[Preview]
 #225092  od petrikman
 před 8 lety
Peter123456 píše:prepac ale asi som slepy
Asi tím myslel že otázka stejného nebo podobného znění už tu je o pár řádků víše = neptat se x krát na jednu a tu stejnou věc...
 #225135  od Sonic1SVK
 před 8 lety
Stačí si pozrieť komentáre na youtube. Na grafickú zlataninu im dosť nadáva. Že vykradli z každej nadstavby niečo. Ak budú stock témy takéto tak nám boh pomahaj. Ešte že je themes market. Určite to ressources team prerobi na niečo graficky uhladnejsieho

Odoslané z thl 5000 pomocou Tapatalku
lukbe se to líbí
 #225171  od kules
 před 8 lety
tommy píše:Xiaomi mám již 5let měl jsem mnoho modelů příslušenství, ale poslední dobou to jde do kytek...
První model Xiaomi vypustili v srpnu 2011, takže ty si ho buď vymyslel,a nebo tu jen trapně blábolíš... [GRINNING FACE WITH SMILING EYES]
 #225194  od LaXi0rCZ
 před 8 lety
Mně osobně se to líbí :) hlavně konečně přepínače nad notifikacema a ne na zvlášní obrazovce
 #225198  od nosooo
 před 8 lety
Ja keďže som prešiel zo samsungu,tak mne to nevadí,nakoľko som bol na to zvyknuty
 #225304  od Loser
 před 8 lety
Me se to docela libi, az na ty notifikace, zvykl jsem si to mit na tech 2 listach a jak jsou vsechny pekne pohromade na displaji, ale je to jenom o zvyku, skoda ze nechtej zustat u svého a snazej se to dost kopirovat od jinejch a jeste ten clanek jak xiaomi vypadlo z prvni petky nej smartfounu,bojim se toho aby to neslo cely do kytek :-
 #225305  od ingbrzy
 před 8 lety
Xiaomi si to v Číne kazi hlavne otravnymi reklamami v kazdej ich aplikacii.. Tam uz MIUI dostalo prezyvku ADUI...
kde vsade su Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

Aj my mame kazdy tyzden dost prace s ich odstranenim...
Mio, stillka, rasto9966 a 1 ostatní se to líbí
 #225320  od Loser
 před 8 lety
Vaše práce je taky dost nedocenena, delate pro nas toho dost a ja bych byl fakt nerad kdyby to skoncilo, mate můj velky obdiv a neskutecnej respect. Tak se nechame prekvapit no, ono nam nic taky nezbývá 8)
ingbrzy, VMach3, Triow a 21 ostatní se to líbí
 #225762  od Metrix
 před 8 lety
Mna skor zaujimali tie hodinky mi band 2 co tam vymyslia a nakoniec prisla informacia ze minimalne este mesiac potrva kym ich vyrobia... dufam ze budu novatorske
mi3 se to líbí
 #226221  od Libra
 před 8 lety
Takže tentokrát budeme kopírovať TouchWizz. Po MIUI 7 kópii iOS to môže byť príjemná zmena, ale ak maju Xiaomi na zahraničnom trhu začať brať vážne, tak je načase, aby priniesli vlastný dizajn.
 #226782  od ingbrzy
 před 8 lety
Live thread z predstavenia
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť

livestream Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
VMach3, domija99, resisst a 3 ostatní se to líbí
 #226818  od Jatsa
 před 8 lety
Docela dobre, doufam, ze novy font bude stejne chytlavy jako ten z originalni CN rom, ktery diky obohaceni diakritikou (@jenicekk) pouzivam nepretrzite i v multilang. Nesnasim defaultni multilang font.
apoman se to líbí
 #226823  od ingbrzy
 před 8 lety
MIUI 8 video

Pre zobrazenie URL sa musíte prihlásiť
resisst se to líbí
 #226824  od Ligin
 před 8 lety
Ahoj, mě by zajímalo, zda to tam dostanu já když tam nemůžu narvat ani 5.1. [FACE WITH TEARS OF JOY]
 #226854  od Sonic1SVK
 před 8 lety
Asi preto že ten sa kvôli technickym problémom oneskoruje

Odoslané z thl 5000 pomocou Tapatalku
 #226855  od voughne
 před 8 lety
Preletel som obrazky z noveho MIUI a nevidim tam nic co by stalo za update, cakame dalej na 6.0 to je zaujimavejsie ako nejake vedecke kalkulacky ci automaticka zmena obrazka ::) Skor ma zaujal Max, ta lopata vyzera vcelku slusne :)
 #226860  od strom
 před 8 lety
Max je takovej pro mě podivnej pokus oslovit na trhu divný lidi. Nevím, kolik se najde těch, kterým nestačí 5,7" telefon, který se ještě jakžtakž vleze do kapsy, a potřebují něco většího. Nevidím tu žádnou nadšenou diskuzi.. :)
Navíc Mi Max není nic jiného než větší Redmi Note 3 Pro. Proto asi chybí to logo MI, nad čímž se novináři tak podivovali.
A že to má být telefon na filmy? Já teda přes den na filmy čas nemám, asi jako většina. Sleduju je za tmy nebo při tlumeném světle večer na mém Mi Note a už bych nikdy nesledoval film na displeji, který umí max. kontrast 1000:1. Displej bude podle specifikací pouze průměrný jako v každém jiném low endu (alespoň od Xiaomi). Mi Max by mne zaujal pouze tehdy, kdyby Xiaomi dalo kvalitě displeje maximální prioritu.
Uvažoval jsem, že bych manželce také koupil malý tablet. Na 2 vteřiny jsem přemýšlel, že by mohlas mít tenhle Max, ale vzhledem k ceně to asi bude jistit MiPad 2.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12

Pokud chcete poděkovat a finančně podpořit naši práci na překladech MIUI do CZ SK jazyka. Děkujeme!

Kdo je online

Ve fóru je celkem 0 uživatelů :: 0 registrovaných, 0 skrytých a 0 hostů (založeno na uživatelích aktivních během posledních 5 minut)
Nejvíce zde současně bylo přítomno 485 uživatelů dne 09 Kvě 2021, 17:10

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

MIUI KOMUNITA

Czech Slovak United-Kingdom Poland Russia Ukraine Italy Germany Spain Indonesia India Switzerland Bulgaria Brazil Portugal Slovenia France Greece China Turkey Hungary Israel Australia Thailand Bangladesh Saudi-Arabia Croatia Norway

O nás

MIUI CZECH & SLOVAK je oficiální fanpage MI.com pro Českou a Slovenskou republiku. Staráme se o překlady MIUI ROM do CZ a SK nejen pro všechny Xiaomi zařízení. Kontakt contact(at)miuios.cz

Naše překlady jsou chráněné licencí Creative Commons 3.0

cc by nc nd

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

pecat