[Nezaradené témy]
 #237928  od Venca83
 před 7 lety
Zdravím všechny
Mám mi band 2 od 30.6., tak tady jsou nějaké moje postřehy:)
Náramek jsem prvně spároval s redmi 2, poté s mi4c, žádné problémy s tím že bych musel prvně odpojit náramek z prvního tel. a až poté ho připojit k druhému. Spojeni proběhlo napoprvé ok. Synchro taky v pohodě.
Co se týče odolnosti, tak jsem s tím plaval asi hodinu v bazénu a zatím mi náramek funguje:). Baterka slušná, po 11 dnech mi zůstává 48%. Displej to je výhoda a nevýhoda zároveň. Výhodou je že nějaký displej vůbec je. Vše ostatní je nevýhoda. Na to že je to oled a jednobarevný displej, tak na slunci, to je tragedie. Notifikace/displej - když vám někdo volá/píše, tak notifikaci sice dostanete (u volání jsou tam 3s zpoždění, méně to nastavit v MiFit nejde), ale víte jen že někdo volá nebo píše, ale třeba kdo a co píše už nezjistíte. Tzn. oproti verzi 1 a 1s tak místo barevné tečky máte ikonu, huráá:/ V podstatě tak o nic převratného nejde. Max teda uvidíte ušlé kroky, kalorie, čas...

Nicméně zároveň s Mi band 2 jsem si koupil i náramek ID107( u nás asi Umax 107), abych mohl nějak porovnat různé náramky, neb s takovými náramky jsem ještě žádnou zkušenost neměl a zajímalo mě jak jsou na tom soudruzi od Xiaomi a neznámí soudruzi:) Jinak ID107 bylo asi za +-500Kč s poštovným zdarma.
Výhoda mi band 2 je, že mi odemkne telefon, má větší odolnost - můžu s ním plavat, větší výdrž baterie (i když je otázka protože u ID107 běžel kontinuální HR monitoring = určitě větší spotřeba) a zřejmě i větší dosah BT. Displeje a jejich čitelnost jsou ale stejné. Statistika monitoringu spánku obdobná. Aplikace MiFit a VeryFit a možnosti nastavení jsou rovněž velmi podobné, byť Veryfit není v CZ. Výhodou Id107 je že má víceřádkový displej, takže máte datum+čas, kdo volal, kdo psal, co psal. V mém případě měří i přesněji kroky/vzdálenost (nachozeno cca 50tis. kroků). Takže to buď vypadá, že ostatní s podobnými náramky už nemají problém a rychle se dotahují, nebo prostě soudruzi z xioami na to kašlou a už se nesnaží a nepřekvapují tak jako dříve.
 #239218  od Miso111111
 před 7 lety
Tak uz je dostupna app mi band tools, takze miband 2 znova na ruke. Od februara doposial som mal na ruke mi miband 1s. Teraz ma zaráža ze mi band 2 mi meria ovela nepresnejsie spanok. Lezim este vecer pred tv a miband 2 to dava do spanku. Rano vstanem idem do kupelne tam som 15 min , pozriem spanok a miband 2 mi to dalo tiez do spanku. Toto sa mi na 1s nestavalo. Spanok meral velmi presne. Takze moj postreh. Mate podobne skusenosti?
 #239493  od Venca83
 před 7 lety
To asi bude chyba(y) konkrétních kusů nebo nastavení. Mi to spánek měří opravdu přesně.
V čem to blbne zase mi je např. monitoring tepu, nepřetržitý je ok, ale jak dám měřit v intervalech třeba po 30 minutách, tak se neměří nic. Aktivace náramku/hodin při otočení zápěstí je taky lehce nefunkční nebo spíše těžkopádná, kolikrát mám pocit, že si vyškubnu ruku :D
Ještě by bylo fajn kdyby v Tools&Mi band šlo nastavit trvale zobrazení hodin, i za cenu menší výdrže baterie.
 #239519  od BANE
 před 7 lety
Ahoj dnes mi dosel mi band 2 a kdyz jsem ho rozbalil byly na nem nejake kroky cca 600 a pak jsem ho sparoval s telefonem a on se vynuloval a nemeri ani jeden krok netusite cim to muze byt?
 #239589  od BANE
 před 7 lety
Tak uz to zniceho nic jede netusim proc ale jsem rad
 #239835  od Venca83
 před 7 lety
Jak jsem psal výše, že mi nějak nefunguje monitor srdečního tepu v nastavených intervalech (cca po 15 minutách).
Tak už asi tuším čím to může být. Nevím jestli to je ale chyba HW nebo SW a nebo moje neznalost nastavení.
Když mám nastavený monitoring tepu v intervalech, tak dokud se nedotknu hodinek (třeba pro zjištění času), tak měří zřejmě v daných intervalech ok. Ale pokud se hodinek dotknu (třeba kvůli toho času), tak defakto dojde k resetu intervalu a ten začíná běžet znova od 0.
Ještě nemám vyzkoušeno jestli to stejně bude dělat i v případě otočení zápěstí, tj. pokud bych otočil zápěstí aby se automaticky ukázal čas, tak jestli to ten interval vyresetuje taky.
 #239917  od xxsparky
 před 7 lety
Zdravím, kde jste prosím koupili miband 2? Mám totiž obavu, že pokud zaplatím DPH a poplatek na zastupování, tak se mi nákup z Číny nevyplatí. Díky za zkušenosti.
 #240129  od Bedacz
 před 7 lety
Dnes prisel z Banggood
US$45.99
Coupons:miband27
US$-10.00
Shipping Fee:
US$0.00
Total:
US$35.99
RB002356608LA
Poslano pres Laos Post, ale slo to 6dni do Prahy a 2 dny poslednich 16km. (odeslano za dva dny )
Order Submitted Jul/11/2016 02:09:01
Shipped Jul/13/2016 08:07:15
Naposledy upravil(a) Bedacz dne 23 Čer 2016, 10:01, celkem upraveno 1 x.
 #240154  od hjirik
 před 7 lety
Já kupoval hned zkraje přes aliexpress u prodejce H&H Electronic...cena 33.66..trvalo jim teda vice než 14 dnů, než to poslali, prý že se zásilka ztratila, ehm, no nicméně pak po 10 dnech od skutečného odeslání dorazila..

Mi5 Tapatalk
 #240309  od xxsparky
 před 7 lety
Zachytila balíček někomu z vás celní správa a chtěla zaplatit DPH?
 #240334  od FlugzeugSK
 před 7 lety
mne ne.
objednane xez aliexpress , balik oznaceny ako darcek s hodnotou 5$

Odoslané z MI NOTE Pro pomocou Tapatalku
 #240350  od dudilek
 před 7 lety
Amatér z ali.
Keby tam dal 23$ tak tomu colník nemá prečo neveriť a pustí to ďalej...

Bežné náramky z číny sú pod 25$ a pre colníka zbytočná robota navyše...
 #240560  od Miso111111
 před 7 lety
S meranim krokov a tepu neni problem je to presnejsie ako 1s, ale ten spanok ma zabija. Isiel som spat o 20hod. O 22hod som siel na wc, rano som sa zobudil na budil o 6 hid vypol som a spal som do 8 hod.
Miband 2 to vyhodnotil ze son zaspal o 22 hod a zobudil sa o 6 hod teda uplne zle.
Miband 1s by mi dal pekne ze som zaspal o 20 hod. O 22 hod by mi tam dal aktivitu a o 6 hod by mi dal dalsiu aktivitu a zobudenie by mi dal o 8 hod. Tak by to malo byt.
Takze miband 2 monitor spanku zatial cele zle. Kroky a tep je presnejsi.
 #240906  od DanBlack
 před 7 lety
Spánek blbne a je problém s editací - pokud spíte až po půlnoci a chcete upravit časy stále tam bude skákat počátek v předchozím dnu. (takže spíte 0:30-8:00, chcete čas upravit na "od 1:00" a výsledek je 31h spánku... )
 #241486  od AndyCZE
 před 7 lety
Ahoj,

je to 4 dny, co mi prisel MB2 z ciny a nejde sparovat. Naramek jsem plne nabyl, bluetooth na mem Lenovo P70 ho vidi ale mi fit naramek nesparuje. Zkousel jsem to u pritelkyne na Lenovo A5000 a tam se deje totez.

Naramek jinak funguje, zobrazuje cas, kroky, tepovku.

Uz jsem bezradny. Mate nekdo typ, kde se stala chyba? Diky.
 #241602  od Miso111111
 před 7 lety
Skus pri parovani klepat po nom prstom, pripadne mykat, aby robil kroky. Mne pomahalo prstom po 1s tukat, s miband2 nebol problem.
 #241610  od AndyCZE
 před 7 lety
Diky. Zkusil jsem nekolikrat to i to a nic...
 #241933  od Venca83
 před 7 lety
Taky mě moc nenapadá.
Já když jsem pároval, tak jsem si akorát nastavil v bluetooth viditelnost a při párování jsem na náramku potvrdil jedním dotykem.
 #243424  od Miso111111
 před 7 lety
Ten spanok je riadna bieda, v noci som bol na wc a naramok nezaznamenal ziadnu aktivitu. To by sa mi pri 1S nestalo.
Ine fajn ale monitor spanku sklamanie.
 #243427  od štír
 před 7 lety
Mně náramek "vytuhl" a jelikož byl čerstvě nabitý musím čekat na úplné vybití. Tři dny v lednici se neprojevily ani - 1%....A o spánku mám své mínění - dělám na směny a spánek přes den vůbec nezaznamena...
 #243449  od Jablo
 před 7 lety
Me ten spanek obcas pracuje dobre, obcas ne. Casto chodim v noci pit. Asi naramek obcas chodi spat :-D

Odesláno z mého MI 4W pomocí Tapatalk
 #243453  od Minetex
 před 7 lety
Na Gearbestu teď běží akce, mám to koupit? Bojím se celnice a těch komentářů ohledně důvěry Gearbestu, co tu jsou. Kupoval to tam někdo? Platili jste CLO? Do konce akce zbývají cca dva dny.

Xiaomi Mi5 Black 64Gb

Edit: Hlavní věc, co mi dělá starosti, je právě to, že sklad je jenom v Číně.
 #243459  od bolek
 před 7 lety
kupoval jsem tam cca 5x , ale vzdy jen drobne veci za par USD, hluboko pod limitem DPH. Vzdy odeslali rychle a doslo to za 2-3 tydny...
Jablo se to líbí
 #243470  od voughne
 před 7 lety
Ja mam s gearbestom zatial len pozitivne skusenosti, predvcerom mi odtial dosiel mi band 2, bez stopky na colnici. Poslednu dobu mi od nich chodia zasielky do 5 pracovnych dni, cize piatok odoslu a dalsi piatok uz to mam v schranke. Mimo to naramok je sice fajn, ale hlavny tahak preco som si ho kupoval - meranie tepu stoji za velke kulove. Co meranie to unikat, sem tam hned po opakovani +-4 bpm co by bolo fajn ak by to tak fungovalo vzdy , ale niekedy zase hned na opakovacke aj +20, niekedy zase ani v klude nenamera nic. Ale teda ak je ruka v klude, tak vysledok je plus minus rovnaky aky mam zo sporstracker HRM hrudneho pasu, avsak staci akykolvek pohyb ruky a meranie je nepresne tj. nespolahlive. Kontinualne meranie skace tiez jedna radost, ale dnes si dam nejake to kolecko okolo bloku s klonovanym sports trackerom, kde jeden mam sparovany s hrudnym pasom a druhy klon s mi bandom ... sam som zvedavy co z toho vylezie [SMILING FACE WITH SMILING EYES] . Krokom tiez neverim, uz len pri normalnej chodzi mi napr pri 30 krokoch napocital 34, niekedy 28. Ani jedno z toho mi zatial nevadi lebo naramok som si kupoval kvoli hodinkam a notifikaciam z telefonu ,ktory mam zvycajne v kapse na biku ... kto caka realne pouzitelny naramok bude podla mna sklamany, nerobi to podla mna nic poriadne ... genericke notifikacie na vsetky aplikacie, merania akekolvek su nepresne ... esteze som kupil naramok za 23€, za 40 by ma to uz asi kus mrzelo
 #243531  od štír
 před 7 lety
Opravdu nikdo zatím nepřišel na to jak rezetnout?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 34

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru jsou celkem 2 uživatelé :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 2 hosté (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat