[Nezaradené témy]
 #235099  od Frcko73
 před 7 lety
vlastnimmiBand 2 ale mam problem,ze mi nechce zobrazovat spanok.V apke mam vsetko nastavene,ale ked sa zosynchronizuje s akpu,tak ziadny spanok mi neukaze.
 #235128  od FlugzeugSK
 před 7 lety
aku mas verziu FW v naramku?
aktualizoval sa ti po sparovani s aplikaciou?
 #235130  od FlugzeugSK
 před 7 lety
ta je posledna dostupna...
mas zapnuteho asistenta spanku v nastaveniach?
 #235131  od Frcko73
 před 7 lety
ano mam....ved preto je mi to divne,ze to nefacha....
 #235133  od Viliam
 před 7 lety
Mne to ide tiež bez problémov a mám rovnakú verziu firmware. Skús odpárovať a zase spárovať. Inak, včera som išiel autom a bol som príjemne prekvapený, že mi túto časť náromok nezapočítal do uskutočnených krokov. Ako je to napr. pri bicyklovaní? Pri behu som videl, že je tam samostatná časť pre behanie.
 #235134  od FlugzeugSK
 před 7 lety
mne sleep tracking funguje a aj mi fungoval na 1S...
co sa tyka trackovania, 1S mi ako kroky pocital aj ked som mierne pohybal rukou, MiBand 2 zatial meria omnoho presnejsie...
 #235137  od Frcko73
 před 7 lety
mne tiez vsetko funguje,okrem toho spanku
 #235257  od energy100
 před 7 lety
Ako je to so zobrazením času? Dá sa nastaviť aby stále svietil čas, alebo je to len na stlačenie tlačidla / nejaké gesto.
 #235260  od FlugzeugSK
 před 7 lety
je to len na dotyk / zdvihnutie ruky. natrvalo sa to nastavit neda...
 #235261  od energy100
 před 7 lety
A o koľko treba asi zdvihnúť tu ruku?
 #235266  od FlugzeugSK
 před 7 lety
do polohy ako ked sa pozries na hodinky nereba ju ani zdvihat, staci otocit displejom k tvari
 #235270  od energy100
 před 7 lety
Fantastické, to som potreboval počuť. Diky za info. A inak ešte tvoj celkový dojem? Spokojný?
 #235636  od Jablo
 před 7 lety
Mohu se zeptat těch, co jiz uzivaji dvojku, jestli Vam spravne funguji notifikace? Neni tam zpoždění, zareaguje naramek vcas? Jde mi o to, jestli aplikace, ktera zlobi s band 1/1s, tak jestli je vyladena aspon na band 2? Diky za info.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #235695  od FlugzeugSK
 před 7 lety
za mna velka spokojnost.
za tie prachy...

notifikacie funguju u mna lepsie ako na 1S. pouzivam poslednu verziu app 2.1.4
 #235702  od Jablo
 před 7 lety
Jo? Tak parada. Čekám, az mi to dorazi z Gearbestu. Kamos jiz od Gearbestu naramek dostal a prave mu blbly notifikace a jeste spanek mu to nenamerilo. Stejne problemy jako u 1/1S, kdyz vydali novou verzi aplikace.

Diky za info.

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #235945  od jirka.vanek
 před 7 lety
Tak dnes mi také dorazil
. Nejdříve jsem se ani náhodou nemohl přihlásit na Mi fit a musel jsem založit nový účet. Nechápu proč. Pak byl boj i s připojením. Povedlo se až na 3 pokus s app 2.1.4. Hurá už vše maká jak má. Budete dávat někdo folii? Sice se displej prý nemá poškrábát, ale moc tomu nevěřím. Řemínek je příjemnější jak u s1 a super je, že už ani náhodou nemůže dojít k náhodnému vypadnutí MiBandu. Jde sotva vyndat :) Ještě aby brzy vyšla aktualizace app Mi band tools, kvůli chytré mu buzení a neustálého měření a bude to bomba. Jo a čitelnost na slunci není tak hrozná ;)
 #236190  od Pepik
 před 7 lety
Tak zatím mám Miband1 a uvažuji o Miband2(čekám až cena klesne) a narazil jsem na ALI na ochranné sklo pro miband2

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Jak jste na tom s originálem? Poškrábaný, nebo ochranné sklo není potřeba? V práci můj miband1 dostává záhul a hliník je poškrábaný až až. Proto se ptám zda pak raději objednat i sklo.
 #236194  od FlugzeugSK
 před 7 lety
mne sa podarilo svihnut naramkom do vonkajsej drsnej kamienkovej fasady ked som mal plne ruky, a nic. sklicko bez skrabanca a remienok len s velmi jemnym skoro neviditelnym sramom...

Odoslané z MI NOTE Pro pomocou Tapatalku
 #236516  od Shaman
 před 7 lety
ahoj ,

jak odstranit spárovaná zařízení v bluetooth? za zlatý prase nemůžu připojit miband2 k telefonu. sedím u toho už dvě hodiny. náramek je spárovaný, v BLE zařízení je odpojen. desítky restartů, různých verzí mifitu a pořád to samé. pomalu ale jistě beru do ruky kladivo.....

Mi2s+miband 2
 #236524  od Shaman
 před 7 lety
Hmmmm, tak na Oneplus2 náramek z fleku chycený, na Mi2s verze miui7 taky z fleku hned napoprvé, a na miui 8 ani ranu. tak ted nevím, kde soudruzi udělali chybu.
 #236536  od jirka.vanek
 před 7 lety
Někde jsem četl, že MiBand2 se musí odhlásit (vyresetovat) nejdříve v tom samém telefonu ve kterým se poprvé přihlásil,jinak je problém náramek spárovat s novým telefonem.
jitiss se to líbí
 #236570  od Miso111111
 před 7 lety
Čavte všetci, takže dorazil už aj mne miband 2, triochu ma schladilo ked som zistil, že MIBAND Tool nieje s miband 2 kompatibilný ( ale vraj pracuju na tom aby spolupracovali) funkcionality to tým pádom veľmi nepridáva, okrem displaya, ktorým sa da prezrieť aktuálne hodnoty a zmerať tep aj disconnect BT.
Takže zatiaľ zmiešané pocity a pohnútky nasadiť miband 1S, hlavne ešte ked sa mi nedarí ho rozbehnúť s sportrackerom a večer idem na futbal.
Po aktualizácii softu v Play, samozrejme chýba ikonka behu v apke, avšak začal sa mi obnovovať firmware v náramku.
Teraz mi nejde zrejme kvôli tomu nainstalovat staršiu verziu aplikácie v telefóne.
Takže zatiaľ zmiešané pocity kvôli miband tools a kvôli konektivite.
Časom odstrániteľné - dúfam
 #237402  od FlugzeugSK
 před 7 lety
vysiel MiBand Tools s podporou MB2.. len ako pikoska tu su mozne ikonky pre notifikacie ktore podporuje MiBand 2

Obrázek
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 34

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru jsou celkem 2 uživatelé :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 hosté (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat