpg
Miband
IMG_20150705_225649.jpg (1.85 MiB) Zobrazeno 1346 x
dudilek, Bullitt, dejdis se to líbí
 #166935  od Tazz1
 před 8 lety
Zvědavost nebo dosloužil :-) ?

@telefon gé dva
 #166978  od fosiczka
 před 8 lety
mam dotaz, nechápu to nastavení notifikací... když si nastavim ať mi zavibruje jednou a pak 3x zabliká a dám test, tak to tak normálně funguje, pak ale za normálního provozu vibruje dvakrát, a dvakrát rychlejš bliká, proč? :o

dá se nastavit u notifikací aby blikal hned a ne až po vibracích?

díky
 #166984  od nofu
 před 8 lety
To nechápe nikdo. Prostě bug aplikace.
 #166989  od fosiczka
 před 8 lety
supr, tak ještě že sem si koupil PRO [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #167006  od dudilek
 před 8 lety
fosiczka píše:mam dotaz, nechápu to nastavení notifikací... když si nastavim ať mi zavibruje jednou a pak 3x zabliká a dám test, tak to tak normálně funguje, pak ale za normálního provozu vibruje dvakrát, a dvakrát rychlejš bliká, proč? :o

dá se nastavit u notifikací aby blikal hned a ne až po vibracích?

díky
Už sú minimálne 3 aplikácie s notifikáciami, naozaj netuším ktorú aktuálne myslíš.

Pre mňa je logické že LED blikajú až po vibráciách.
Keď nemám náramok pred očami (čo je 99% času), tak o blikaní neviem.

Naopak, keď mi náramok zavibruje, tak zdvihnem ruku a pozriem sa na neho. A vtedy už LED blikajú, praktické a logické :)
gonzo se to líbí
 #167017  od fosiczka
 před 8 lety
já používám Mi Band notify, znáš něco lepšího?
 #167024  od Lisa
 před 8 lety
sevenek píše:
IMG_20150407_090149_HDR.jpg
IMG_20150407_090356_HDR.jpg
IMG_20150407_090749_HDR.jpg
Zakoupeno na Ali(ex)pressu za necelých 27 USD, není to originál Xiaomi. Držák Mibandu je z probarveného plastu a jelikož se čip vkládá dovnitř zespodu a je zajištěn ještě držákem a šroubky. Na pásku je uvedeno Genuine Leather, ale jestli je opravdu z pravé kůže nepoznám. Později se dá vyměnit za jakýkoliv hodinkový stejné šířky. Při nabíjení se musí čip vymontovat z držáku. Šroubky mají v držáku kovový protikus a nehrozí při častější demontáži vymletí závitů jako kdyby byly zašroubovány jen do plastu. V plechové krabičce je šroubováček a 4 náhradní šroubky. Cena náramku je bohužel vyšší, ale zase nehrozí ztracení čipu jako ze silikonového náramku. Provedení a zpracování mě mile překvapilo a za mě doporučuji. Obrázek

Odesláno z mého MI 3W
příkláním a z cela doporučuji už jsem také obj mám ted jištěno stahovačkou ale vkusně to nevypadá asmoň drží ale tohle bude lepší ho zašroubovat ;-)
 #167030  od Loosos
 před 8 lety
Tazz1 píše:Zvědavost nebo dosloužil :-) ?

@telefon gé dva
Od každýho trochu ). Spadl do bazénu, tak mě zajímalo, jestli se dovnitř dostala voda, nebo čím to je, že nefunguje. Při rozdělávání zběsile vibroval, pak jsem zjistil, že se ulomil jeden čip.
 #167058  od fosiczka
 před 8 lety
ještě jeden malej dotaz (sem nováček, mam ho druhý den)

co mam udělat pro to, aby náramek fungoval prostě pořád? Čas od času prostě notifikace nejdou, aplikace MiFit a Mi Band tools jsem uzamknul proti ukončení při čištění RAM, bluetooth běží pořád... musim vždycky skočit do MiFit a synchronizovat aby zase všechno šlapalo, to připojení taky docela často trvá nějak dlouho, někdy musim vypnout a zapnout bluetooth aby naskočil...

co stim, takhle jestli bude fungovat tak mě bude sr*t 8)
 #167080  od dudilek
 před 8 lety
Bolo by dobré písať aj systém a ktorý mi fit sa používa.
Verzie mi fit sú 3. Oficiálna v obchode play, tu na fóre preložená čínska verzia a staršia verzia s notifikáciami.

Ja používam tú staršiu verziu s notifikáciami, systém KK a všetko mi funguje celé dni bez potreby čokoľvek reštartovať. Funguje aj odomykanie mobilu, ale to vďaka sony.

Problémy má väčšinou kombinácia Lollipoop a novšia verzia mi fit
 #167126  od fosiczka
 před 8 lety
Používám MiBand Tools v1.1.0 a MiFit zde z fóra bez notifikací
 #167133  od fosiczka
 před 8 lety
v6 stable, takže právě ten lollipoop...
 #167141  od fosiczka
 před 8 lety
čim novější systém tim horší funkčnost, tomu říkám trend [SMILING FACE WITH SMILING EYES]
 #167143  od davfiala
 před 8 lety
Na tenhle trend si u Xiaomi zvykej :) Systém dva kroky vpřed a jeden vzad je normální, jeden vpřed, dva vzad není neobvyklý. :)
 #167147  od fosiczka
 před 8 lety
;D ;D ;D já sem čet že na Mi4i zveřejnili kernel, tak snad bude ofiko CM, ten snad pude :D
 #167784  od krozo
 před 8 lety
zpracování dobrý, je pevnější než většina neorigo ale cca 70% pevnosti orig.
Přílohy
uploadfromtaptalk1436608790320.jpeg
uploadfromtaptalk1436608790320.jpeg (747.09 KiB) Zobrazeno 1289 x
 #167880  od Tazz1
 před 8 lety
Teď když vidím tu fotku, tak mě napadá otázka, nosíte ten čip na spodní straně ruky nebo na vrchní jako třeba hodinky. Má umístění čipu na ruce nějaký vliv na funkce?

Odesláno z mého Nexus 7 pomocí Tapatalk
 #167899  od Yarda_cz
 před 8 lety
Nosím jako hodinky nahoře, dole by vadil při opírání ruky.. Jinak si nemůžu vynachválit "kožený fake" náramek. Za pár kaček spolehlivé řešení. Dřív jsem se bál, že mi kapsle vypadne, nebo že v noci se mi náramek rozepne a ráno mě nevzbudí (originál držel, ale po 3/4 roku se rozpadl).
Přílohy
!cid_14e81e3f0938490b3e91.jpg
!cid_14e81e3f0938490b3e91.jpg (684.31 KiB) Zobrazeno 1242 x
 #168223  od Euronymous
 před 8 lety
Zdravím,

mám dotaz k apk MiFit, mám ji na tabletu Yoga 2 Lenovo, který sdílí více lidí (na tel. zatím nemám android 4.4). Vše funguje parádně. Otázka zní, zda se dá tato aplikace nějak uzamknout před ostatními uživateli nebo nějak odhlásit, aby se do ní nikdo nedostal.

Díky.
 #168225  od Blooddrunk
 před 8 lety
Yarda_cz píše:Nosím jako hodinky nahoře, dole by vadil při opírání ruky.. Jinak si nemůžu vynachválit "kožený fake" náramek. Za pár kaček spolehlivé řešení. Dřív jsem se bál, že mi kapsle vypadne, nebo že v noci se mi náramek rozepne a ráno mě nevzbudí (originál držel, ale po 3/4 roku se rozpadl).
Kde jsi náramek pořídil?
  • 1
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 69

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 1 uživatel :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 1 host (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat