[Nezaradené témy]
 #171073  od HellAngel
 před 8 lety
Ahojte, budem mat zrejme prilezitost z firmy zobrat novy telefon, a preferoval by som dual sim. Najviac ma zaujal Vibe z2 pro, spracovanie, fotak co som si stihol odskusat v obchode. cena dnes uz nie je tak sialena ako pri jeho uvedeni. Mate s nim niekto skusenosti?
Pripadne ak by som siel do single SIM, tak sa mi paci meizu mx4 pro, ale vobec netusim ako je to so stabilitou systemu a podporou. Dakujem za kazdu odpoved
 #171110  od HellAngel
 před 8 lety
neviem ako je to s dostupnostou na slovensku, potrebujem aj fakturu a cena asi nebude do tych 350e
 #171146  od davfiala
 před 8 lety
Cena za 64GB je 353€. Dostupnost od 11. srpna i když nevím jestli i na Slovensku.
 #171154  od VMach3
 před 8 lety
Když by si bral singlesim MX4 Pro, proč né MX5 které dualsim je, což preferujes.
 #171158  od HellAngel
 před 8 lety
1+1 dvojka ale nebude len na pozvanky?

ku xiaomi, som so redmi NOTE spokojny, telefon za tu cenu je vyborny, ale dlhodobejsie problemy zo strany xiaomi s riesenim problemov ma zacali stvat. Vrchol bol teraz, kde koli jednemu procesu, telefon na baterku nevydrzal ani 3 hodky a k tomu sa prehrieval. Moj sa dokonca tak prehrial, ze mam vypaleny zlty flak. a to ma stve. takze so xiaomi si dam na chvilu pokoj, telefony super, ale musia zamakat na OS.
 #171159  od VMach3
 před 8 lety
Oneplus 2 je, a dlouho určitě bude na pozvánky. Ale stejně tak jako Oneplus One půjde určitě koupit u přeprodejců, samozřejmě za výrazně vyšší cenu než oficiálně přes pozvánku.
 #171170  od davfiala
 před 8 lety
Ale sehnat pozvánku není takový problém. Když jsem kupoval 1+1, tak mi to trvalo 15 minut surfování ;)
 #171172  od VMach3
 před 8 lety
Souhlasím, jen v první vlně bych s volňáskama nepočítal.
 #171187  od HellAngel
 před 8 lety
[SMILING FACE WITH SMILING EYES] ale ja to potrebujem kupit na tuzemsku fakturu, je to do firmy a neviem ako by sa uctovnicka tvarila na FA z USA [SMILING FACE WITH SMILING EYES]

takze volba je stale meizum x4 pro, alebo vize z2 pro
 #171188  od VMach3
 před 8 lety
A MX5 nic?
 #171205  od HellAngel
 před 8 lety
ano , ak pride na trh dovtedy, tak jasnou volbou bude zrejme mx5 ;)

inac ako si ty spokojny s mx4? ake to ma muchy, pripadne akoje na tom podpora? ale pravdu, nepotrebujem nic priklasovat ale triezvy pohlad. dakujem
 #171242  od VMach3
 před 8 lety
Na otázku jak je na tom Meizu už jsem odpovídal tolikrát že už na ni mám skoro averzi ;-)
Telefony co do kvality zpracování jsou opravdu na špičce, platí to jak pro řadu MX tak i lowendovou M. Softwarová podpora je ve stejném stylu jako u Xiaomi, tedy týdenní vývojářské verze a stabilní verze, každý si může vybrat kterou verzi bude používat. Já používám vývojářskou a nikdy jsem nezaznamenal nějaký vážnější bug. Jen rané vezre založené na Lollipopu obsahovaly nějaký ty bugy.
Nemám zkušenosti s telefony Lenovo vyšších řád, pouze s nižšími modely Áčkové a eSkové řady kde je podpora katastrofální, spíše žádná.
Krom toho že se na FlymeOS stále pracuje v rámci již zmíněných týdenních aktualizacích, má Meizu všechny své modely až po „stařičký“ MX2 (včetně) na Lollipopu.
Jako negativum bych zmínil odkázanost pouze na FlymeOS, Meizu nenabízí možnost instalace alternativních rom a Flyme nemusí vyhovovat všem ač by jinak mohli být spokojený.
Koukal jsem že již někteří čeští prodejci MX5 nabízejí, nevím jak slovenští.
 #171346  od HellAngel
 před 8 lety
tak spis nejaku recenziu :)
zvyknut si na ine prostredie nie je pre mna problem. prave mam naopak zmenu rad, presiel som si od WM 2005 po iOS, WP, android, Black Berry.... takze v tomto nevidim problem.

skor ma zaujmala ta podpora, podla toho co pises, ROM maju vyladenejsie ako xiaomi. ano v cechach som ju nasiel, ale na slovensku bohuzial zatial nie :-[

ale tak mx4 pro vs mx5 skoro ziadny rozdiel ako pises vyzsie, takze ak nebude dostupna 5tka, tak pojdem do PRO
 #171402  od HellAngel
 před 8 lety
este ma zaujma ci sa telefon neprehrieva, pri wifi, data, GPS. Je mi jasne ze kazdy telefon sa hreje, ale moje redmi sa prehrieva az tak, ze dena chytit ani do ruky

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru jsou celkem 2 uživatelé :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 hosté (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat